Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

menopauza

Polecane posty

Gość gość

cześć wszystkim mam 48 lat od 2 miesięcy nie mam miesiączki lecz nie jestem w ciąży zastanawiam się czy to mogą być objawy menopauzy u mojej mama było to w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menopauza to ostatnia miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menopauza jest obecnie znaczeniowo tożsama z klimakterium czy przekwianiem. Tak sie potocznie mówi, więc nie ma sensu kogoś poprawiać a tym bardziej pouczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betina, tu się nie ma nad czym zastanawiać, to już menopauza. Oby przebiegła bez objawów ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też już wkroczyłam w ten wiek niestety. U mnie nie obyło się bez objawów - fale gorąca, zmienne nastroje. Zamówiłam sobie ostatnio LadyCare. Przykleja się to pod bielizną, nie zawiera hormonów i łagodzi objawy menopauzy. Polecam wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim idź do dobrego ginekologa, który dobierze Ci kurację hormonalną i od razu będziesz się lepiej czuła. Polecam Ci dr Annę Totko z Ultragenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie polecamy nikogo,to juz jest reklama,Admin Agnieszka zaraz was opluje jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekleństwo to przekwitanie. Myślałam,że mnie to nie spotka a jednak.Takie fale gorąca,że zyć się odechciewało :(.Nie byłam w stanie tego znieść. Zdecydowałam się na HTZ, nie myślę o ryzyku takiej terapii, bo komfort i poprawa jakości życia nie do przecenienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie na Przekwitaniu tam dziewczyny chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmiicia
Niestety przekwitanie to nic przyjemnego :( Trzeba jakoś je przetrwać i można tylko łagodzić jego skutki... Ja wspomagałam się suplementem Femiflavon i bardzo mi pomógł. Nie miałam wahań nastroju, uderzeń gorąca i problemów ze snem. Dzięki niemu udało mi się jakoś przeżyć ten mało przyjemny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×