Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SylwiaWawa

Miał ktoś zabieg Epiderma Med Planing

Polecane posty

Gość SylwiaWawa

Od jakiegiś czasu widzę oferty zabiegu o nazwie Epiderma Med Planing. Wydaje mi sie, że to coś dla mnie, bo potrzebuję mocnego złuszania, a mam trochę popękanych naczynek więc mikrodermabrazja urządzeniem odpada. Czy ktoś może napisać coś więcej, czego spodziewać się po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile się nie mylę to jest to samo co dermaplaning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś robiony w Stanach. To zluszczanie przy użyciu skalpela chirurgicznego. Jest po nim super gładka buzia. Wg mnie o wiele lepszy efekt niż po mikrodermabrazji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być cos lepszego niż mikrodermabrazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaWaWa
nikt więcej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na tym zabiegu w Studio M u pani Moniki w Suchy Lesie koło Poznania. Trochę obawiałam się skalpela ale wszystko sprawnie poszło. Żadnych ran :) Bardzo gładka skóra, nawet po kwasie i mikrodermabrazji takiej nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że ta dermabrazja jest coraz bardziej popularna. Znalazłam nawet salon w samym Poznaniu :) www.beautypremium.pl/epiderma/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jakie odczucia jak już będziesz po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie zabieg dermabrazji skalpelem to dobre rozwiązanie dla taki osób jak ja z cienką i wrażliwą skórą. Poza tym Na mikrodermabrazję nigdy bym się niezdecydowała bo nie wiem czy sprzęt jest dobrze sterylizowany a to jest przy mnie wyciągany nowy skalpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w salonie to się nazywa dermaplaning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym skorzystać z tego zabiegu, żeby pozbyć się włosków ( meszku) z twarzy. Faktycznie nie odrastają ciemniejsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam robiony zabieg dwa dni temu. Buzia z jednej strony zupelnie bez wloskow, ale z drugiej sa - widocznie skalpel juz byl stepiony. Moze efekt za pare dni bedzie lepszy, ale na razie mam buzie zaczerwieniona i lekko spuchnieta. Najgorsze w tym jest to ze jest mega podrazniona i wsciekle swedzi, a boje sie jej dotykac. Mam za soba dwie nieprzespane noce i zaczely pojawiac sie malutkie pecherzyki (jak po oparzeniu slonecznym). Niestety w drogerii nie mieli zadnej maski łagodzaco chlodzacej wiec po polozeniu sobie na twarz coldpacka udalo mi sie w koncu zasnac na chwile. Niby zabieg przeznaczony do skóry wrazliwej a cierpie jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×