Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mechanik samochodowy Szczecin

Polecane posty

Gość gość

szukam dobrego warsztatu i mechanika samochodowego w Szczecinie lub w okolicach. Czy ktoś może mi kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ze szczecina i jeżdżę do warsztatu samochodowego na ul. Golisza 10E. tam w warsztacie samochodowym http://www.slavauto.pl/ miałam wymieniany olej i klimatyzacje, zawsze robię to co roku. Warsztat ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie najczęściej korzystam z usług warsztatu samochodowego http://www.auto-radex.pl/serwis-samochodow.htm, nigdy nie miałem z nimi problemów. Samochód był zawsze na czas, a co najważniejsze, potrafili załatwić nawet trudno dostępne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprawdzie to troszkę dalej, ale ja znam bardzo dobry warsztat samochodowy w Gdyni Cisowej. Chodzi mi o www.szwarcgruba.gda.pl. Jak tylko mam jakiś problem z autem, to od razu do nich się zwracam. Oni zawsze wykonują fachową robotę za przystępną cenę. Jeszcze nigdy nie miałam żadnych zarzutów co do ich usług, zawsze robią wszystko sprawnie i solidnie. Naprawdę warto się tam wybrać, szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie regularnie wykonuje przeglądy oraz drobne naprawy w serwisie samochodowym www.auto-radex.pl, mają tam naprawdę fachową obsługę oraz ogrom części zamiennych do renomowanych marek aut. Lubię tam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz mechanika w Szczecinie to przede wszystkim popytaj po znajomych, z pewnością któryś z nich ma sprawdzony i godny polecenia warsztat. Ja w taki sposób zdobyłem kontakt do www.auto-radex.pl i tam już zostałem. Co prawda usterki w moim samochodzie pojawiają się dość rzadko, ale jeśli już coś się zepsuje to mam pewność, że zostanie to szybko naprawione właśnie w tym warsztacie samochodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikGG
20 min od Szczecina w Dołujach masz sprawdzony serwis Euromaster STAROŚCIK. Czasem lepiej podjechać te 10 km i mieć pewnego mechanika. To jest punkt dużego, ogólnopolskiego serwisu. Na pewno będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam super warsztat samochodowy w Szczecinie na Dąbrowskiego www.carserwis.szczecin.pl. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolA991
Podbijam! można ufać mechanikom,tylko trzeba trafić na naprawdę dobrych. Wiem z doświadczenia,że to nie jest łatwe,bo kiedyś miałam duży problem z autem i w kilku serwisach nie umieli mi pomóc. na szczęście udało się trafić do tego: http://carserwis.szczecin.pl/serwis/ tam wreszcie znaleźli źródło awarii i skutecznie naprawili auto. także teraz trzymam się tego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z serwisu Peugeota przez dealera Drewnikowski. Nigdy nie miałm problemów. Moja żona na firmę kupiła u nich dostawczaka na leasingu i też chwali, bo ma spokój. Znam działalność mniej więcej od 2005 roku, też z polecenia, więc przekazuję dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.carserwis.szczecin.pl dla osób, które mają Audi, VW, Seata albo Skodę. Jak dla mnie najlepsi mechanicy w mieście. Zawsze zdiagnozują problem i go naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z serwisu Peugeota przez dealera Drewnikowski. Nigdy nie miałm problemów. Moja żona na firmę kupiła u nich dostawczaka na leasingu i też chwali, bo ma spokój. Znam działalność mniej więcej od 2005 roku, też z polecenia, więc przekazuję dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie numerem jeden w Szczecinie jest http://carserwis.szczecin.pl/. Jestem kobietą więc za bardzo nie znam się na autach, tymbardziej sama nie naprawie nawet drobnej usterki. Ze wszystkim zgłaszam się do car serwis i jestem bardzo zadowolona. Dobra diagnostyka i cenowo też ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojego czasu Peugeota Partnera na życzenie ściągnęli mi u dealera Drewnikowskiego. Marka ze Szczecina. Krótko czekałem. Samochód w naprawdę niezłym stanie technicznym i bez kręconego licznika. Robię drobne i większe zlecenia budowlane. Samochód idealny do pracy. Wziąłem w leasingu przez nich i jest naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://carserwis.szczecin.pl/ zdecydowanie jest godny polecenia! Naprawy realizują szybko, nie chcą za o też nie wiadomo jakich pieniędzy, co się niestety zdarza w innych warsztatach. Czasem aż człowiekowi oczy wyjdą ze zdziwienia, warto ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Drewnikowskiego, jak naprawiasz samochód to jesteś informowany na bieżąco o postępie prac. Fajny system, szybka obsługa, co jest dla mnie wręcz koniecznie ze względów zawodowych. Dwa lata temu około wymieniałem Peugeota właśnie u tego dealera i odebrany samochód w idealnym stanie technicznym. Poza tym, jakby coś było nie tak to nie odsuwają się od klienta. Wiadomo, że różnie bywa, ale to mi się u nich podoba. Poza tym szef mega ogarnięty, kierownik wyjdzie na życzenie klienta. Mój sprawdzony kontakt ogólnie, więc zostawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam samochód marki Audi i jak większość kobiet kompletnie nie znam się na autach. To co jest pod maską, to dla mnie czysta abstrakcja. Od lat w razie jakiś napraw prowadzę samochód do http://carserwis.szczecin.pl/. Wiem, że zajmą się tam moim autem kompleksowo i uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.keri-szczecin.com.pl – najlepszy, jaki mi się tylko w życiu trafił! Bardzo solidny, niedrogi serwis samochodowy w Szczecinie. Prowadzi również serwis i sprzedaż opon, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilOl
Ja mogę polecić Ci abyś również sprawdził aso Volkswagena oczywiście jeżeli postawiłeś na ich auta osobowe bądź busy, ponieważ mają szczególnie dobre warunki po okresie gwarancji. Do tego na każdym etapie wyróżnia ich świetne podejście do klienta i do tego niższe ceny np. przy zakupie części, czy preferencyjna stawka za pracę mechaników. Ogólnie jak to wszystko podliczyłem to jednak wolałem zostać z nimi bo też później w lepszej cenie nawet będę mógł go odsprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z dobry serwisem samochodowym na prawobrzeżu Szczecina - motoexpresso.pl To jak dla mnie warsztat numer jeden w Szczecinie. Szybka diagnoza i fachowa napawa - wymiana klocków i tarcz hamulcowych oraz wymiana oleju. Wszystko w bardzo dobrych cenach. Na plus kawa w warsztacie! Na pewno jeszcze odwiedzę motoexpresso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×