Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble do pokoju :)

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakies fajne sklepy meblowe? Mam na mysli te "mniejsze", nie sieciowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie chcesz te meble? W jakim stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakimś nowoczesnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze najlepiej pasowalyby nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble to pokoju , kuchni czy ogólnie do mieszkania powinny być robione przez dobrego stolarza . Tylko plebs kupuje w Black Red White czy innej g******ej Ikei . Tak samo jak porządny garnitur szyty jest u krawca a dla hołoty jest kupowany w jakimś gównianym Hugo Bossie . Tak tak nowobogackie śmieci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To polecam taki sklepik mebluj4katy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają nowoczesne włoskie. Jak dla mnie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz forte albo na allegro toptrendy meble .Ja kupiłam fajna kanapę z pufą co moze robic za kanapę albo naroznik taki mebelek 2w1 .Maja w swojej ofercie rózne meble .To fabryka mebli jest Mirjam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mroczny nie zły z ciebie p***b genetyczny ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Black ...to drogi sklep .Tani jest Bodzio np .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio też jest w jajo strusiu i kupiłam tam świetne meble i nie ma co na nie narzekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Red White jest drogi :D:D:D:D To market dla ubogich z meblami do samodzielnego skręcania :D Jak się kopnie w to g***o to się rozpada . Zrobione oczywiście z płyty wiórowej . Zapamiętajcie biedacy - meble nie robi się z pażdzierza czy kartonu jak w Ikei czy BRW tylko z DREWNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty za bzdury opowiadasz .Kupowałam zestaw Kent w Black i wydałam duze pieniadze .Tanie sa w bodziu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bodziu wszystkie meble takie same. Nie oszukujmy się hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak plebs zapłaci sporą kasę za meble z dykty to sie będzie podniecać ,że to dobry zakup :classic_cool: i że meble są ekologiczne und trendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym zrobic na zamówienie:) pod mój włąsny projekt :P zapłace wiecej ale mam jedyne w swoim rodzaju ;) no i nie oszukujmy sie duzo trwalsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na zamówienie to skontaktuj się z senator.bialystok.pl na stronce masz kontakt do nich i galerie co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia255555
Jeśli chodzi o Senator, to firma robi bardzo fajne szafy suwane. Dla mnie w przedpokoju i sypialni robili i jestem bardzo bardzo zadowolona. Można obejrzeć sobie na ich stronie jakie szafy robią: www.senator.bialystok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zawsze podobały zabudowy w pokojach, sa takie oryginalne i nadają charalkteru :) własnie dzieciom w pokoju zrobilismy coś podobnego http://www.siemieniako.pl/galeria/pi-knie-od-do-z i teraz mają sporo miejsca na ubrania i zabawaki, a wczesniej to wszystko się walało po katach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam jakiegoś nie drogiego narożnika do pokoju tak za 1600zł maks i co najważniejsze musi mieć z 2 metry długości, mile widziane 2,10. A i z funkcją spania, możecie coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, dziwni ci Polacy... zarabiają najmniejsze pieniądze swiata, narzekają na biedę, że aż piszczy, ale mają wszystko absolutnie najdroższe. Czyżby "zastaw się, a postaw się"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mroczny Rycerz 2014.03.10 Black Red White jest drogi smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif To market dla ubogich z meblami do samodzielnego skręcania smiech.gif Jak się kopnie w to g***o to się rozpada . Zrobione oczywiście z płyty wiórowej . Zapamiętajcie biedacy - meble nie robi się z pażdzierza czy kartonu jak w Ikei czy BRW tylko z DREWNA xxx Nie piernicz ubogi plebsie, ze graty sobie zbiłeś z desek szalunkowych sąsiada :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna4
Zajrzyj na www.meblomoda.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4589
Ja kupowałem meble do pokoju w http://www.hitmeble.pl/. Mają duży wybór i niskie ceny. Zamawiałem przez internet meblościankę i zestaw wypoczynkowy. Wszystko dotarło bez najmniejszego problemu zgodne z tym czego oczekiwałem a zapłaciłem dużo mniej niż gdybym kupował w salonie na miejscu. Dowieźli mi pod same drzwi a wcześniej wszystko omówiłem przez telefon. Według mnie idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrioPol
Meblomoda nie jest takim małym salonem, ale ma naprawdę świetną ofertę. To zupełnie inna klasa mebli niż te z sieciówek czy marketów. Jak ktoś chce designerskich i porządnych mebli, to koniecznie powinien zajrzeć na www.meblomoda.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bialystok sklep meblowy http://www.vega-meble.pl/ ma fajna oferte. Meble i klasyczne i bardziej oryginalne, do tego ceny tez ok. Znajoma u nich kupowala i chwali sobie jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zariakanka
Ja polecam black red white, a jak poprosisz ladnie na forum gowork.pl/opinie_czytaj,800799 to bedzie znizka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×