Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż żona i ona

Polecane posty

Gość gość

W tej historii jestem"ona". Z zona mu sie nie uklada od kilku lat. Spotykamy sie dosyc czesto ale nie codziennie. Bywa u mnie w domu,zna moja rodzine. Ja jestem wolna bez zobowiazan. Jego zona wie o mnie,robi awantury. Ja czekam a on ?? No wlasnie .... Dlaczego jego zona nie rozwiedzie sie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe bo ma w d***e co tam sobie myślisz a on widocznie do rozwodu się nie pali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jej wygodnie być żoną? Bo po rozwodzie straci (status materialny, społeczny, itp)? Bo go kocha? Bo zgodnie z jej zasadami małżeństwo jest na zawsze? Bo chce mu zrobić na złość? Tak naprawdę to źle postawione pytanie. Właściwe pytanie to: dlaczego ON się z nią nie rozwiedzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubi sobie pobzykać na boku dla odmiany. Wkrótce wymieni ciebie dla odmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robi awantury wiec jej zalezy na utrzymaniu małżeństwa, po co ma rozwalac swój swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie układa się od lat a żona robi mu awantury i jeszcze sie z nim nie rozeszła............no autorko,masz się nad czym zastanawiać i będziesz Ty czekała,oj będziesz tylko na co a raczej na kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominaj ze to Ty jesteś ta trzecia na doczepke. Nie masz żadnych praw. Ciebie pobzyka na boku, ale wraca do NIEJ. Lubisz być piątym kołem u wozu? Faceci to jednak są cwani. Stała bajeczka, że z.żona mu się nie układa, ona jedza a on biedny i pokrzywdzony. Nie licz na to, że będziesz ta jedyna. Nawet jeśli od niej kiedyś Odejdzie to i Ciebie w końcu zdradzi. SK-UR-WIEL ZAWSZE POZOSTANIE SK-UR-WIELEM. Gdyby był taki kryształowy to nie zdradzalby żony. Ale zawsze znajdą się takie naiwne kobiety jak ty które uwierzą w bajeczki. Jedno mnie zawsze zastanawia. Każda kobieta chce.być kochana i chce.by jej facet był jej wierny zatem jak kobieta kobiecie może zrobić takie świństwo i spać z jej mężem? Nie licz na to ze udał ci się zbudować z nim szczęśliwy związek. I ty Będziesz przez niego płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewna, że wie o tobie? Może jej mąż a twój kochaś nawciskał jej jeszcze lepszych kitów niż tobie np. że nigdy jej nie zdaradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna ze wie o mnie . Dzwonila kilka razy ,kazala mi zabrac go do siebie,wyzywala go,kazala wyprac mu gacie bo ona nie zamierza. ...dlatego mam pewnosc ze zle im sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz prala mu gacie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne wnioski - jak żona opie..la kochankę i każe jej prać gacie, to znaczy że źle im sie układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam takie p***y co wszystkie rozumy pozjadały i z każdego pieca chleb jadły, jak ta z 6.51.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale akurat ten gość ma rację :-))) co się tak ciskasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"uwielbiam takie p***y co wszystkie rozumy pozjadały i z każdego pieca chleb jadły, jak ta z 6.51. " Ty natomiast, jak usłyszysz że ktoś zawoła na ulicy: głupia p***a - to odpowiedz: cześć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nigdy z zona sie nie rozejdzie a fakt , ze "rozgrywa" to wszytsko w taki perfidny sposob zle o nim swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem pewna ze wie o mnie . Dzwonila kilka razy ,kazala mi zabrac go do siebie,wyzywala go,kazala wyprac mu gacie bo ona nie zamierza. ...dlatego mam pewnosc ze zle im sie uklada. x no i co żona go z domu wywala a on zapiera się jak może i nie chce iść do ciebie? dlaczego uważasz że to żona ma poświęcać swój drogocenny czas na pisanie pozwu rozwodowego i płacić za złożenie go w sądzie? jak tak bardzo chcesz męża tej kobiety to wyręcz ją z tego czego od niej oczekujesz a kochasia przykuj do grzejnika to może zostanie u ciebie na dłużej. no chyba że masz słabe ściany :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi mi ze mnie kocha ,czy tak mowi sie do kogos kogo ma sie gdzies? Do niczego go nie zmuszam. Zona to furiatka. Dawno na jej miejscu rozwiodlabym sie. Nie sypiaja od dawna ,ona mi to powiedziala. Nie bede go nigdzie przywiazywac ,smieszna jestes,nie musze ,on wie ze zawsze moze do mnie przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja będąc na twoim miejscu już dawno dałabym sobie spokój z żonatym facetem który wali cię w konia aż iskry lecą ale taka śmieszna desperatka jak ty będzie czekać do usranej śmierci i cieszyć się jak wariatka gdy cudzy mąż wpadnie do niej raz na ruski miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam faceta, który się dla mnie rozwiódł, ale u mnie podjął tę decyzję po miesiącu. Ty jesteś jak jakiś stalker, kilka lat, dziewczyno? Czemu za nim latasz jak głupia? facet ma cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ta zona bedzie sobie furiatka, pytanie podstawowe w tym temacie to co Twój zonaty kochanek autorko jeszcze robi z zoną?? Dlaczego on nie wyprowadzi sie i nie wystapi o rozwód???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ma w dupie kochanice. Co podupczy to jego :-D i nawet nie może idiotka powiedzieć ze to jest jej facet bo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potepiam bycia kochanka ale Ty autorko tkwisz w jakimś chorym układzie, wszyscy o Tobie wiedzą a ten Twój kochas ani mysli o rozwodzie, nie chciałabym takiego dupka i nie pisz jaka to zona jest tylko zastanów sie z jakim frajerem Ty sie zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi, że Cię kocha...hehe dobre i Ty mu wierzysz? A żonie przysięgał miłość, wierność... i co? I g/ó/w/n/o. Chyba rozumiesz, że to patologiczny kłamca i oszust. Nie chce się rozwieść, inaczej dawno by to zrobił. Jeżeli Tobie odpowiada układ tej trzeciej, to męcz się dalej, jeszcze dodatkowo z telefonami od wkurzonej żony. Masz szczęście, że Ci gęby nie obiła, znam taki przypadek wśród znajomych, że żona kochance wpierdzieliła i to porządnie, tak, że w szpitalu się znalazła. Kochanka założyła sprawę o pobicie, ale żonę sąd uniewinnił, bo miała dobrego adwokata i stwierdzili, że w afekcie działała. Najlepsze, że z męzem się nie rozwiodła, a po tej historii mężuś podobno do rany przyłóż, miesiąc miodowy przeżywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kochanke pobiła a zdradzaczowi wybaczyła i dalej z nim zyje, takie głupie zony sa najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby kochal kochanke stanalby w jej obronie a od zony by odszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba w ogóle nie mieć do siebie szacunku żeby zadowalac się ochlapami uczucia, które zresztą trudno nazwać uczuciem. Ale jak kobita woli być darmową dziwka to jej wybór. Zresztą nie byłabym taka pewna że i żonie dobrze nie robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL z tej która się biła o faceta Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego ta kobieta nie pobiła męża, nie trawie takich głupich bab, jak mąż zdradzi to jemu trzeba wp****** spuscic to on zdradził, kochanka ponosi w tym bardzo małą wine. A ta pobije kochanke a misia pysia dalej trzyma w domu zamiast go z domu w*****c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore wypieprzaja i to z hukiem ale jesli mieszkanie jest wspolne to taki gnoj wraca z policja. Twierdzi ze jest zameldowany i huj mu zrobisz, wpuscic musisz. Niestety za zdrade nie ma kary ...a policje nie interesi ze gnoj ma babe na boku- u sasiadow mam takiego ruchacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Zgadzam sie z wypowiedziami "gosci" odnosnie Twojego kochanka który Cie kocha a jednak nadal zyje z żoną frustratką i jeszcze z nią nie sypia. Na pewno jest mu tak żle,że z tego wszystkiego jeszcze nie rozszedł sie z żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×