Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż próbował mnie zgwałcić ale

Polecane posty

Gość gość

się pohamował, byłam przerażona :( :( :( wypomniał mi, że od trzech lat nie spaliśmy ze sobą :( , że jest mu wstyd, z tego powodu. Jego koledzy chwalą się swoimi doświadczeniami, co robią z żonami a on nie ma się czym pochwalić. Powiedziałam mu, że jesteśmy już dziadkami, mamy wnuka (na co odpowiedział, że wnuczek powinien mieć kochających się dziadków), w naszym wieku nie wypada (ja 48 on 52), a on nagle bez opamiętania zaczął mnie całować, rzucił na łóżko a potem rzucił się na mnie i zdarł ubranie, rozpłakałam się, on przestał ale powiedział, że jeśli dalej będę unikać seksu to znajdzie sobie kobietę na boku lub pójdzie do agencji towarzyskiej bo ma swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to, po 3 latach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż obiecał mi, że będzie cierpliwy. Dzisiaj wyszłam przed nim w samej bieliźnie i stwierdził,że jestem gotowa. Niestety, przeliczył się. On bezskutecznie od 3 lat domaga się seksu a ja nie jestem w stanie tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest przede wszystkim dla ludzi dojrzałych.Skąd przekonanie,że w tym wieku "już nie wypada"? Chcesz już zacząć łyżeczką grób sobie kopać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię seksu, to sprawia mi ból nie tylko psychiczny ale i fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powinnaś być zakonnicą a nie u*******ać życie facetowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak powiedział wcześniejszy.. Do zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, mamy podobny wiek i pukamy się jak króliki, ze sobą i z innymi. Co do tego ma wiek, Pomysl o życiu zabawowo, żyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszyj cipę i zejd z forum i pokazuj znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to, że macie wnuka ma do rzeczy?????? W czym t przeszkadza?! Powinnaś udać się do dobrego seksuologa. Bo to i tak dziwne, że ten facet jeszcze z tobą jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek gdzie dziadek pukał ponad 80 lat babcię swoja żonke.Wiec jesteś starą dewotą babo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to jak było ,że zgwałcił prostytutkę.Ja bym z taka babą nie byl ani godziny zgozkniałej baby!! Przeciez kobieto zycie jest przed wami.A gdy nie będzie cie zdradzał to dzieki tobie będzie mial przerost prostaty.I wtedy bedziesz miała chorego faceta w domu tobie będzie zawdzieczać tę chorobę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mając taką głupią babe w domu to dobrze by zrobil jakby poszedł do innej...kobieto czy ty jestes madra??????????? facet bez sexu 3 lata????? i ty chcesz zeby byl ci wierny??? głupia baba z ciebie i tyle!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto! Ciesz się że Twój mąż w ogóle chce z Tobą uprawiać seks! Co z tego że jesteście dziadkami?? Macie pełne prawo cieszyć się miłością tak dlugo jak to tylko możliwe! Ja mam 24 lata i mój facet nie chce się ze mną w ogóle kochać, to jest dopiero dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, 48 lat i uwazasz się za taką babcię, że nie wypada seksu uprawiac? Dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg! Współczucie dla męża! Kobieto idź sie lecz bo 2 tobą coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej wyzej, masz 24 lata i facet nie chce wogole się bzykac? To co ty z nim w życiu bedziesz robic? Tez zakonnica jesteś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Moja gienka lubi takie klimaty to snaczy rze biere jo z zaskoczenia ale i tszasne jo farelko w lep i biere co moje po co seksyuolog farelka po cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, Twój problem to hormony. Idz do ginekologa. W okresie klimakterium wszystko się zmienia min.nawilzenie pochwy. To właśnie hormony za to odpowiadają! A ci , co obrażają a nie wiedza, niech sie wypchają sami własnym łajnem! Nie przejmuj sie ich glupota. Wytłumacz mężowi i idz do lekarza. Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w takim przypadku napewno znalazł bym kogoś na boku, ludzie... 3 lata bez seksu??!... gość 14:46 to Ty gadasz głupoty... Gdyby tej kobiecie zależało na udanym związku, mężu, wspólnym pożyciu itd, to już dawno zajęła by się tym problemem, zamiast pisać: "nie mam ochoty na seks" co dla mnie oznacza "nic mnie mój mąż nie obchodzi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak samo jakby on powiedział: "mam już 52 lata, więc nie wypada mi już myć zębów i obcinać paznokci":) podobne porównanie! A co na wiek do seksu???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee to autorka jest jak moja żona tylko nany kilka lat mniej ..na d***** chodzę i nawst nie walczę z żoną o seks bo ona go nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje mezowi!!! i jak dla mnie to gwałt w malzenstwie nie istnieje. a dla laski która ma 24 lata i facet jej nie chce bzykac to powiem ci jedno - zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×