Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż ma 45 lat a zachowuje się jak gówniarz rzygać mi się chce jak na niego patrz

Polecane posty

Gość gość

gdy się pobieraliśmy powiedział że jest śmiertelnie chory żal mi się zrobiło po ślubie myślałam że cudownie ozdrowiał wydawał się dobrym człowiekiem uczucie do niego wzrosło mieliśmy fantastyczną córeczkę,między nami układało się dobrze do czasu kiedy poczuł się na tyle pewnie że już od niego nie odejdęzaczął mnie okłamywać zdradzać na złość dla mnie przestał się myć jak to on powiedział musi mnie ukarać za co nie wiem do dziś przebrnęliśmy przez ten nasz kryzys wybaczyłam,bo dziecko musi mieć ojca a on w podzięcezaczął mnie bić potem zaczął wyciągać ręce do córki zgłosiłam się tam gdzie trzeba pół roku terapii i wszystko wróciło do normy ale nie na długo teraz jak nie każe mu się umyć chodzić brudny,co rano zachowuje się jak dziecko prawie płacze że musi wstać do pracy,że jest mu zimno stęka przy każdym kroku,wszystko pyta gdy nie uzyskuje odpowiedniej opieki i zainteresowania z mojej strony wyzywa mnie upokarza straszy dodam,że jestem osobą niepełnosprawną więc nie mogę odejść.co mam zrobić żeby wytrzymać to chamstwo które codziennie mi funduje jak mam wytrzymać wiecznie stękającego 45-letniego bachora z gilem przy nosie.Ma swój pokój do którego nikt nie ma wstępu,ato z tego powodu że jest tam taki syf że głowa mała noszę się z zamiarem ośmieszenia go wstawienia zdjęcia tego chlewiska na fejsa ale jak potem pokazać się miasteczku,w którym wszyscy myślą że jest taki kochany cudowny i grzeczny a to po prostu w domu kował hama świni brudas a niechluja.Nie mogę podać adresu mailowego bo go nie ma d**** cały czas mnie kontroluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta niepełnosprawność to na czym polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spowodował wypadek j tamtej pory nie chodzę mam uszkodzony kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze co?? Albo to jest prowokacja albo ty jesteś j******a na umyśle albo mieszkasz ze swirem. Nie wiem w którą wersję wierzyć. Jesteś ******lnieta że z takim swirem siedzisz. S********j z tego domu- zawsze jest gdzie. Albo w*******l dziada ale to nie do osiągnięcia w naszym kraju praktycznie. Ile twoje córka ma lat? Co to znaczy że zaczął do niej ręce wyciągać? Nie tłumacz się, że przez niepełnosprawnosc mię możesz nic zmienić Bo to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może rzeczywiście jestem walnięta ale co mam robićpo to właśnie opisałam swoją sytuację i proszę nie obrażaj mnie jeśli mnie nie znasz.myślisz że nie próbowałam a i owszem ale g****o z tego wyszło z czego mam żyć i pracować nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam to i po prostu nie wierzę, i to on spowodował wypadek, przez który ty nie chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz rodziny? Żeby ktoś ci pomogl?Jestes na przegrane pozycji i będziesz sie z nim męczyć do śmierci jeśli nic z tym nie zrobisz! Kobieto musisz sie rozwiesc,wyrzucić gnoja z domu,poradzisz sobie,na początku moze byc ciezko ale twoja córka potrzebuje matki(a on cię wykończy) potrzebuje spokoju,a nie p********o tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo , że jest z tobą nieszczęśliwy bo jak można być szczęśliwym żyjąc z niepełnosprawną na wóżku. a jednak jest przy tobie a że czasem gdzie wsadzi na gapę ze się czasem nie umyje to pryszcz. powinnaś być zadowolona , że cię nie zostawił. ja sobie nie wyobrażam pchać wożek całe życie obciążony coraz cięższą żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie siedzę na wózku,jak lekarze powiedzieli że nie będęchodziła chciałam się rozwieść i trzeba było to zrobić ale była wtedy młoda i głupiarzeczywiście jestem na przegranej pozycji próbowali mi pomóc wszyscy nie ma takiej możliwości zaciągnęliśmy kredyt na mieszkanie i działalność przed wypadkiem ja nie mam gdzie się wyprowadzić,aon uparcie i siedzi przy mnie.potrzebuję jakiejś konstruktywnej rady nie wytykanie błędów nie pisania że gdybym miał niepełnosprawną żonę i tak dalej bo sory .Ja nie zakrywam się niepełnosprawność to chodzi o to że mąż to brudas i cham.rozwiązała bym sprawę znęcanie się psychiczne go ale nie mam siły to co przeżyłam gdy zgłosiłam przemoc fizyczną to szokdlatego piszę tutaj anonimowo może ktoś pomoże powie ktoś mądrzejszy ode mnie bo już nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedno powinnam być mu wdzięczna?za co?przyszedł do naszej rodziny jedną poduszką jedną kołdrą nie miał nic więcej nic nie umiał ja nie mówię że ja go tego nauczyłam co teraz umnie wszystko zdobyliśmy razem wszystkiego dowiadywaliśmy się od życia więc bardzo proszę nie pisać mi że powinnam być mu wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle nie masz czucia w nogach? jest jakaś szansa że kiedyś staniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za słowo umnie,za szybko pisałam inie przeczytałam co wysyłam chciałabym jeszcze jedno sprostowanie niepełnosprawna nie oznacza tłusta i obleśna jestem zadbaną szczupłą kobietą która nie straciła niczego prócz władzy w nogach i chyba rozumu bo naprawdę nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szansa jest ale nikła i bardzo kosztowna do tego wszystkiego potrzebne jest jednak wsparcie psychiczne takowego nie mam to znaczy nie cóka bardzo mnie wspiera ale tylko wtedy gdy widzi w tym jakość korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko ale jakiej ty chcesz konstruktywnej rady? Nie mam innej jak się rozejsc z takim gnojem? Więc o co masz pretensje do ludzi którzy próbują ci to uświadomić? Czy wyciąganie łap do córki tzn molestowal ja? Ile córka ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na wstępie napisałam on ma 45 lat zachowuje się jak dziecko mam wrażenie że znalazł we mnie matkę.Cały wcześniejsze wywód był po to abym nie usłyszała rozwiedź się bo w związku z moim stanem fizycznym jest to niemożliwe jako że zmuszona jestem przebywać z nim w jednym mieszkaniu chciałabym żeby ktoś podpowiedział mi co zrobić żeby brudas przestał śmierdzieć żeby zaczął się myć żeby przestał zachowywać się jak dziecko.przemocy fizycznej już nie ma jak by co to coś niebieskie mami sorry ale to całe g... daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
ostatnio w necie widziałam informację o operacji: facet miał przerwany rdzeń kręgowy, ale na mikroskopijnym odcinku i przy pomocy operacji przeszczepienia glejowych komórek węchowych jego stan poprawił się i facet zaczął chodzić. Masz tu linka http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3618038,nowatorska-operacja-kregoslupa-pacjent-zaczal-chodzic,id,t.html?cookie=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
on cię pewnie karze za to, że sam jest chory. Taka chora logika. Na niego nie wpłyniesz, zajmij się sobą i dzieckiem. Nie trać energii na wpływanie na dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli w Sylwestra Facet z tobą nie potańczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochałbym Cię długo i mocno w pupę dociskając do łóżka te bezwładne nogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze komentarze są bezczelne macie satysfakcje prymitywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj foto krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak się kończą związki,gdzie brak ewidentnie równowagi i ktoś nawet z pewnej litości się z kimś wiąże,i potem wychodzi coś o wiele więcej niż zwykłe ludzkie,nawet znaczne różnice poglądów czy charakterów.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NASRAJ MU NA GĘBĘ:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komu takie badziewie,wolałbym zaryzykować wszystkie Aidse czy choroby weneryczne z burdelu,niż takie życie sobie czy jakimś dzieciom zafundować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie po co wam takie życie rodzinne,po co komu takie potomstwo zrobione w takich klimatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko lubisz mieć szczane do ryja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z brudasem siedzieć chcesz to siedź aczkolwiek ja bum nie dała rady do przytulku bym wolała iść chyba. Nie odpowiadasz na pytanie ile lat ma córka. No jak jest interesowna to super żeście ja wychowali tylko pogratulować. Jestem pewna, ze ten brudas dyma ciebie i córkę, wnioskuję po tum co napisałaś w pierwszym poście. Jeśli tak jest to jesteś tak samo obrzydliwa jak twój brudny dziad. Tu nawet kąpiel w wodzie święconej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee :D a może egzorcyzmy??? Weź go polej wodą swiecona może się w niej umyje? Może woda zwykła mu śmierdzi? Swoją drogą jak argumentuje że nie chcę się myć? I jak on chodzi do pracy? Tylko tytto czujesz? No chyba nie, a piszesz że ma takie dobre opinie wśród znajomych. Coś mi tu śmierdzi coś ściemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×