Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vghfjjhuf

mas przestał mnie podniecać

Polecane posty

Gość vghfjjhuf

Moj mąż przestał mnie podniecać. Mamy po 30 lat, były takie okresy Kiedy z łóżka nie wychodzilismy, ledwo mnie dotknął a ja już byłam podniecona. A teraz.... Zauważyłam że zaczęłam unikać seksu, wcześniej niż on kładę się spać, tłumacze się zmęczeniem itp. Nie chcę tak... Ogółem przestało mi zależeć, nie odczuwam nawet takiej potrzeby. Być może problem jest we mnie?? Wiem że mąż mnie kocha, codzień to okazuje, dobiera się do mnie i wiem że ja go podniecać Ale nie odwrotnie. On mnie zacznie całować, potem wsadzi mi rękę pod bluzkę i już dalej samo idzie. Raz się rozkręce a raz nie. Pokochamy się, on zasypia i tyle. Jakiś czas temu namówił mnie na masaż prostaty, zaczął przebakiwac coś o pasie dla mnie (wiadomo) , różne tego typu rzeczy historyjki itp. Uległam puki ci żeby zrobić mu przyjemność. Jego podnieca trójkąt 2m +1k. Przeszliśmy to bardziej dla niego niż dla mnie. Chcę żeby mu było dobrze ale mi jest coraz mniej. Boję się ze mu się odwiedzę w końcu.... Co robić??? Pomóżcie. Bo chyba nie jestem na tyle stara żeby tak mi się odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie. Tzn strasznie podniecam się na myśl o seksie z innymi facetami. A mąz nie kręci mnie wcale. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie w sumie nie ciągnie do innych facetów. Wogole jakbym przestała mieć potrzeby jakiekolwiek. Kocham męża mocno ale w łóżku.... Obojętna. On ma jakieś skłonności, swoje fantazje których ja nie podzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem facetem i mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego czasu jak maz zaczal pracowac za granica nie moglam wytrzymac zeby byc sama szukalam zaspokojenia w wibratorze, a jak maz przyjechal to posuwal mnie tak od niechcenia i przestal mnie podniecac.Tak pare miesiecy sie meczylam,wybralam sie tranwajem do kolezanki, na przestanku spotkalam faceta ktory wsiadl do tego samego tranwaju, zaczal do mnie cos nawijac ale ja w tym momencie wysiadalam.Zgodzilam sie ze na drugi dzien spotkamy sie w tym samym miejscu tak faktycznie sie stalo, pojechalismy na kawe gdy tak z nim rozmawialam to mnie przekonal ze zgodzilam sie do niego jechac bo tak mocno podniecona bylam ze juz mi bylo obojetne bo marzylam zeby jak najszybciej mnie zaczal posuwac i tak sie stalo gdy weszlismy do mieszkania zzucilam wszystko z siebie ipowiedzialam u ze pragne byc ostro wydupcona przez niego, nie odmowil mi tego mial ladnego i grubego Po tym przyjezdzal do mnie tylko wtedy jak meza nie bylo i zawsze mnie pociagal i dymal mnie w wszystkie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znajdż sobie kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×