Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MASTURBACJA W PRACY

Polecane posty

Gość gość

Mam nadzieje że z mojej ankiety dowiemy się o tym wszystko. Ile z nas to robi, jak, gdzie itp. 1.Wiek 2.Sama / W związku 3.Czy chociaż raz masturbowałaś się w pracy. Jeśli nie to wypowiedz się dlaczego. Np. bo mnie to nie podnieca w ogóle tego nie robię nie mam na to czasu chciałabym ale nie mam jak robię to w domu i to mi wystarczy itp. 4.Jak często to robisz 5.Gdzie to robisz 6.Czego używasz to tego 7.W jakim wieku to zrobiłaś pierwszy raz w pracy 8.Po jakim stażu pracy to zrobiłaś pierwszy raz. 9. W ilu firmach już pracowałaś, a w ilu to zrobiłaś 10.Czy przyłapał cię ktoś na tym. Jeśli tak to kto i ile miał(a) lat 11.Czy ty przyłapałaś kogoś w pracy. Jeśli tak to kogo i ile miał(a) lat 12.Dlaczego to robisz w pracy 13.W jakim ubrani najczęściej pracujesz np. spodnie czy spódniczka itp. 14.Czy w pracy rozmawiasz z koleżankami o masturbacji, seksie itp. 15.Czy w pracy koleżanki widzą cie nago np. szatnia, prysznic. 16.Co sądzisz o tej ankiecie. Napisz coś jeszcze od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.32 2.mężatka 3.tak 4. 5-10 razy w miesiącu 5.w ubikacji 6. paluszków 7.20 8.w pierwszy dzień, pamiętam dokładnie, musiałam się odstresować. 9.1/1 10.chyba nie 11.nie 12.po prostu zachce mi się to idę do kibelka, bo męża niema przy mnie i niema się jak pokochać. 13.spodnie i podkoszulek 14.nie 15.w szatni w bieliznie i tyle ale niektóre rozbierają się do naga i idą pod prysznic. 16.Szczerze bardzo fajna ankieta nie jakaś zboczona. Odpowiedziałam na pytania bardzo chętnie i jestem ciekawa innych naprawdę szczerych odpowiedzi. BRAWO dla autorki. Pozdrawiam z zachęcam do odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajna ale coś mało odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy się pracuje a nie masturbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma właśnie ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bebelinka nadal masz ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę tak ale chwilowo musze popracowac - w ciagi dnia ochota zapewne wzrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisze również w innym temacie o dzisiejszej masturbacji może pozostaniemy tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlabym teraz z jakąś dziewczyną do lazienki i moglybysmy się razem zabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlekin 7
To może z dziewczyną i facetem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracy członek
czy jakaś pani jest w pracy i ma ochotę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doctor Proctor - nigdy mnie nie widziales ale to Twoj problem jak oceniasz i kwalifikujesz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 25 2. sama 3. tak 4. raczej codziennie 5. w domu w pracy w wc, gdziekolwiek 6. palce 7. chyba 15 8. od początku 9. w pierwszej 10. nie 11. jak mnie przyciśnie 12. różnie 13. nie 14. nie 15. nie 16. nic nie sadzą wypełniłam od tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy to jednak tez duża przyjemnośc - i dobrze, ze potrafimy się tak relaksować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna dzis sie nie loguje
nastepny kafeteryjny onanista,to juz jakas plaga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie robię w pracy ale moja koleżanka to szkoda mówić, codziennie, w domu czwórka dzieci, teście i szwagierka. Pewnie w domu niema na to czasu i możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa Ania
1.Wiek 36 2.Sama / W związku w zwązku 3.Czy chociaż raz masturbowałaś się w pracy. Jeśli nie to wypowiedz się dlaczego. Wiele razy, jak się podniecę bo o czymś myślę albo rozmawiam z atrakcyjnym facetem i potem siedzę sama w pokoju to lubię się pobawić paluszkami pod biurkiem 4.Jak często to robisz często, w zasadzie co tydzień 5.Gdzie to robisz w pokoju jak jestem sama albo w toalecie 6.Czego używasz to tego paluszkami 7.W jakim wieku to zrobiłaś pierwszy raz w pracy 30 lat 8.Po jakim stażu pracy to zrobiłaś pierwszy raz. po 3 latach 9. W ilu firmach już pracowałaś, a w ilu to zrobiłaś w trzech, w dwóch 10.Czy przyłapał cię ktoś na tym. Jeśli tak to kto i ile miał(a) lat Tak, koleżanka. Nagle weszła do pokoju i widziała jak wyciągnęłam nerwowo rękę spod biurka i poprawiałam spódnicę. Chyba sie domyśliła co robiłam. 11.Czy ty przyłapałaś kogoś w pracy. Jeśli tak to kogo i ile miał(a) lat nie 12.Dlaczego to robisz w pracy bo jak mi się zrobi mokro w majteczkach to muszę sobie ulżyć. Lubię tak się zrelaksować 13.W jakim ubrani najczęściej pracujesz. W spódniczce, zwykle krótkiej i w pończoszkach. Mam wtedy łatwy "dostęp". wystarczy odchylić stringi na bok. Gorzej jest w zimie gdy mam rajstopy, wtedy dotykam się przez materiał rajstop i majteczki. Jak już mam mokro to lecę dokończyć do toalety 14.Czy w pracy rozmawiasz z koleżankami o masturbacji, seksie itp. tak 15.Czy w pracy koleżanki widzą cie nago np. szatnia, prysznic. Nie ale zdarzało się to na wyjazdach w delegacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego macie mokro w majteczkach w pracy jak np.jesteś sama w biurze lub innych sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 29 2. sama 3. tak 4. robię to codziennie, często w pracy 5. jak mam mokro wychodzę do wc 6. palce 7. zawsze to robiłam 8. zawsze 9. w dwóch 10. weszłam do toalety i wszystkie zamki do kabin były zielone, to byłam pewna że w toalecie jesten sama, wiadomo że jak robiłam sobie bobrze to stękałam, gdy myłam ręce wyszła za mną z innej kabiny znajoma kobieta która uśmichnęła się do mnie 11. widziałam niepostrzeżenie w jednym biurze znajomego patrzącego w komputer i poruszającego ręką w kieszeni pod biurkiem 12. jeśli zwyczajnie podniecę się nie będę siedziała mokra pupą w mokrych majtkach 13. różnie 14. nie 15. nie 16. nic nie sądzę nadzwyczajnego, nie mam aktualnie partnera to nic nie poradzę, że się ze mnie często leje, mam szukać kochanków, nonsens dochodzę nawet przez majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś myślałam, ze jestem nadpobudliwa robiąc to w pracy. Cieszę się z tego, ze jest nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 9.39 Miałam dość długo chłopaka. Gdy spotykaliśmy sie po pracy, przutulał mnie i zawsze włożył rękę w moje majtki, jak widział że się kleję brał mnie do sypialni, rozbierał i zaspokajał. Teraz robię to przed wyjściem z pracy. Do Bebelinki Jak masz bardzo ochotę szukasz dostępnej toalety czy wolisz odczekać na dogodniejsze miejsce w domu, w plenerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×