Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość volaaa

metoda Volla

Polecane posty

Gość volaaa

czy ktos robił test metodą Volla??? czy wystarczy zrobić raz badanie i wykryje np pasożyty czy trzeba robić badanie z konkretnym podejrzeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarlaKru
Dzięki bardzo za info, zrezygnowałam z badania. jednak doszłam do wniosku że nie ma sensu. masz racje że to nic nie da. Czekam na kolejne wyniki z Medicoveru z nadzieją ze w końcu coś znajdą i skończą się moje dolegliwości raz na zawsze. ps a u ciebie się w końcu rozwiązały problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
bojkot,oczywiście badanie krwi jest mało wiarygodne ,tak samo jak i badanie kału,nie wiem skad wziełąś metode Viola za 1000zł,skoro najbardziej wiarygodne badanie na pasozyty synchrometrem kosztuje 60zł,hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_85
Również korzystałem z takiego badania-Miałem w Nowej Hucie-Kraków. Płaciłem 180 zł. Wynik otrzymałem od razu, który był omawiany przez Panią od Diagnostyki. Dużo rzeczy się w badaniu zgadzało m.in nadciśnienie, toksyny borelii, zawyżony gluten, nadczynność tarczycy ( bakterie chlamydia, candida). Teraz zastanawiam się nad terapią... Czy ktoś już korzystał ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_85
I tak Korzystałeś/aś z takiej terapii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka_001
Najlepsza metoda diagnostyczna. Jestem po terapii 3-miesięcznej i kontrola wykazała brak tych cięższych patogenów, bakterii, grzybów w organizmie. Coś nieprawdopodobnego. Lecze całą rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Pan_85,tal oczywiście ,ze korzystałem z takiej terapii,i cały czas korzystam jak mam jakies wątpliwości,albo problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina_85
Miałam badanie w Małopolskim Centrum Promocji i uważam że był to bardzo dobry pomysł. Wykryto u mnie różne pasożyty, o których nawet nie myślałam a powodowały u mnie głównie wzmożoną senność, zmęczenie. Polecam wszystkim innym osobą. Teraz uczęszczam na ich terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojkot
Ja nie poleca żadnym osobom ponieważ uważam , ze to jest pralnia pieniędzy. Mimo iż wierzę w prawdziwość wyników w 90% to uważam , że takiego typu niekonwencjonalne pseudo przychodnie licza na takich naiwnych , którzy uwierzą w te wszystkie choroby, które są po porstu dodawne do prawdziwych wyników. Tak działa ten świat ! A przyczyną bóli głowy, czy osłabienia jest obecność toksyn w organiznie które sa wynikiem dziesiejszej cywilizacji. Oczywście miałam na początku pełną wiarę we wszstko to co usłyszałam na temat miliony chorób ktore miałam w sobie na koniec okazało sie , ze mam nadwrażliwość jelita i bekterię helicobakter pyroli. That it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerażają mnie wasze opinie. Kupujecie bony na stronach gruponu, gruper i innych zakupów i wy się dziwicie że badania normalne są drogie. 1) grupon jest dobra forma promocji czego efektem sa firmy młode, ludzie nie maja wiedzy najczesciej 2) metoda Volla jest najbardziej precyzyjna z metod badan, dzieki której mozna wykryc cos we wczesnym stadium rozwoju albo ubytki pierwiastków w organizmie dlatego jak najbardziej polecam. 3) jak ktoś nie ma pojecia o czym pisze to niech się nie wypowiada i nie mąci w głowie innym!! 4) do zakupów grupo(no)wych: czego się spodziewacie za 30-50zł? Robi się minimum z minimum - wiem co mówie :) taka polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca321
a co za różnica czy 50 zł czy 150 jak ktoś nastawiony jest na oszukiwanie ludzi i robi z tego biznes to czy weźmie 50 czy 150 to będzie łgał i wykorzystywał swoje doświadczenie i bezsilność chorego aby go wydoić... Ludzie dzielą się na uczciwych i nieuczciwych - a to na jakich trafiamy to loteria... Trzeba być czujnym i nie dać się nabijać Pani/Panu w fartuchu - czy to medycyna konwencjonalna czy też nie jest to niezmiernie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@znawca321 -> masz rację - wiele osób teraz tak robi, ale chodzi mi o to że standard usług swiadczonych przez firmy prezentujace sie w zakupach grupowych jest dużo niższe bo w większości to firmy nowe. Kolego/koleżanko czytaj uważnie. :) Jak ktoś kto zaczyna działalność może mieć doświadczenie i wiedzę? Grupon to forma promocji, trafia do mnóstwa skrzynek, gdyby nie to to pewnie by większość ludzi nie wiedziałaby że istnieje coś takiego jak metoda Volla :) Są plusy, są minusy a ludzie i tak będą wykorzystywać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Przeczytajcie dokładnie: będę tłumaczyła bo widzę upośledzenie ale spokojnie ta „skrzynka tego nie wykrywa więc napiszę w ten sposób: gdybyś była inteligentna i wpisała w google (wiesz to taka przeglądarka) „dr Voll lekarz to byś się dowiedziała skąd wiem o elektroakupunkturze. Nie ma MY ale piszę bo aż mnie trzęsie- mnie te badania zdecydowanie pomogły, wyszło mi że nie powinnam spożywać produktów zawierających gluten (wcześniej robiłam testy i było wszystko w normie). Przez wykonanie testów można sprawdzić z czym będzie się miało problemy, do czego ma się tendencję i wykryć co jest w chwili obecnej w organizmie. Kliniki działają na obszarze całego Krakowa nawet są nieopodal Galerii Krakowskiej (a to nie Nowa Huta jak mi zarzucasz no ale przecież to Ty lepiej się znasz na geografii :p) Przy okazji polecam przestudiowanie mapy dla ułatwienia można znaleźć ją również w Internecie albo w księgarni (o ile wiesz co to takiego). Jak nie wiedziałaś na co się piszesz to dzwoń, dopytaj, sprawdź a nie wciskaj kitu, bo (piszę ponownie) to co dla mnie jest dobre nie koniecznie sprawdzi się w twoim przypadku. Napisz jeszcze coś jeszcze bo widzę że masz problem z komunikacją a tutaj nic „magicznego nie pomoże. Zmień lekarza albo medykamenty. Każdy ma możliwość wyboru więc niech każdy wybierze to mu pomaga a nie narzucaj zdania bo twoje jest sorry ale nieuzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebadany
macie racje to oszustwo, ale nie test Dr Volla tylko Groupon itp. Jakaś mała firma, kupiła sobie skrzyneczkę, wystawiła ofertę na gruponie i zamierza trzepać kasę na leczeniach po 1000zł. To oni Was oszukali, a Wy ciołki daliście się oszukać :P Ja razem ze znajomymi, poszedłem na takie badanie. We wszystkich 3przypadkach usłyszeliśmy diagnozy, które miały odzwierciedlenie z rzeczywistością. Jeden miał problem z pęcherzem moczowym i to wyszło, drugi ze stawami a ja ze złym odżywianiem. Wszystko usłyszeliśmy od lekarza, zanim mu to powiedzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
przebadany - badałeś się z ciekawości i co dalej z tym zamierzasz zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebadany
posłuchać porady i stosowac te "leki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atipo
Nieststy, kojarze tych ludzi , kiedys handlowali urzadzeniami elektromagnetycznymi do osuszania budynkow oraz urzadzeniami ktore nie wymagaly zasilania, ktore suszyly i poprawialy mikroklimat pomieszczen wykorzystujac energie ksztaltu itp. Najtansze urzadzenia kosztowaly od 5-6tys zlotych . Takie czasy. rosnace jak po deszczu metody terapii, nowe firmy produkujace nowe preparaty , co druga reklama w telewizji nawoluje zeby skonsultowac z lekarzem lub farmaceuta . Firmy ktore nie maja zadnego zaplecza, zadnych doswiadczen badawczych, nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci. Zajmuja sie wyludzaniem pieniedzy , zerujac na ludzkiej naiwnosci i trosce o zdrowie. W celu wykrycia grzyba i bakteri polecam tradycyjne badania, wymazy, posiewy , badania z moczu, z ejakulatu, nosicielstwo w sstolcu itp. Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znów puszczają groupon
Właśnie zobaczyłam,że oszuści znów ogłaszają się przez groupon...na obrazku lekarze ze słuchawkami na szyi...podszywają się pod medycynę, a nic wspólnego z nią nie mają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OSZUŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a ja właśnie sie zastanawiam nad tymi badaniami-znowu jest na gruponie oferta, miałam nadzieje ....ze cos to pomaga jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasożyty
Planowałam wybrać się na to badanie z groupona , co więcej namówić znajomych bo wtedy kosztuje taniej ;/ Jakie badania więc polecacie na wykrycie pasożytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzc
Mam propozycję dla wszystkich, którzy wysławiają biznes pod marką "metoda Volla" i powołują się na "medal Gufalanda": radzicie korzystać z Google? OK. Znajdźcie mi coś o medalu Gufalanda. Oczywiście - oprócz sterty wyników "dr Voll został uhonorowany przez RFN medalem Gufalanda" - to się rozumie samo przez się :) Znajdźcie w Google dowód ISTNIENIA tego słynnego medalu. Po polsku, angielsku, niemiecku... Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechatronik
Metoda bzdurna sama przez się. Ale jak to mówi każdy inteligentny człowiek w intrenecie można wypisywać różne bzdury daleko mijające się z prawdą. Tylko książki mogą dawać w jakimś stopniu światło prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDAL GUFALANDA
Hi, hi...powołuja się na coś, co nie istnieje...niezły bajer...dla naiwnych... BY nie powiedzieć"myślących inaczej"...NAIWNOŚCI LUDZKA...NIE MASZ GRANIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda12345
Niestety nikt mi za to nie płaci. Powiem tylko tyle, że jeszcze niedawno też tak reagowałam. Życzę dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA ŻYCZĘ
więcej rozumu...Poszukałam trochę w internecie...rzeczywiście żaden GUFALAND nie istnieje. Ciekawe kiedy prokuratura zainteresuje się tymi oszustami...przecież to niemożliwe,żeby taki proceder był bezkarny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechatronik
Można wymyślać różne metody leczenia. Dopóki nie zgłoszą się osoby poszkodowane do prokuratury to ona nawet tego nie tknie. Bo jest zawalona innymi sprawami albo własną bezczynnością. Po za tym leczenie czegoś czego niema, poprawiając ludzkie samopoczucie jest pewną pomocą mentalną dla tych ludzi. A sama sprawa o wyłudzenie jest zbyt słabo punktowana w aktach. Co do zapłaty za zabiegi póki niema poprawy to nic innego jak zapłata co łaska. Którą stosuje wielu znachorów, a przede wszystkim pseudo kręgarzy. Do momentu zajechania otumanionego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta291111
Witam, Mnie też wyszła chlamydia trachomatis i mężowi, mimo że pół roku temu mieliśmy robione badania (właśnie na to) i nic nie wyszło! Teraz zrobiłam badania raz jeszcze, czekam na wyniki, ale coś wydaje mi się, że za dużo osób choruje na tą chlamydię.. Praktycznie co druga, która zgłosi się na badania. Wykorzystują to, że człowiek jest przerażony że ma w sobie to wszystko. Jak zobaczę wyniki i okaże się że nie mam - to się BARDZO zdenerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafafafafaffaa
MIałam dokladnie to samo, przy badaniu mora wyszły mi candidy rożnego rodzzaju i do tego chlamydia, jak zrobiłam badanie dokładnei na ulicy Czystej, okazało sie ze nic nie mam, robiłam tez badania krwi bardzo szczegołowe przed operacją i jestem okazem zdrowia, nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, bardzo niemiła obsługa nastawiona na wyciąganie pieniędzy od pacjenta, jak wynikami tych badań poszłam do lekarza to wyśmiał mnie i powiedział, że nic nie są warte i to zwykła szarlataneria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×