Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalen123431

marzyłam o jasnym mieszkanku

Polecane posty

Gość Magdalen123431

A nie ziści się to marzenie... tak chciałabym mieć jasne mieszkanko, wszędzie biel, pastele, a mam okropne ciemne drzwi i nic nie da się z tego mieszkania wyczarować, bo wszystko muszę dopasować do nich... podłogi są jasne, taki jak chciałam, ale te wstrętne drzwi :( nigdy nie spełni się moje marzenie :( czy ktoś z Was nie ma w mieszkaniu tak, jakby chciał? kto ma ciemne drzwi? i uważa, że to ładnie wygląda? wiem, głupi problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzysz
Do drzwi dopasowywać całe mieszkanie jakby drzwi nie można było zmienić. Marudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Ciemne to znaczy jakie ? Większość ciemnych drzwi fantastycznie pasuje do jasnych wnętrz. W czym więc problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
tak, wywalę kilka tysięcy, by zmieniać nowe drzwi :( do drzwi dopasowane (docięte) są płytki na podłodze i deski :( mąż za nic się nie zgodzi to chyba ciemna wiśnia. Szukam inspiracji w necie, jak urządzić mieszkanie z ciemnymi drzwiami i nic mi nie pasje. Nie mam zmysłu do urządzania chyba coś jak te meble, ohyda :( da się to pomalować przynajmniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzysz
Tja, kilka tysięcy? Pieprzysz - można zmienić same skrzydła np na przeszklone drzwi. Poza tym popieram przedmówczynię - do ciemnych drzwi jak najbardziej pasują jasne pastelowe kolory, możesz miec ciemny dywan, ciemne zasłony a reszta jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Wszystko da się pomalować, tylko to sporo roboty. drzwi są z drewna czy płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Podsłyłam Ci kilka pomysłów kolorystycznych- palety kolorów które możesz wykorzystać w swoim mieszkaniu nie zmieniając koloru drzwi: http://interiorspl.com/picture/max_057.jpg?pictureId=9656879 http://www.e-mieszkanie.pl/zdjecia-mieszkan/3633,biale-wnetrze/19384,kuchnia-otwarta-czy-zamknieta http://interiorspl.com/galeria/roughan-interiors-design/ http://interiorspl.com/galeria/vouge-interiors/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Może po prostu drzwi pomalować? My naszą zbieraninę mebli z targów staroci malujemy na biało, bo też urządzamy jasne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>marzyłam o jasnym mieszkanku Zgodnie z najnowszymi trendami :P Szczerze- bardzo lubię styl skandynawski i białe wnętrza, sama takie planuję, ale przemyśl sobie ich praktyczność (biała sofa + kot/dzieci) i dopiero wtedy podejmij decyzję, czy faktycznie wszystko w pastelach- bo mam wrażenie, ze dużo ludzi pod wpływem mody funduje sobie np. błyszczącą białą podłogę w kuchni, a potem sie dziwi, ze się szybko brudzi. Drzwi są bardzo ważnym elementem wyposażenia wnetrza, są na stałe i predzej zmieniłabym niepasujace/brzydkie drzwi niż urządziłabym salon. Kanapę można jeszcze nie raz wymienić, telewizor tym bardziej, a i sciany -przemalować zaden problem. Drzwi- już większy. Dla mnie jest to uzasadnione. Jesli oczywiście- nie można ich przemalowac lub obkleić - pytanie podstawowe i pierwsza informacja, która powinna być zawarta w Twoim poście- z czego jest skrzydło i futryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jeddna
Kobieto, jak ciemnie drzwi nie pasuja do jasnych ścian!!!! Mam drzwi koloru wiśni, wszystkie, a przy tym jasne ściany. W jednym pokoju jasno beżowe, lekko z odcieniem pomarańczowym, bardzo to jest delikatne. Drugi pokój mam biały. Przedpokój jest cudny bo jest w kolorze musu brzoskwiniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
dzięki za odpowiedzi. nie wiem, czy to trend czy nie, styl skandynawski ma swój urok, jednak nie do końca o to chodzi. Nie gonię za mogą. Te drzwi mnie w oczy kolą. I nie zmienię drzwi, bo nie tylko ja tu mieszkam, mąż też ma prawo decydować. taka jedna, nigdzie nie napisałam, ze ciemne drzwi nie pasują do jasnych ścian. Bo ściany mam jasne. Np. szafę w korytarzu chciałam zrobić z jasnego drewna - a tu lipa, bo obok te drzwi i to żeby tylko jedne :( bo ileż może być kolorów drewna w mieszkaniu? podłoga jeden, drzwi inny, szafa inny. Nie mam jakiegoś super zmysłu do urządzania wnętrz i dlatego jest to dla mnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuhy
powiesz cos na nich-nie wiem jaki styl lubisz...ale jesli blizej skandynawskiego to moze jakis wianek?uszyta "tildę"....i takie tam... cos co ci sie podoba!moze przestaniesz zwracac na nie uwage... po drugie:nie przejmuj sie,wyluzuj....akurat skandynawowie maja to do siebie,ze maja luz i dystans do urzdzania wnetrz:) np stare z nowym... tez mam ciemne drzwi...biale sciany,biale listwy przypodlogowe...biale meble... tragicznie to to tez nie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuhy
powieś coś na nich-miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuhy
ale faktem jest,ze wisnia jest nie w d...e ni w oko:( zeby w brąz wpadały te drzwi...no ale coz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu o drzwiach
Jednym słowem masz do d..y układ w domu. Nie podejmujecie decyzji razem, chcesz się tu wyżalić a tak naprawdę sama nie wiesz czego chcesz. Piszesz, że nie masz drygu do urządzania mieszkania a upierasz się przy czymś czego, prawdopodobnie, nie umiesz sobie wyobrazić. Nie piszesz czy to stare drzwi, czy może mąż z oszczędności kupił ten kolor bo był tani. Nic nie piszesz tylko plujesz złością na swoje drzwi. Moze pogadaj lepiej o tym z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
weź daj na wstrzymanie, to temat o drzwiach, a nie o mężu. Nie my je wstawialiśmy zresztą. Drzwi są raczej z tych lepszych, mają opaski dokoła, wmurowane futryny, także ze zmianą kupa roboty i rujnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
kjuhy kolor to chyba ciemna wiśnia, tak wyczaiłam z katalogów, ale w sumie to one sa brązowe, nie wiśniowe, nazwa jest myląca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Magdaleno, szafę kup białą, a nie w kolorze jasnego drewna, i będzie pięknie :) Podobnie z innymi meblami. łącz biel z tym wiśniowym brązem i naprawdę będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Drzwi są raczej z tych lepszych, mają opaski dokoła, wmurowane futryny, także ze zmianą kupa roboty i rujnacji." Drzwi wewnętrzna nie są wmurowywane. To ą nowe drzwi, czy raczej stare? Możesz zdjąć te opaski i wyjąć futrynę. Przy podłodze ją wycinasz. Nowe drzwi wstawiasz w ten sam otwór i opaskami wszystko zasłaniasz. Zajmuję się wykończeniem mieszkań i wiele razy wymieniałem stare drzwi na nowe. To żaden kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z jakiego materiału te drzwi w końcu są? Na pewno da się jakoś zmienić ten kolor. Jest wiele sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zmieniaj tych drzwi
tylko do jasnego wyposażenia dodaj trochę ciemnych akcentów korespondujących z kolorem drzwi. Wkomponuj te drzwi w całość po prostu :). Za parę lat będzie pewnie znów moda na ciepłe brązy :), a dobre jakościowo i piękne drzwi (+ podłogi) to dla mieszkania jak rama dla obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje sie
ja mam ciemne drzwi w mieszkaniu. wyglądają rewelacyjnie. A mieszkanie jest jasne. i wszystko pasuje. poza tym .... gdzie byłas jak drzwi wstawiali ? na etapie budowy (jesli to nowe mieszkanie ale zakladam, ze tak jest) moglas wybrac jasne drzwi (przynajmniej strone wewnetrzna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuhy
wisnia o taki braz..wpadajacy w czerwien...takiego koloru sa?:) do tych co twierdza ze biale drzwi to chwilowa moda-nie zgodze sie... za komuny wszystkie drzwi,cala stolarka byla biala-zapytajcie starszych:)wczesniej,w dworkach tez.... tylko ja bym juz nic ciemnego nie dwala.....bedzie ladnie,zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
Nie byłam przy wstawianiu drzwi, nie wybierałam ich. A ten pomysł z białą szafą bardzo mi się podoba, bardzo! Dzięki :) dałabym duzą białą szafę, białą niską szafeczkę na buty z miękkim siedziskiem i jakiś jasny obrazek. Lustro mam w ciemnej ramie, bo w akcie desperacji niedawno pomalowałam jasne drewno bejcą na kolor tych nieszczęsnych drzwi :) Lomu - drzwi są nowe (ok. rok mają) A białe drzwi są piękne :) W domu rodzinnym są białe drzwi - i co jakiś czas je olejna farbą trzeba malować :) może niezbyt to pięknie, ale tak jest w wielu domach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może kiełbie we łbie
"Nie byłam przy wstawianiu drzwi, nie wybierałam ich." Tak się z tobą liczą w domu, nie pytał cię chłop o zdanie jak je kupował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eybl
my mamy jasniutko w mieszkanku i mamy najciemniejsze drzwi wewnętrzne (wszystkie do pokoi i lazienki) jakie były na rynku. uważam, że są piekne i idealnie współgrają z całym wnętrzem. Wystarczy odpowiednio dobrac kolorki ścian. poważnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
skąd mam wiedzieć, kto wybierał te drzwi, nie my :) eybl, jakie masz kolory ścian i jakie meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
trochę innym okiem, łaskawszym, spojrzałam na te moje drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne mieszkanie jest najlepsze jakie może być, ponieważ dużo przyjemniej się w taki mieszkaniu funkcjonuje i dużo lepiej i weselej, warto przy urządzeniu takiego mieszkania skorzystać z pomocy jakiegoś biura projektowego, żeby tak ładnie urządzić to mieszkanie, ja słyszłam , że jednym z najlepszych biur jest n-design

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×