Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matki idealneto tylko na kafe

Polecane posty

Gość gość

IDEALNE MATKI Z KAFETERII: -Są piękne, dbające o siebie - Nie czuję zmęczenia , nie mają dość dzieci -Gotują, sprzątają, 24/h poświęcają dziecku, domu , po czym oczywiście mają jeszcze czas i siłę na sex z mężem. - Posiadają kupę kasy( w końcu posiadanie jednego dziecka to min. 5000zł /na osobę w rodzinie) -Mają wielki dom z 5 pokojami i salonem,willą, łazienką, przedpokojem -Mają cudownych,przystojnych mężów pokroju Brat Pitt, którzy sa wiecznie wierni ,pomocni, nie narzekający na bizneswoman czy kurkę domową -dzieci są mega rozwinięte intelektualnie,potrafią:czytać,pisać,mówić od 6 miesiąca życia,jak i oczywiście wołać siusiu i kupke i wiele innych. Tylko gdzie te piękne idealne kobiety? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może być dom z willą? I nie przesadzaj, że Brat pitt jest przystojny. :o Poza tym masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czymś muszą fantazjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-czy piękna jestem to nie wiem, ale dbam o siebie najlepiej jak potrafię -czuję się okropnie zmęczona, ale nie mam dość córki -gotuję codziennie inny obiad jednodaniowy, sprzątam pół na pół z mężem (podział mamy taki że każdy robi to co lubi), nie zawsze mam siłę na seks, ale też mam spore potrzeby więc jest średnio 3 x w tygodniu (jak nie było dziecka był codziennie :) ) -nie posiadam kupy kasy, ale to co mamy w zupełności nam wystarcza - 2,5 tyś. na osobę wychodzi. -mam mieszkanie 75m2 które spokojnie zaspokaja nasze potrzeby:)3 pokoje z kuchnią łazienką i przedpokojem :D (wg Ciebie to jakiś super luksus?) -tak, mój mąż jest dla mnie z***biście przystojny i seksowny,takie ciacho i kocham jak sepleni czasem ❤️ -moja córka ma skonczone 5 miesięcy, dużo już umie, ale wygląda na to że od kafeteryjnych niemowlaków sporo odstaje, bo ciągle robi w pampersy :P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciwnie. W realu znam mnóstwo idealnych matek (przy czym ideał to pojęcie względne), które cudownie opiekują się dzieckiem i zajmują domem a oprócz tego mają czas dla siebie, przyjaciół, na pielęgnowanie własnego związku. To tu na kafe co chwilę pojawiają się wypowiedzi kobiet, które piszą, że poza dzieckiem niczego nie są w stanie ogarnąć i że już nawet samo dziecko tak je wyczerpuje, że mają ochotę "zatłuc tego wyjca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialas o tych z patologii :-P ,a do takich ja sie zaliczam,bo: -mamy troje dzieci -mieszkanie 48 m w kredycie do smierci -laczny dochod na 5 osob to 4.000 / mies(nie na 1 os. ,a na wszystkie) -kupuje w biedronce -ubieramy sie w lumpexach(oprocz bielizny i butow) -oboje pracujemy -nie korzystam z pomocy Mopsu -nie bylismy nigdy na wczasach(dzieci tylko na obozach i wycieczkach szkolnych) -nie palimy -alkohol- okazjonalnie Poprawilam humor ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olaboga13 racja. Tu się roi od niezorganizowanych mamusiek, które jak już mają dziecko to już do niczego innego się nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję i jeszcze dorabiam domu , córka prawie 17 miesięcy: -nie mam czasu o siebie zadbać - często nie mam sił na sex - gotuje mąż , ja sprzątam , zmywam , piorę i dbam o zdrowe odzywanie córki - mamy około 4000 zł - mieszkamy w domu na jednym placu z teściami (2 pokoje z kuchnią + łażienka) -czasem jestem już zmęczona tak że bardzo chcę żeby dziecko poszło spać a chodzi późno bo około 21- 21 .30 - moje dziecko dużo potrafi i jest bardzo inteligentne , mówi sporo słów, woła siusiu i kupę, bardzo dużo rozumie, umie założyć sobie czapkę i buty (i oczywiście zdjąć), umie jesć łyżeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwójkę pięknych zdrowych dzieci ale czasem chciałabym żeby choc na pół godziny zniknęły. Jestem ładna, szczupła, mam czas zadbać o siebie, ochotę i siłę na seks mam czesciej niż maz :D tak, mój maz jest bardzo przystojny, pomocny, cieply i rodzinny, nie krytykuje mnie. Codziennie mam obiad a mieszkanie posprzątane i wszystko sama załatwiam z dziecmi na bieżąco. Mieszkanie mam 60 m i 3 pokoje, jedynie kasy mogłoby być więcej ale jako tako wystarcza. Zmęczona nie jestem bo mąż uczestniczu w obowiazk ach domowych a dzueci śpią całe noce. Starszy ma 3 lata i chodzi do pkola a młodsza 9 mcy. Nie wiem czy są jakos super rozwinięte, opóźnione w każdym razie nie są, są kochane.Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te faktycznie fajne babki nie muszą tego o sobie pisać i wszystkim oznajmiać jakie to są poukładane ;) poza tym każdy odczuwa zmęczenie przy dziecku w końcu. No nie dam się przekonać, że nie :P Każdy miewa gorszy dzień więc ja tam nawet tych idealistycznych opisów rodem z Orzeszkowej nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga jaga widocznie prawda cię boli nieudacznico to że ty musisz zapłacić babie żeby posprzątała ci chatę bo jesteś leserką to nie znaczy że inni tak mają. Ja każdego dnia udowadniam sobie i światu że się da trzeba tylko chcieć nie trzebabyło sobie dzieciaka robic jak teraz taka uciśniona jesteś biedulko hahaha szmato bez kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:25 przeciez ten temat jest aluzja do takich wlasnie idiotek jak Ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daja jaga masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 09:36 udowadniaj sobie supermenko, ja też jak daga nie mam potrzeby udowadniać całemu światu jaka jestem super i jak mam mozliwość aby sobie ułatwić to sobie ułatwiam. Co wy macie z tym heroizmem za wszelką cenę żeby tylko pokazac która ciężej orze, a jak nie orze to jest nic nie warta :P No i myślcie sobie tak durne konie pociągowe :) a ja mam lajcik :P wiadomo nie kazdy ma możliwość wyreczyć się kimś ale nie gnojcie tych co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się zastanawiam, po co udowadniać światu, że da się mieć wszystko idealnie? Nikt tego nie doceni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 8:25 przeciez ten temat jest aluzja do takich wlasnie idiotek jak Ty pechowiec.gif s skoro ona jest idiotką, to jak Ty siebie nazwiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście wartość kobiety to zapierdalać z mopem w zębach :o robię to bo muszę ale z chęcią bym komuś zapłaciła za to gdyby było mnie stać, nieudacznica bo ją stać na pomoc w domu? :D dobre no to jest właśnie temat o takich bęcwałach temat jak 09:36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam patologicznej potrzeby pokazania, ze jestem z******ta kretynkom z forum, ktorych na oczy pewnie nigdy nie zobacze nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daga zgadzam się z tobą ale tu już pojawiły się opisy życia wypunktowane po myślniczkach och i ach jestem taka nieidealna ale w domyśle idealna paczajcie na mię!! paczajcie!! :P No komu wy się spowiadacie, tłumaczycie? przecież nikt normalny tego nie czyta albo czyta z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
phi :) rzeczywiscie mam chatę z 5 -ma pokojami(w tym salon) , dziecko 6 lat, męża co zerwał sie z pracy zeby go zawieźc do szkoly bo mi sie dzisiaj nic nie chce :) i siedze w szlafroku. mam nieposprzatane, naczynia w zmywarce :)na obiad zupa. kasa-3500 na troje osób, szalu nie ma. sex czasami codziennie, a czasami raz w miesiacu.. moge narzekac, ale po co? chyba na siebie głownie, bo na meza i dziecko nie ma powodu :p jak to mowią- nie ma problemu z którym sobie nie poradzę, a jak sobie nie radzę to nie mój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna opisuje swoje przedstawia swoją rodzinę, życie i dochody żeby pokazać jaka jest wyluzowana :o żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:21 widocznie jesteś patologią pokroju dagi jagi skoro musicie coś ukrywać no nawet nie chcę wiedzieć co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trupa w szafie ukrywam na spole z daga jaga wiesz? :D hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez podobno patologia bo na weekendzie pijemy alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, nie wybebeszasz się czyli jesteś patologią :D ale ty musisz być niedowartościowana skoro opowiadanie o sobie uważasz za swój święty obowiązek nawet na anonimowym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego zaraz niedowartosciowana? moze bawi ją reakcja hipokrytek, co to znajomym w realu dupcie lubia obrabiac, a u nich zawsze cud miod i orzeszki? i wchodza na takie fora jak to zeby sobie jeszcze dodatkowo ulzyc wylewajac swoj jad na te, co potrafia z humorem i ironia podejsc do swojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że ona napisała o dziewczynach które właśnie nie mają potrzeby podsumowywać tu swojego życia czy to jest hipokryzja? niech każdy robi co chce no i wybacz ale to jest żałosne jak komuś kto tu nie ogłasza co ma w garach i pod kołdrą zarzuca się UKRYWANIE czegoś. Zluzuj majty... chyba, że coś w nich ukrywasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×