Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna_Agnieszka

Mąż się mnie brzydzi, bo nie jestem już idealna :((

Polecane posty

Gość Smutna_Agnieszka

Zacznę od tego, że zawsze byłam kobietą b. atrakcyjną. Jednak od jakiegoś czasu mam problem z naczynkami na twarzy, obok nosa mam 1 pęknięte, natomiast na policzkach mi prześwitują trochę. Jest to mój kompleks, bałam się już wcześniej, że tak będzie bo mam cerę naczynkową. Jednak kiedy jestem umalowana wyglądam fajnie i w ogóle tego nie widać. Mój mąż jednak twierdzi, że wyglądam bez makijażu obleśnie (jego słowa) Kiedy oglądalismy jakiś program typu śmiechu warte, mąż rzucil taka uwage "Wyślij im twoje zdjęcie bez makijażu to zdechną ze śmiechu" Ja wyszłam z pokoju i zaczęłam plakac, tak zrobilo mi się przykro. :/ Wiem, że moja cera pozostawia wiele do życzenia, ale przeciez nie bede chodzic w domu 24 h w pełnym makijażu. Dbam o siebie, chodzę do kosmetyczki, na zabiegi ale pewnych rzeczy się nie da uniknąć po prostu. Drugą rzeczą są moje rozstępy na brzuchu.( po ciąży) Nie jest ich dużo, jak zakladam np. kostium kąpielowy to one sa tak nisko, ze ich wcale nie widać. Robiłam zabiegi na nie i sporo zbladły. Poza tym mam figurę nienaganną i uważam że niejedna co nie rodziła mogłaby mi jej pozazdrościć. Ale mąż czepia się tych rozstępow. Raz powiedział mi, że mam się czasami przy dziecku nie rozbierać, bo będzie miał skrzywiony obraz kobiety ;( Może nie jestem już super młoda i super idealnie piękna, ale do cholery dbam o siebie ! Miałam 23 lata kiedy wzięliśmy ślub, teraz 30. Próbowałam z nim o tym rozmawiać, powiedzial mi, że poślubił piękną idealną kobietę, każdy kolega mu zazdrościł takiej żony, a teraz jak patrzy na moją twarz bez makijażu to sie brzydzi a jak uprawiamy seks i musi patrzeć na moje rozstępy to ma odruch wymiotny.:( Odruch wymiotny miał też jak karmiłam synka piersią, mówił że nie może patrzeć na te suty i że to jest obleśne, wychodził z pokoju. Mam juz dosyc jego przykrych uwag. Chcę odejść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czli kręcą Cie
to odejdz skoro chcesz gratuluję meża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrorman
Ale chooj. Wspanialej kobiety nie docenia i jeszcze Cie gnoi. Nie zasluguje szmaciarz na Ciebie! I przez takich doopków normalni faceci maja zla opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż jak bogay to zawsze se idealną młodą znajdzie, nie musi wciąż dymać jednej i tej samej mimo , że ona brzydnie i się nudzi mu już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moluniu
jebać go kurwij sie zaspokoi cie kto inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdole , pogoń go , bo zaniży Ci strasznie samooocene .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna_Agnieszka
Wiele osób mi mówi, że wyglądam ok, np. moja przyjaciolka powtarza mi że mam go zostawić bo wyglądam bardzo dobrze a przez niego stracę tylko poczucie własnej wartości. Jestem bliska decyzji o odejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy faceci z czasem na coraz wiecej sobie pozwalają i stają się chamscy .. on chce Ci poprostu dopiec , wyżywa się na Tobie jestem tego pewna.. Nie uprawiaj z nim seksu skoro Ci tak powiedział ! zadbaj o siebie na ile jest to możliwe tylko ,ale już dla kogoś innego nie dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
ale pajac , zostaw Go .. póki mozesz sobie znaleźć jeszcze kogoś (bo nie jesteś przecież stara) później będzie za późno , powiedz któregoś dnia , że odchodzisz , zobaczysz jak sie przejmie .:O bo nie będzie miał mu kto sprzątać i usługiwać . Ja mam trochę piegów i zawsze miałam problem z pokazaniem się bez makijażu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wogóle zrobila tak ,że olała bym go zupełnie. odsunęła się od niego , nie kochała się z nim itd. znalazła sobie kochanka i wcale się z tym za bardzo nie ukrywała .. a potem po jakims czasie starała się o rozwod. przy takim chamie jakie masz skrupuły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych kar, w postaci braku seksu, umawiania sie z kolezankami na nocne imprezy.... najnormalniej w swiecie dziewczyno skladaj pozew o rozwdo i zmykaj poki mozesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czli kręcą Cie
Monique888 kurwa ale rady:O... a pozniej rozwód z orzeczeniem o jej winie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqu... jasne, niech sie jeszcze chooj kapnie ze go puszcza kantem to jej odbierze dziecko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre jak mążowi który miał być na dobre i na zle nagle się"odwidzi" o żona dostała rozstępów czy pojawiły jej się naczynka:/ Jesli są one problemem i dla Ciebie zawsze można je usunąć laserem lub poprzez elektrokoagulację ale to nie chyba o to w związku chodzi by być wiecznie umalowanym pięknym i nieskazitelnym...a co będzie za 20 lat? Pójdzie do osiemnastki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja z ta winą.. ale zemsta w postaci olewania przed rozwodem mu sie przyda. jak to żadnych kar w postaci braku seksu? przecież po takich słowach chyba do łóżka z nim nie pójdzie? no i rozwod to najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietras
Twój facet to jeb*ny pajac. Ty jesteś nie lepiej rozgarnięta, skoro pozwalasz sobie na takie traktowanie i na siłę ulepszasz to, co jest normalne dla 30 -letnich kobiet. Nie jest mi Ciebie żal, bo jeśli nie zauważasz że Twój facet to zwykły cham, to już niczyja, tylko Twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka kitu
a ten mąż to taki ideał? wyglda jak Brad Pitt? w łeb daj - niech sie otrząchnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety monique wiele tu dobrych doradcow, w postaci takich jak ty miedzy innymi, wiec od razu napisalam co mysle, zeby mnie takowi nie ubiegli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamponetka
ludzie-nie nerwujcie sie!Przeciez to prowo-nie ma az tak glupich kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że powinnaś go zostawić!!To co on do Ciebie mówi, to jest zwykłe maltretowanie psychiczne i poniżanie Cię, a on nie ma do tego prawa!!!Nikt nie powinien byc poniżany...ciekawe czy z niego taki przystojniak i ideał...;/ a mając 30 lat jeszcze możesz znaleźć normalnego, fajnego faceta.Jesli mąż Cie tak traktuje, tak mówi do Ciebie, to tez może źle wpłynąć na wasze dziecko.Nie warto, zostaw tego chama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna_Agnieszka
No to widocznie jestem głupia no i tyle.To nie tak, że dla niego chodzę na zabiegi do kosmetyczki, bo robię to sama dla siebie. Te naczynka na buzi to jest mój kompleks i dlatego nie wychodzę z domu bez makijażu. Przykro mi tylko, że dla niego mimo wszystko jestem obleśna. Na Święta jadę z synkiem do moich rodziców i zamierzam zostać u nich potem, i złożyć pozew o rozwód. Poszukać później mieszkania jakiegoś, i zacząć żyć na nowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą myslę ,że to nic ze szczerościa co do Ciebie powiedział wspólnego nie ma.. Poprostu to jest tak ,że on wyczuł ,że ma kozła ofiarnego no i wyżywa się na Tobie.. jakby wiedzial ,że po takich słowach odejdziesz to by nic takiego nie powiedział. ale jeździ po tobie jako kimś słabszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze postanowiłaś choć to nie będzie łatwe z pewnością...nie ma sensu tracić życia dla kogos kto nas nie docenia czy wręcz poniża z różnych głupich powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jakiś sadysta poprostu..założe się ,że nie tylko w kwestii Twojego wyglądu jest nie fair. a co by on powiedzial jakbyś byla po wypadku np i miała blizny nie do usunięcia ,albo byla po chemii i staciła wszystkie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol bjorn delikatet raritet
Sama się z nim ożeniłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×