Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość medycyna nniekonwencjonalna

medycyna chińska- zioła na zaburzenia hormonalne,kobiece problemy

Polecane posty

Gość medycyna nniekonwencjonalna

witajcie czy ktos z Was ma jakies doswiadczenie w medycynie niekonwencjoalnej- dokladnie w chinskiej?? mam zaburzenia hormonalne i PCO zespol policystycznyh jajnikow. ojciec mojego znajomego zajmuje sie medycyna chinska i fizjoterapia. wiem ze do tego wszystkiego trzeba podchodzic z dystansem. ale warto probowac. poszlam do niego,nie mowiac o moich dolegliwosciach przebadal mnie- z teczowek oczu wyczytal moje problemy- procz silych zaburzen hormonalnych i problemow z jajnikami wyczytal problemy z systemem immunologicznym. dal mi ziola - http://www.tylkonatura.pl/dong-quai-p-34.html powiedzial, ze moj przypadek latwy nie jest, kuracja ziolami moze potwac nawet 6 miesiecy. ale da sie to wyleczyc. mimo ze zaburzenia zablokowaly mi mozliwosc zajscia w ciaze itd itp. oczywiscie nie wiem czy w to wierzyc czy mi to pomoze czy nie. mam 21 lat i chce miec dzieci, mam lekki hirusytyzm, nieregularne krotkie cykle, pco. wszystko to mnie przeraza hormony - duphaston - progestero mial skutki ubczone jesli o mnie chodz nie wiem czy cos skutkowal. chce sprobowac chinskiej medycyny niekonwencjonalnej przez 6 miesiecy- a pozniej medycyna i hormony jesli nic to nie da. dodam ze kolezanka, miala torbiele na jajnikach, leczyla sie u tego pana co ja, i w ciagu 3 miesiecy oczyscil i uzdrowil jej jajniki. CZY MA KTOS Z TYM JAKIES DOSWIADCZENIA??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja matka si wyleczyła czosnkiem polskim 4 do 5 ząbków jadła dziennie i tylko na kontrole chodziła do lekaza na badania czy się zmniejszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaaa
powiedział, że stan jest poważny, ale dał tylko te jedne tabletki? I niby mają całkowicie wyleczyć z PCO? To by był zbyt proste ;-) A jakie jeszcze masz problemy hormonalne? Poza PCO. merkeba, a gdzie kupowała ten czosnek? bo w sklepach jest tylko ten chiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaaa
i ile masz tego brać dzinnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medycyna chinska
6 tabletek-2 do sniadania 2 obiadu 2 kolacji nie pozniej mam miec mocniejsze ziola. te musze brac przez 2 miesiace. ogolna kuracja 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medycyna chinska
inne problemy - nieregularne miesiaczki, lekki hirusytyzm. ogolnie samo pco to bardzo powazna sprawa jesli chodzi o zaburzenia hormonalne. ale to ponoc bardzo dobra kuracja zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
a możesz napisać, kto to jest? chętnie bym poszła do takiego sprawdzonego "znachora" ;-) i ile kosztują wizyty, jak czesto trzeba chodzić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
z chińskich pomysłów bardzo popieram gotowanie wg pięciu przemian podobno takie jedzenie ma własciwości lecznicze, jeżeli jemy regularnie w ten sposób smak w każdym razie się poprawia :-) jezeli ktoś nie wierzy moze spróbować, chodzi przecieź tylko o kolejność wrzucania składnikow do "gara"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaulaaaaaaaaaaa
ja na moje problemy z miesiaczka i pco kupilam krople rosmarinus complex 24....zazywam od niedawna wiec nie wiem czy pomagaja. moze ktos cos wie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medycyna chinska
ja chodze w ELBLĄGU do znajomego, w kazdym miescie znajdzie sie ktos kto sie na tym zna , choc to malo popularne. za samą wizyte sie nie płaci!! tylko za zioła ! ja dostalam 2 opakowania po 100 tabl. zaplacilam za nie 70 zł. mocniejsze ktore mam zazywac po tych kosztuja 100 zł za 2 butelki. chodzi sie zadko- po skonczonych opakowaniach - znow "badanie" i kolejne ziolka. powiem Wam tyle- nie wiem czy to dziala czy nie ALE biore od 2 dni i bol jajnika ustał.a bolal mnie codziennie. to taki pierwszy objaw poprawy. zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medycyna chinska
tylko przypominam : mojej kolezance to wyleczylo torbiele. i ma czyste jajniki a naprawde miala z tym problemy, brala 3 miesiace. moj przewidywany okres leczenia 6 miesiecy- mam trudniejszy przypadek- zaburzenia hormoalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
zaraz zabieram się za szukanie kogoś takiego :-) dzięki za wszystkie informacje na czym polegało badanie? oglądał tylko tęczówki? i rzeczywiście rozpoznał wszystkie dolegliwości tylko na tej podstawie? temat chyba mało znany, bo nikt nie pisze o swoich doświadczeniach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medycyna chinska
niestety ja tez ubolewam ze temat mało znany. bo rowiez chetnie dowiedziala bym sie kto mial jeszcze doswiadczenia z ziolami chinskimi. badanie- kazal sie polozyc na lozku takim do masazu - wlaczyl lampe i ogladal bardzo dokladnie teczowki. kazda czesc teczowki za cos odpowiadala. ta nauka to IRYDOLOGIA. ZOBACZ TU !! http://zdrowie.onet.pl/7731,2319,1200034,,irydologia_diagnozowanie_z_teczowki_oka,serwis.html A NASTEPNIE PO ZDIAGNOZOWANIU DAL MI ZIOLA. I POIEDZIAL ZE PO TYCH TRZEBA EBDZIE PRZEJSC NA MOCNIEJSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi..
polskie zioła sa lepsze od chinskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUlisia88
Hej:-)tez mam pco:-( mam 20 lat i marzę,żeby być zdrowa,mieć dzieci itp;-) Czy mogłabyś mi napisać kontakt do tego lekarza od metod niekonwencjonalnych?Proszę-bardzo mi na tym zalęży,mój mail-julia8888@interia.eu.Pozdrawiam i życzę udanej kuracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisinka
Medycyna Chinska, czy jestes tu jeszcze? Ja przyjmowalam DONG QUAI oraz CASTAGNUS i bardzo ale to bardzo polecam..... mam natomiast pytanie dot. mieszanki tych silniejszych ziol??? Jakie to ziola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_26
Dziewczyny borykałam sie ze skutkami pco prawie 5 lat hormonów nie mogłam brać bo mam kłopoty z krążeniem. Skutkami pco w moim przypadku to był trądzik i nieregularny okres. Ale to nie jest tak ze jak ma sie pco to nie można mieć dzieci albo trudniej jest zajść w ciąże - to nie jest reguła. Ja zaszłam bez problemu odrazu teraz jestem w 6 miesiącu ciąży i wszystko jest ok. Podobnie moje dwie koleżanki które tez sie borykały z pco zaszły w ciąże bez problemu obie mają teraz piękne córcie. Moja ginekolog mówiła ze dopóki sie nie spróbuje to nie można tak zakładać i generalizować bo nie każdy pco przebiega tak samo niektóre dziewczyny nie maja okresu przez 3-4 miesiące w ogóle inne mają ale co 1,5 miesiąca.Ja nigdy nie miałam regularnego co do dnia zazwyczaj miałam tydzień poślizgu ale ostani rok przed zajściem w ciąże miałam regularny co do 2-3 dni wiec w miarę mi sie wyregulował. Także bądźcie dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medycyna chinska
sisinka- nie wiem jakie to te silniejsze ziola- bo bede je przyjmowac po dong quai - a to jezcze z miesiac - wtedy sie dowiem ----- moge dac namiar na tego "znachora" :) ale to w Elblagu, nie za daleko dla Was? - w kazdym miescie znajdzie sie specjalisa od tego (kazdym wiekszym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisinka
OK dzięki za informacje i moze poradzę sobie faktycznie w ramach mojego miasta :) Interesowały mnie po prostu te "mocniejsze zioła" ponieważ ciekawi mnie, co to za specyfik. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej medycyna chinska.Mozesz napisac o tych drugich ,mocniejszych ziolach.Pewnie niedlugo bedziesz konczyc kuracje.Jakie masz efekty leczenia?Jak mozesz to napisz co to za mocniejsze ziola,czy tez sa chinskie?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzdrowiona
polecam medycynę chińską! Sama miałam chory jajnik, zaburzenia hormonalne rozwalały mi normalne funkcjonowanie organizmu. Doktor-Chińczyk na podstawie oczu i języka wykrył mi to świństwo (co potwierdziłam badaniem USG). Zaznaczę, że byłam wcześniej u ginekologa i powiedział, że wszystko jest ok. Chińczyk przepisał mi zioła i 10 zabiegów akupunktury. Po 3 miesiącach USG wykazało, że mój jajnik jest zdrowy. A zioła jeszcze piję, żeby ponaprawiać pozostałe organy (bo mam jeszcze kilka innych problemów). Podsumowując - warto spróbować chińskiej medycyny, ale u jakiegoś dobrego specjalisty! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujaca 4578
Uzdrowiona , napisz proszę adres tego chińskiego lekarza. Czytałam trochę na temat tej medycyny i to wszystko musi razem grac tj. akupunktura oraz zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekp
ciekawy watek moze cos wiecej o tych ziolach...pomogly komus na fakcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomogło, bardzo. Wykryto mi guza w piersi, dużego. Niestety to nie był żaden łagodny guz. Zdecydowałam się na zioła. Piję od ponad pół roku. W piersi mam 2 małe włókniaki. Jestem szczęśliwa. Bez chemii, bez cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena16
Medycyna chińska - poproszę namiar na tę osobę w Elblągu - t pojadę. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana80"
Witam Szukam sprawdzonego lekarza medycyny chińskiej , mam jajniki pco i prosze o pomoc i namiary na znachora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana80"
BARDZO PROSZĘ O NAMIAR DO ZNACHORA.Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana80"
BARDZO PROSZĘ O NAMIAR DO ZNACHORA.Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spell
Zdecydowanie najgorsze jest to, że ludziom się wydaje, że ta chińska medycyna jest taka prosta w obsłudze. Ja jestem w ogóle zdania, że jeśli z czegoś korzystać, to tylko po konsultacji ze specjalistą. Ale nie - lepiej jest przeczytać na forum;) Albo po przeczytaniu jednej książki się ludziom wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy. Moja znajoma się np. ze mnie śmiała, że idę do specjalistki w sprawie odchudzania (konkretnie do Małgosi Szkurłatowskiej z Chantal w warszawie), - moja koleżanka właśnie czytała i stosowała sobie dietę i jej nie wyszło... a mi wyszło:) czy też raczej wychodzi. Bo osoba, która się na tym zna jest lepsza niż przeczytanie książki i zgrywanie mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×