Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zizamu

Medicover czy Centrum Damiana???

Polecane posty

Gość Zizamu

Nie wiem, który szpital wybrać? Jestem na początku ciąży i chciałabym wykupić "całe pakiety" i wybrać lekarza prowadzącego, chce rodzić po ludzku w dobrych warunkach. Czy są tutaj mamy, które rodziły w którymś z tych szpitali i mogą coś powiedzieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizamu
A dlaczego tak mówisz? To co polecasz w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizamu
Bardzo proszę o odpowiedź, nikt tam nie rodził? Żadna wasza koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizamu
Dziewczyny proszę poradźcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczkibe
nie, coś się czepiła czemu tam akurat chcesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama na nim usiądź
Moja przyjaciółka 3 lata temu rodziła w Damianie, była zadowolona :) i twierdzi, że jakby miała rodzić jeszcze raz to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie wiesz
Że Centrum Damiana w Warszawie , od kilku lat jest własnością Medicovera, i tak naprawde to jest Medicover, została jeszcze nazwa, bo dość popularna , ale pewnie też zostanie zmieniona. Wiec twoje pytanie o tym czy Medicower czy Centrum Damiana, jest wynikiem niewiedzy....to tak jakbyś pytała "czy Medicover ...czy Medicover"....bo to ta sama firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama na nim usiądź
taak, to tak jak LIM i Lux Med- ten sam właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizamu
Niedawno przeprowadziliśmy się do Warszawy stąd nie znam tutejszych klinik. A chce rodzić w prywatnej klinice, bo wiem, że płacę i wymagam, że w każdej chwili dostanę zzo, a jak będę chciała i nie dam rady sn to zrobią cesarkę bez problemu. Poczytałam trochę na forach i te dwie akurat się przewijały z najlepszymi opiniami. Jeśli jednak znacie inne fajne kliniki do polecania w Wawie to powiedzcie. Nie miałam pojęcia, że to jeden właściciel, więc czym w takim razie te ośrodki się różnią? Damian jest mniejszy a Medi to szpital, ale czy czymś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam szpital bielanski na zyczenie dostaniesz zewnatrzoponowe najtaniej w wawie... personel pomoze w kazdej chwili przy dziecku... ja nic nie zaplacilam i mialam cesarke i dzieckiem sie zajmowali i kasy nie chcieli... w bielanskim robia cesarki jak widza ze cos jest nie tak, czy jak brak rozwarcia... nie czekaja do ostatnich chwil... naprawde duza fachowosc personelu... wszyscy mili i usmiechniei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam, oj tam
Z opinią o bielańskim się zgadzam. Od jakiegoś czasu ten szpital przeżywa renesans, kobiety bardzo sobie go chwalą. Może to zasługa ordynatora? ;) a w kwestii prywatnych szpitali to Damian ma większe doświadczenie, Medi działa od niedawna, ale co to za różnica jak to to samo i standard ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaplacisz to dostaniesz
ZZO i w panstwowym szpitalu. Mozesz tez doplacic za super warunki typu jednoosobowa sala itp. A poza tym, w razie czego, nie beda dziecka przewozic na sygnale, bo maja lepsze zaplecze medyczne niz prywatne kliniki. Rob jak chcesz, ale ... PS. Jeszcze porod przede mna, ale z tego co sie orientowalam to b. dobre opinie maja szpital sw. Rodziny i sw. Zofii i te dwa ja rozwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam, oj tam
eee Zośka jest dobra jak poród przebiega prawidłowo, jak coś się dzieje to czekają do ostatniej chwili i niestety czasem jest za późno... Moim zdaniem to przereklamowany szpital. Poza tym nie mają miejsc dla kobiet "z zewnątrz" czyli jak nie chodzisz do lekarza tam pracującego to małe szanse na poród w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaplacisz to dostaniesz
nie wiem jak jest z tym czekaniem do ostatniej chwili, mam pozytywne swiadectwa kolezanek, ktore wracaly tam na kolejny porod. Natomiast co do dostania sie to potwierdza, no ale autorka watku i tak jest nastawiona na placenie, wiec MZ lepiej zaplacic za lekarza przywatnie niz za pakiet w klinice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizamu
Mimo wszystko wolę rodzić w prywatnej klinice. Chodziło mi raczej o to, że jak powiem, że już nie dam rady to zrobią mi cesarkę. Jesteś dość drobna, nigdy nie byłam zbyt silna i po prostu boję się, że nie dam rady po prostu ale mimo wszystko chce spróbować sn. No i mimo wszystko widziałam jak wyglądają normalne szpitale a jak kliniki prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fv egf g
tylko klinika Esculap w bielsku bialej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian oczywiście
Kochana, jeśli tylko cie stać to wybieraj prywatną klinikę. O damianie słyszałam bardzo dużo dobrych opinii, moja znajoma tam rodziła i bardzo sobie chwali. Ja tez zamierzam tam rodzic. Boje się państwowej służby zdrowia,a jak zapłacę prywatnie to będą wokół mnie i dziecka latać. Sąsiadka oplaciła w panstwwym polożna za gruba kase a tak ją suka pocieła, że goiło dłużej niż po cesarce. Prywatnie żadneg chamstwa, zadnych komentarzy, chcesz to karmisz, nie to nie. Chcesz zoo to masz, jest źle robią cesarke a nie czekają az dasz w łape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian oczywiście
Szkoda tylko trochę, ze trzeba płacić żeby rodzic jak człowiek a nie jak zwierze.Ech Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
ja rodzilam panstwowo nie zaplailam ani grosza a traktowano mnie z nalezytym szacunkiem... mialam cesarke ze wskazan i nikt nie polemizowal czy jednak nie sn... szew zagoil sie blyskawicznie a ja na drugi dzien biegalam po szpital w pelni sil... jak kto woli marnowac kase i nabijac kieszenie lekarzy ktorzy za plecami sie z takich smieja to wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziza
Stary temat, ale się wypowiem. Medicover w przeciwieństwie do Damiana ( niby ta sama firma,ale nie do końca) ma profesjonalny w pełni wyposażony szpital i w razie komplikacji wszystko jest na miejscu, a z Damiana w nagłych przypadkach odsylaja do szpitali państwowych! To ogromna różnica! Medicover to jedyny tak wyposażony obecnie szpital prywatny. Z samego porodu mam lekko mieszane wrażenia, ale i tak chce tam rodzic drugie dziecko, chociaż najpierw wygarne im wszystko co mi nie pasowało za pierwszym razem bo trochę zawalili z opieka poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_Rz
Hejka! Czy któraś z Was rodziła może w Medicover w Warszawie? Poród mam wprawdzie za pół roku, ale już szukam najlepszej placówki. Mam znajomych, którzy posiadają abonament w ramach Rodziny Plus (to chyba to: http://www.medicover.pl/klienciindywidualni/opieka-rodzinna-plus) i ogólnie polecają, ale wraz z mężem wciąż szukamy dodatkowych opinii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, ja rodzilam w centrum medycznym damiana kilka lat lemu. I jestem oczywiscie bardzo zadowolona. Zero boli. Doskonala opieka.Wszystko dobrze sie skonczylo. Rodzilam naturalnie. I kolejne dziecko tez bym tam rodzila. Ale pewnie jak ma byc dobrze to wszedzie bedzie dobrze. Kazdy sam musi podjac decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleska
Wybierz Medicover nie zawiedziesz się, bardzo profesjonalnie Cię obsłużą i będziesz zadowolona :) a wiadomo, na porodzie nie ma co oszczędzać bo to i tak traumatyczne przeżycie (jednocześnie też piękne oczywiście ale mam na myśli traumatyczne dla ciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigbelly
Wybierz Medicover- wszystkie pakiety, usługi i abonamenty medyczne możesz zakupić przez Medistore czyli ich stronę, jak rownież od razu zapisać się na wizytę. Jest to bardzo wygodna forma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama ostatnio zastanawiałam się nad wyborem prywatnej opieki medycznej i koleżanka poleciła mi pakiet iExpert jako pełny lub TU Zdrowie (rozszerzony). Bardziej jestem za rozszerzonym gdyż ma dostęp do wielu specjalistów oraz krótkie terminy. Dodatkowo szereg badań bez skierowania no i to co dla mnie najważniejsze nienaganne prowadzenie ciąży z czego Aśka jest najbardziej zadowolona. Nie musiała się prosić o żadne badania. Więcej na ten temat można poczytać tutaj: https://zdrowotne.iexpert.pl/pakiety-prywatne/tu-zdrowie-pakiet-rozszerzony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zdecydowałam właśnie na Medicover. Słyszałam o nich dobre opinie, kilka moich koleżanek już u nich rodziło więc powiedziały mi co i jak. I jestem zadowolona, że wybrałam właśnie medicover. Zapewnili mi komfortowe warunki, zero stresu, świetny personel. Do tego wybór pakietów co i jak. Także ja ze swojej strony mogę polecić właśnie medicover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne kliniki często nie są przystosowane do nagłych komplikacji. Gdy dzieje się coś złego z tobą lub dzieckiem to umywają ręce i odsyłają do państwowych placówek. Bezpieczeństwo dziecka jest ważniejsze niż ładnie pomalowane ściany i tv w pokoju. Prywatne kliniki często nie przyjmują pacjentem z ciążą podwyższonego ryzyka (np. taki luxmed spławia pacjentki, które mają na koncie np. stratę wcześniejszej wysokiej ciąży, zajmują się tylko ciążami, które nie odbiegają od średniej). Są rzeczy ważniejsze niż cc na życzenie i "aby było miło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika klinice nierówna, taka prawda. Mnie w Enel-Medzie traktowali bardzo dobrze, w zasadzie czułam się jak w hotelu, a nie na badanich i polecam ich szpital. I oczywiście zgadzam się, że bezpieczeństwo dziecka – pacjenta w ogóle – powinno i jest tam na pierwszym miejscu, zawsze powinno być. Dziwię się, że gdzieś indziej może być inaczej czy to, że inne kliniki prywatne boją się problematycznych przypadków. W jakich czasach my żyjemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×