Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syska87

Masażer do karku - miała któraś z Was?

Polecane posty

Witajcie! Z racji tego, że bardzo dużo pracuję w pozycji siedzącej przy komputerze ustawicznie boli mnie kark i szyja:/ Próbowalam wielu metod walki z tym, jednak wszystko działa tylko chwilowo, a ja nie mam czasu na długie, regularne ćwiczenia i wcieranie maści:/ Zauważyłam jednak, że bardzo dobre efekty daje masaż. Niestety nie mogę sobie pozwolić na wizyty w salonach masażu, a kolega, który był pod ręką i miał w ręce certyfikat masażysty wyprowadził się z mojego miasta;) Dlatego rozglądam się za masażerem i znalazłam cos takiego http://www.1komp.pl/produkt-41-317-2010-26621,urzadzenia_do_masazu_topcom_masazer_szyi_i_karku_nm_500_h.htm. Czy ktoś z was/waszych znajomych używał takiego urządzenia? Nie mam w ogóle doświadczenia z masażerami elektrycznymi, zastanawiam się czy naprawdę działają, czy są przereklamowane? Wspomniany model jest wyjątkowo niedrogi, więc mogę sobie pozwolić na jego zakup, ale bardzo prosiłabym o wasze rady, tudzież jakiekolwiek doświadczenia z takim i urządzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej kup sobie poduchę profilowaną do spania :) Naprawdę rewelacyjnie odpręża kark, ja sama z tym regularnie mam problemy; albo mnie "zawiewa", albo mam nerwobóle... ciągle taka "pokręcona" chodzę, zupełnie jak Quasimodo :D obadaj sobie ofertę sklep.materace.pl, mają w ofercie nie tylko materace, ale i takie poduszki. Z tego co mi wiadomo oferują darmową dostawę, więc opłaca się na pewno bardziej niż w innych tego typu sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Porządne masażery i akcesoria fitness robi firma Casada. Ciężko jest w sumie dostać ich rzeczy w PL, ale parę sklepów by się znalazło. Myśmy do domu kupowali fotel Casada przez witrynę www.ekomedical.pl . Oni mają licencję na sprzedaż tej marki, także są to oryginalne artykuły. Czasem warto zadzwonić, są elastyczni co do ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytrosa
ja właśnie śpię na takiej poduszce "ortopedce", a do pracy kupowałam masażer w sferisie z medisany, jest o tyle fajny, że można go złożyć w taką małą kuleczkę w pokrowcu i nie zajmuje dużo miejsca w szufladzie czy torebce jak go zabieram na weekend do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woznica
do karku nigdy nie miałam, ale od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem, wykonuję pracę siedzącą i po 10h mój kark już nie wyrabia...:( wiele osób właśnie polecało mi ten masażer ze sferisu, o którym koleżanka wyżej wspomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Ja miałam bardzo częste bóle pleców, codziennie jak wstawałam rano, chyba przez garbienie się, ale znalazłam na masażer do pleców i karków i tego używałam najczęściej, teraz korzystam z masażeru limfatycznego. Podsyłam link, polecam https://kredos.pl/masaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka

ja używam masażera rozluźniającego od Medivon, o tego: https://medivon.pl/product-pol-169-Wielofunkcyjny-Masazer-Rozluzniajacy-Medivon-CF-3015.html i bardzo fajnie mi się sprawdza, w końcu nie mam spiętych mięśni i nie odczuwam bólu w karku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×