Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zuzana77

meble łazienkowe

Polecane posty

Znudziła mi się moja łazienka:( chciałabym kupić jakieś meble łazienkowe bo wszędzie jest pełno walających sie drobiazgów. Pomimo czystości mam wrażenie nieładu kiedy wchodzę i widzę flakoniki, żele, kremy, płyny do mycia, proszki itp.:( oglądam meble łazienkowe ale są strasznie drogie. Macie jakieś pomysły na fajne urządzenie łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no troche juz z pozno
szczegolnie jesli sie chcesz przebic o tak chorej godzinie.. tutaj teraz sie gada o kupach, obciaganiu z polykiem i usuwaniu ciazy ;) podnies temat jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaja i tansze meble
dobre sa szafki z lustrem, powiekszaja. A na polce z kosmetykami mam taki patemt - z jednej strony ustawiam niebiesko zielone, z drugiej- rozowawe - to porzadkuje. A reszte, co nie pasuje - chowam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt:) to nie ta pora:) mogłam zamiast meble wpisać \"SEX w łazience\":) spróbuje jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaja i tansze meble
inny patent - stara polke (taka ze smietnika wrecz), pomalowalam na balo, na wierzch przycielam kawalek lustra, tam trzymam ladne odbijajace sie drobiazgi, w srodek ulozone w kostke reczniki (polki praktycznie nie widac. No i zielen dobrze robi (bo mam okno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja łazienka jest mała. Bez okna:( ale dzieki za inspiracje, takie praktyczne. Bo oglądając zdjęcia łazienek wszędzie ślicznie ale nie ma na zdjęciach takiego\" codziennego \" bałaganu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w łazience są małe półeczki ze starych szybek. Są wąskie (tak, że kosmetyki stoją w jednym rzędzie) ale jest ich kilka jedna nad drugą. Możesz zrobic podobne, niekoniecznie z szyby (drogie przycięcie) ale np. z wąskich deseczek. W Castoramie wytną Ci takie gotowe za niewielką opłątą. Kupisz też takie małe zaczepy do ściany (też niezbyt drogie). Innym rozwiązaniem są pudełka plastikowe. Kupujesz 2-3 w pasujących do wystroju łazienki kolorach (w Ikei np) i wrzucasz kosmetyki. Nie jest to szczyt elegancji, ale na pewno będzie dużo estetyczniej wyglądało niż porozrzucane kosmetyki. Pudełka możesz kupić w różnych wielkościach. Poustawiać je w rzędzie, albo jeden na drugim. Przejdź się może do ikei, oni tam maja pomysły na przechowywanie. Meble łazienkowe są drogie więc może warto popatrzeć po różnych pojemnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze udasz sie do stolarza ktory zrobi ci mebelki na zamowienie . Ja tak zrobiłam , i powiem szczerze ze wyszlo taniej. Na prawie 2,5 metrowej scianie mam mable z dwiema wpuszczonymi w blat umywalkami . Płacilam chyba 550 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze udasz sie do stolarza ktory zrobi ci mebelki na zamowienie . Ja tak zrobiłam , i powiem szczerze ze wyszlo taniej. Na prawie 2,5 metrowej scianie mam mable z dwiema wpuszczonymi w blat umywalkami . Płacilam chyba 550 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję ci wkleić stronę mebli łazienkowych, niezbyt drogich a bardzo ładnych i pięknie wykonanych http:/www.antado.com.pl/page.php?a=katalog&c=56&lg=pl Przepisałam ręcznie, jak się nie udało, poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście kochane:D na kaferię i jej członkinie zawsze mozna liczyć DZIĘKUJĘ. Gdyby ktos jeszcze kiedys chciał tu cos umieścic bedę śledzic topik i cenić wasze rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nikt nie odpowiada:( może jeszcze jakies fajne rozwiązania łazienkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanko, bo mało napisałaś :) Podałam Ci stronkę do mebli łazienkowych, ale \"drogo\" dla każdego może oznaczać coś innego. Jak dla mnie te meble są w cenach przyzwoitych, a wiem coś o tym, bo zajmuję się aranżacją wnetrz. Np. meble z Koła są dużo droższe, z innych fabryk polskich gorszej jakości i brzydsze. Można zamówić jeszcze meble u stolarza, ale tu potrzebne jest właściwe zaimpregnowanie, bo to łazienka przecież. Wszelkiego rodzaju półki odkryte, szklane czy drewniane tak sobie się sprawdzają, w łazience zawsze osiada warstwa jakiegoś dziwnego kurzu, trzeba myć wszystko, bo zakurzone kosmetyki wyglądają wyjątkowo źle. Sama mam sporo kosmetyków na półkach szklanych, to wiem. Ale resztę - kosmetyki do makijażu, mydła, różne kremy , szczotki itp. trzymam w szafce, zamówionej zresztą u stolarza na wymiar, ale to był wyjątkowy stolarz i malował proszkowo, więc szafka dość droga w rezultacie. Nie wiem, co jeszcze doradzić. Jakieś koszyki na przybory do włosów, które się codziennie używa, jakieś pudełka - ale są to rozwiązania dodatkowe. Pozdrawiam Cię i może szukaj dalej. A jeśli zechcesz zamówić jakąś szafkę na wymiar, udaj się może do studia mebli kuchennych - tam masz szansę coś zamówić, także do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakrętka- dzieki za stronę ale te meble to nie na moja kieszen:( znów namolnie proszę o poradę. a co myślicie o wiklinie w łazience ok 3m2. boje sie że optycznie będzie ciężko i jeszcze zmniejsze pomieszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża1999
www.forestopole.pl meble + hurtownia blatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble luks
Witam Serdecznie, Jesteśmy producentem mebli łazienkowych pragnę polecić wszystkim nasze usługi. Oferujemy zarówno meble katalogowe jak i na wymiar. Działamy na terenie województwa śląskiego, rybnik żory, katowice, gliwice, ale również wysyłamy spedycją! Polecam ! www.mebleluks.pl Pozdrawiam U nas znajdą Państwo nie drogie, a co ważne solidne rozwiązania ! Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bynioo20
Ja polecam sklep internetowy www.sklep.emimart.pl Mają super mebelki w przystępnych cenach. Ja zakupiłem szafkę emi 50 jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam tylko z dwóch sklepów internetowych, gdyż nie bardzo ufam tego typu zakupom. sypialnia.pl i jak w temacie - lazienkaplus.pl jestem bardzo zadowolona z uwagi na bezpieczeństwo dokonywanych tam transakcji, są chronieni certyfikatem SSL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast jestem stałą klientką sklepu internetowego armadeo.pl. Zamawiałam tam caly asortyment do wyposażenia mojej łazienki a teraz córka wykańczała sobie dom i brała grzejniki. Bałam sie z poczatku robic duze zakupy w internecie ale w razie czego mialam 10 dni na zwrot towaru. Jestem bardzo zadowolona, ceny - duzo duzo nizsze niz w sklepie stacjonarnym. Na pewno jeszcze nie raz zrobie tam zakupy bo szykuje mi sie wymiana kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drawka-trawka
W mojej łazience bardzo się sprawdzają podobne szafki https://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=190454450994681&set=a.190454027661390.42121.166319393408187&type=1&theater, które z resztą niedawno zawitały w mojej łazience :) Bardzo funkcjonalne i praktyczne i ładnie się prezentują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebelki do łazieni
Warto wybrać coś z netu. Np. tutaj http://www.e-inclusive.pl/Meble-%C5%82azienkowe.html Zamawiasz przez internet i wtedy jest taniej. No i jeszcze przy okazji łatwiej, bo meble przywożą ci do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meta777
ja bym wybrała meble łazienkowe ze strony www.lazienkiwyprzedaze.pl mebelki są nowiutkie, polski producent, mają w ofercie i nowoczesne i klasyczne wzory - a wszystkie meble łazienkowe są z rabatami do 80% :) no i wysyłka jest gratis! meble z wyprzedazy mają na stanie - wiec wysyłka jest bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjpteb
W castoramie Kupilam zestaw z umywalka za 440 zl. na Allegro identyczny zestaw był za 1200 z wysylka. kolor wenge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz małe fundusze to zamiast mebli możesz kupić różne kosze/pojemniki itp. najlepiej w jednym stylu żeby uniknąć chaosu - do nich powkładać kosmetyki i detergenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniec
Zobacz to - http://www.e-inclusive.pl/Meble-%C5%82azienkowe/Meble-%C5%82azienkowe.html Tanie meble i atrakcyjne. Podejrzewam, że właśnie czegoś takiego szukacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nekke
Niekoniecznie muszą być drogie! wejdź na tą stronkę http://www.lazienka.com.pl/category/meble-lazienkowe - masz tutaj najrózniejsze ceny - napewno znajdziesz coś dla siebie. Bo mebelki w łazience to fajna sprawa, kosmentyki nie są chociaż porozrzucane po całej łazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×