Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mammarzenie

Mąż mi oznajmił dzisiaj ze chce rozstania

Polecane posty

Gość Mammarzenie

Bo powiedziałam mu wczoraj ze wyrabia sobie zdanie na temat innych ludzi na podstawie moich opowiadan. Nikogo z mojej pracy nie poznał osobiście i uważa że nie musi bo to debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Nieiwme czy to podstawa do rozstania czy zart. Ja jestem w sytuacji dzie maz kompletuje papieryy do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammarzenie
Ale jemu chodzi o takie bzdury ze nie wiem czy śmiać się czy płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego przeszkadza ci to że on wyraża swoje zdanie na temat twoich znajomych ? Pewnie usilnie starałaś się go przekonać, że jest inaczej. Daj spokój, to jego zdanie i już. Każdy przeżył co innego to i wnioski o ludziach inne. Broniąc na siłę obcych ludzi odpychasz jego. Wystarczyłoby powiedzieć, że ci przykro, że tak sądzi. I olać temat jest tyle innych, chyba istotniejszych spraw niż takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście jak dzieci... klotnia o bzdury i już się chcą rozwodzic... brak słów. Mąż ma prawo do własnego zdania, a skoro ci to nie pasuje to po co mu opowiadasz o ludziach z pracy??? Brać rozwód bo mąż nazwał twoich znajomych z pracy debilami? I o to sie klocic? Leczcie sie oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileawq
Wszyscy faceci tak samo. Oni mają jakieś problemy ze sobą chyba. Tak poza tym, ja mam zamiar oznajmić mojemu mężowi że chce rozstania. To kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wrócić do obiegu? Ale zdajesz sobie sprawę że będziesz obiegać na dużo niższym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chcial miec taka latwosc wyciagania takich wnioskow na podstawie subiektywnych opowiesci osoby x latwiej sie zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kwestia wniosków z opowieści. To kwestia prostych obserwacji: towar używany ląduje na najniższej półce. Nigdy nie byłaś w ciucholandzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×