Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż mi kazał wybierać albo on albo mój ojciec i mój brat

Polecane posty

Gość gość

Mój ojciec jest od trzech lat wdowcem. Mój brat również rok temu pochował żonę, został sam z trójką dzieci. Ja mam dziecko z poprzedniego związku oraz dwójkę czteromiesięcznych bliźniaków. Mój ojciec i brat codziennie po pracy przychodzą do mnie, nie powiem bardzo mi pomagają. Np. tata z bratem zajmują się moimi maleńkimi dziećmi synkiem i córką a starszy syn idzie z kuzynem i kuzynkami do swojego pokoju, bawią się tam w czwórkę. Często bywa, że panowie zostają u nas na noc, pożyczają od mojego męża np. skarpetki, garnitur, itp. A mój mąż powiedział, że ma tego dosyć. Albo ja albo moja rodzina. Ja mu tłumaczę, że rodzina jest dla mnie najważniejsza, oni mi pomagają, czego jego matka nie jest w stanie zaoferować. Przyjdzie raz w tygodniu, jak chcemy z mężem gdzieś wyjść, posiedzi i pójdzie. Czasem się zdarzy, że przyniesie wałówkę jedzenia na cały tydzień. Jeszcze nie zauważył tego, że jego dziadek bardziej się wtrąca do naszej rodziny, niż mój ojciec. Słyszałam nawet, że to ojciec jego mamy kazał postawić mu takie ultimatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeeee...wreszcie jakiś erotyczny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze masz pomoc ze strony rodziny. Ale rozumiem twoje meza. Pomysl sobie ze to jego rodzina cale dnie i noce u ciebie przesiaduje a potem nosi twoje ubrania. Dla mmoe to lekkka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez numeru
a seks ? ze wszystkimi sypiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie.... tylko z ojcem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Twój ojciec chciałby się z Tobą pokochać a tu rodzina? Może na sobotę i niedzielę oddaj dzieci pod opiekę rodziny, by mąż mógł się spokojnie dobrać do Twojej d**eczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×