Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

materialiści faceci

Polecane posty

Gość gość

Temat nie powstał by kogoś obrażać. Chcę tylko coś sprawdzić. oto co wnoszę do związku: - własne mieszkanie - własne,nowe auto - lokata bankowa na kilkadziesiąt tysięcy - prawo do dziedziczenia drugiego,dużego mieszkania - wysoką pensję na poziomie średniego szczebla kadry menadżerskiej Panna przed 30 stką.I teraz z ręką na sercu panowie, kto z was poleciałby na taki standard życia u boku kobiety.zależy mi na szczerych odpowiedziach, chcę zobaczyć ilu facetów przyzna się że im też zależy na kasie partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek Brygadzista
A gryfno dziołcha jesteś? to jo by cie broł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ok z wyglądu, zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam lat 47
elo foczka a skond jestes ja mieszkam w sosnowcu przy skladnicy zlomu gdzie pracujem od rana do nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet "biedny", powiem że bogactwo kobiety mnie odstrasza. Musiałbym finansowo jej dorównać żeby nie czuć się w związku jak przegraniec. Zresztą w ogóle bym się w taki nie pakował mimo iskier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smukły Mario
Witaj. Nazywam się Mariusz i jestem kominiarzem. Wybierz mnie, a przyniosę Ci szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełee
a do czego byś mi była potrzebna jeśli nie będzie między nami miłości? do niczego, sam sobie dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×