Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miałeś operowany wyrostek robaczkowy? Wypowiedz się

Polecane posty

Gość gość

Jak się o tym dowiedziałeś? Kiedy to było ile miałeś lat? Czy miałeś powikłania? Czy wyrostek rozlał się? Czy zgnił i miałeś stany zapalne innych organów? Opowiedz o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam bo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci to. Jak ci dokucza to prawdopodobnie wylądujesz jutro, albo za 2 dni na stole :). 1. Normalnie. Lekarz, badanie przez przyciskanie brzucha, w szpitalu USG. Wcześniej ból brzucha, wysoka gorączka, wymioty. 2. 13-15, nie pamiętam, w gimnazjum. 3. Nie. 4. Tak, zwlekaliśmy 2-3 dni i o ile wiem doszło do zakażenia... Czy tam perforacji otrzewnej i podobno miałam kawałek jelita usuwany. Ale nie wiem, bo byłam dzieciakiem i nie znam historii choroby, wtedy rodzicie odpowiadali za mnie. 5. jw, ale nic innego mi nie "zgniło", poza może tym teoretycznym kawałkiem jelita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuję się tym tematem. Zastanawiam się która szkoła była lepsza. Stara która wycinała wyrostki robaczkowe profilaktycznie, czy nowa zaniechania tego. Stara która głosiła że organ ten nie spełnia żadnej funkcji(może z wyjątkiem Eskimosów żyjących w iglo i jedzących surowe ryby złowione w przeręblu) Czy nowa, która głosi że, jednak organ też jakieś funkcje spełnia (zapomniano jednak ustalić jakie) Proszę piszcie o swoich doświadczeniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×