Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mezczyzni do wynajecia. Opinie

Polecane posty

Gość gość

Hejka! Czy ktoras z was korzystala z uslug meskiej prostytutki? Ja od dluzszego czasu mam pewna fantazje erotyczna ktora chcialabym spelnic, i chyba najlepiej w celu realizacji tej fantazji byloby skorzystac z uslug takich panow. Jesli ktoras z was ma doswiadczenia w tej dziedzinie, prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości, jaka to fantazja, że musisz posiłkować się męską dziwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
poogladaj sobie na TLC w srody o 22 Seks- kup teraz, wczoraj byl odc. o facetach do wynajecia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
mialo byc we srody, sorry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, opisz co to za fantazja. Pewnie szybciutko znajdą sie panowie którzy ci jeszxze za to dopłacą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingin
Ja jestem chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dawaj dziewczyno nie wstydź się, opowiedz nam o tej fantazji a może przekonasz się, że wcale d***** nie jest ci potrzebna... no chyba że tą fantazją jest seks z facetem któremu za to zapłacisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma oficjalnie męskiej d***** bo to takie mało męskie i nie znam mężczyzny który by się do tego przyznał . Szkoda bo zapotrzebowanie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapotrzebowanie jest? Po co? Dziewczyna znajdzie chętnego faceta na seks w 5 minut i to za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale po pierwsze gdy płacisz wymagasz np odpowiedniej prezentacji czy określonej urody .Po drugie sprawą jasna od początku i bez komplikacji ,zdarzają się trudni panowie którzy nie pojmują słowa żegnaj .A poza tym to płacąca ma być zadowolona więc to ona mówi jak ma być i o czym fantazjuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za problem znaleźć faceta u uległym usposobieniu i kazać mu coś zrobić ;) Są faceci którzy lubią jak to kobieta nimi kieruje i czerpią przyjemność z jej przyjemności, z prostytutek męskich często korzystają raczej podstarzałe kobiety, które mają ochotę na młode ciacho, albo te bardzo, bardzo nieatrakcyjne, poza tym męskie d***** często sprzedają się również pedałom, bo liczy się tylko szybki zarobek. W sumie korzystanie z dziwek, czy to męskich czy damskich jest upokarzające i desperackie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala sprobowac pieszczot z dwoma panami, ale nie seks analny tylko pieszczot, zeby mogli stymulowac moje sfery erogenne w rownym czasie. O tym marze. I zeby bylo dyskretnie. I zebym potem nie musiala ich zaspokajac. Pewnie szybciutko bym doszla i byloby po wszystkim, wiec wlasnie dlatego chcialabym skorzystac z uslug panow do wynajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, zeby jeden pan piescil moje piersi a drugi punkt g palcami i lechtaczke jezyczkiem. Z moim ewenualnym partnerem nie zdobylabym sie na takie eksperymenty. A z przypadkowo poznanymi facetami bym sie bala. Poza tym nie mam czasu iles tam godzin seksic sie z kimkolwiek, bo jestem zapracowana. Chcialabym sie wiec zwrocic z a fantazja do profesjonalistow. Napiszcie mi co o tym sadzicie i czy korzystalyscie juz z tego typu uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym fajnie by bylo gdyby byli przystojni, skoro juz mam placic. I z wyrzezbionymi miesniami ale szczupli, srednio wysocy ale za to ze "sprzetem" slusznych rozmiarow. I koniecznie bruneci. Marzy mi sie taki seks, gdzie moja przyjemnosc bedzie najwazniejsza i jestem pieszczona przez dwoch mezczyzn, ktorzy sa podnieceni ale po moim orgazmie mozemy sie pozegnac i nikt sie o to nie obraza. O takie cos mi chodzi. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a po co chcesz płacić za usługi takich panów skoro kobiety mogą przecież bez żadnych problemów znależć jakiegoś chętnego faceta za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×