Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Metal

Polecane posty

Gość gość
Elektronika i rock sa lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniak z Polski
tylko disco polo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rock jest wspanialszy niz metal pokaz mi w metalu takie kapele jak mars volta albo porcupine tree. Oczywiscie metal tez ma swoje zespoly... Ale ja za metalem nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal Śmierdzące kukły, nic więcej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncerty metalowe są dużo lepsze od rockowych, bo na rockowych jest sztywno i masa przypadkowych ludzi, a na metalowych(takich mniejszych, masówek typu koncerty Metallicy nie uważam za pełnoprawne koncerty) jest ogień, mosh pod sceną, jest klymat, jest moc, jest dobra muzyka, są fajni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skończyłem czytać. " A byłes kiedyś na jakimkolwiek koncercie metalowym? :) Ja byłam na kilkudziesięciu koncertach metalowych to wiem co mówie, a ty jak już udowodniłes na metalu kompletnie sie nie znasz, to co możesz o tym wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich znam bardzo mocno, duzo ich piosenek przegralem na perkusji. A jakie albumy slyszalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół tony strzykawek można znaleźć po sodomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniasta odrobiłaś lekcje, gimbazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na behemocie kiedys bylem :D nergal z doda wtedy byl publika sie darla dodzia dodzia zrob mi lodzia xD. Ale wolalem koncert mars volty z dnia 27.07.2008. I te kocie ruchy omara rodrigueza lopeza <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na metallice bylem w 2002 roku grali z vaderem i slipknotem autokarem jechalismy z lornetki z miejsc siedzacych ogladalem jak kirk n*******lal na gitarze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm dziś Ja ich znam bardzo mocno, duzo ich piosenek przegralem na perkusji. A jakie albumy slyszalas? poczekaj menelka szuka w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczmy, na last fm mam z nich Deadwing, Warszawa, in Absentia i On the Sunday of Life czyli te słyszałam. "Ja na behemocie kiedys bylem " behemoth to też nie sa pełnoprawne koncerty metalowe, zbyt znany jest wśród plebsu ten zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaluje ze na red hot chili peppers nie bylem zobaczyc gitarzyste Johna :( albo na toola tez moglem jechac ale ich wtedy nie sluchalem k***a j****a mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spoko. Polecam ich epke nil recurring jest mega dobra!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nawet na metallice bylem w 2002 roku grali z vaderem i slipknotem autokarem jechalismy z lornetki z miejsc siedzacych ogladalem jak kirk n*******lal na gitarze xD" byłeś na koncercie w wieku 8 lat? Mnie brat zabrał na koncert dopiero jak miałam 14, a jest fanem metalu od lat 90. Tyle miał okazji żeby mnie metalizować od najmłodszych lat, a zaczął tak późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bylem :) to byl moj pierwszy koncert chyba jakikolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym klubie? Gdzie sprzątasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koncertów Metalliki i Behemota nie uznaje Kasiunia za pełnoprawne koncerty ze względu na liczbę widzów, ale kilkutysięczne spędy na występach Slayera czy Kreatora to już tak? Tak samo kojarzenie Behemota czy Metalliki przez osoby niesłuchające metalu źle świadczy o powyższych zespołach, ale w przypadku Slayera to już OK? Ty, Katarzyna, wcale nie słuchasz metalu i g****o o nim wiesz, a te twoje posty mają na celu tylko i wyłącznie zdyskredytowanie środowiska metalowego i ludzi słuchających tego rodzaju muzyki. Chcesz, żeby mamuśki i prawiki z kafe myśleli, że metalowiec to ograniczony przygłup, dla którego istnieje tylko metal. Niech zgadnę, zakochałaś się w jakimś długowłosym przystojniaku, a ten cię olał, bo byłaś dla niego za głupia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbierac metal mozna zarobic na zlomie to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Koncertów Metalliki i Behemota nie uznaje Kasiunia za pełnoprawne koncerty ze względu na liczbę widzów, ale kilkutysięczne spędy na występach Slayera czy Kreatora to już tak? Tak samo kojarzenie Behemota czy Metalliki przez osoby niesłuchające metalu źle świadczy o powyższych zespołach, ale w przypadku Slayera to już OK? Ty, Katarzyna, wcale nie słuchasz metalu i g****o o nim wiesz, a te twoje posty mają na celu tylko i wyłącznie zdyskredytowanie środowiska metalowego i ludzi słuchających tego rodzaju muzyki. Chcesz, żeby mamuśki i prawiki z kafe myśleli, że metalowiec to ograniczony przygłup, dla którego istnieje tylko metal. Niech zgadnę, zakochałaś się w jakimś długowłosym przystojniaku, a ten cię olał, bo byłaś dla niego za głupia" :D :D :D Tak to prawda :D Slucham tak naprawde disco polo, i nie znam sie na metalu :D Znisczenie metalu to mój życiowy cel :D Btw. na koncertach Kreatora nie ma kilku tysięcy osób, przynajmniej w Polsce, a na Slayerze sa, ale to kumaci w metalu ludzie, a nie rodzinki z dziećmi co przyszły na piknik, żeby tatuś-janusz z wąsem, z brzuszkiem piwnym sentymentalnie powspominał jak to w młodosci był metalem, albo jakieś ułomy znające tylko nothing else matters, jak to jest zawsze na koncertach Metallicy, albo modni hipsterzy jak na Behemocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×