Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość midianamidiana

MIDIANA ??????

Polecane posty

Gość midianamidiana

Czy ktoś juz coś może wiecej o tych tabsach powiedzieć? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po 8 tabletce z drugiego opakowania. Na początku źle się czułam, miałam mdłości, wymiotowałam w pierwszym tygodniu, cera się pogorszyła, miałam plamienia przez kilka dni. Ale przy końcu opakowania skutki uboczne minęły, moja cera wygląda coraz lepiej, a ja czuję się już zupełnie dobrze, więc jak na razie jestem zadowolona. Cena tylko mogłaby być niższa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusturkusturkus
slyszalam ze ma identyczny sklad jak yasmin tylko ze jest duzo tanszy. A z tego co mi wiadomo yasmin nalezy do tabletek IV generacki:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończe teraz pierwsze opakowanie midiany. Przeszłam na nie z novynette, moja gin stwierdzila ze byly dla mnie za slabe (?)(novynette brałam 3 lata) i przepisala mi te,z większą dawką horomonów. jak sie po nich czujecie? czy ktos bierze je juz dluzej??mi na twarzy wyskakują cały czas pryszcze, mam bardzo duży apetyt, boli mnie podbrzusze, napuchły mi piersi, mialam kilka dni plamień... ogólnie, objawy jakbym była w ciązy. mam nadzieje ze z drugim opakowaniem to sie skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Sz
No właśnie ja też mam je zapisane a nic o nich nie wiem.Lekarz nawet no nic mnie nie pytał tylko zapisał i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam dzis po drugie opakowanie midiany. SZOK!!! za pierwsze zaplacilam 19,90. za drugie w tej samej aptece!! 41 zł !! przez miesiąc tak podrożaly .... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :-) MAM DO SPRZEDANIA TABLETKI MIDIANA NOWE OPAKOWANIE..PLANUJĘ BOBASA , WIĘC NIE SĄ MI ONE POTRZEBNE...SPRZEDAM TANIO-DUŻO TANIEJ NIŻ W APTECE:) DATA WAŻNOŚCI TABLETEK JEST DO LISTOPADA 2011.. CHĘTNE OSOBY PROSZE O KIEROWANIE SIĘ POD ADRES pekinka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiazaba123
kupie tabletki midiana lub yasmin . oferty : hollister3@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja Sz spokojnie to normalne tabletki antykoncepcyjne: jeśli będziesz pilnowała się w ich przyjmowaniu i nie paliła to wszystko będzie pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam tabletki Midiana, 3 opakowania, które zakupiłam w cenie 32zł na jedno. Zależy mi ponieważ okazało się, że mam po nich złe wyniki badań. Zainteresowanych proszę o maila malakate@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottaa
a mogłabyś rozwinąć myśl, w jaki sposób, tj na co Ci zaszkodziły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyczna21
SPRZEDAM TABLETKI MIDIANA 3 OPAKOWANIA NOWE ,ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT marika198710@wp.pl lub gg 37401758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChlopekRoztropek
@kunegunda Ale i tak sa chyba nadal tansze niz odpowiedniki. Wiec trzeba zacisnac zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka84, niby jakie wyniki miałaś złe po midianie?? Rozumiem, że mogłaś mieć lekkie huśtawki nastroju czy coś, ale żeby w wynikach badań coś było nie tak przez hormony? Coś chyba kręcisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 630
witam mam do sprzedania tabletki antykoncepcyjne MIDIANA 2 opakowania oryginalne zapakowane w pudełeczka wraz z ulotką oraz kartonikami do swobodnego przechowywania w torebce.Cena za 2 opakowania to 80zł Wysyłka GRATIS! osoby chetne prosze o kontakt nr.gg 2799554 lub e-mail taktobywa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midiana
odsprzedam opakowanie midiany. waznosc do 12.2012. kontakt: kowala90210@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siq
ja biorę te tabletki, jestem z nich zadowolona. We Wrocławiu kupuję je za 29 złotych. Przy pierwszej tabletce miałam mdłości. Potem nic więcej. To moje 8 opakowanie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tabsy prawie 10lat, ostatnie pół roku byłam na Midianie. Byłam z nich zadowolona - poza niskim libido (mam tak po wszystkich) było ok. Teraz gin przepisał mi Asubtellę (czy jakoś tak) - Midiana podrożała, a to jest jej tańszy zamiennik (20zł). Pamiętaj jednak, że każdy organizm inaczej reaguje na hormony. Jednym tabsy będą pasować, inne kobiety będą się czuły po nich źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika0898237
Witam! mam do sprzedania dwa opakowania tabletek MIDIANA Kontakt : weronika0809@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz
mam midiane chcetnie sie pozbede TANIO sylwiakkk@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaabee
kupie pilnie midiane (Warszawa) kasiaabee@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enerila88
odkupię receptę/opakowanie tabletek Midiana, kontakt: paulina_ch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODKUPIE MIDIANE kaskaaa
Odkupie tabletki antykoncepcyjne MIDIANA. PILNIE!! Prosze o kontakt 43236275, 511462756, katbag1404@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODKUPIE MIDIANE BIELSKO-BIALA
Odkupie tabletki antykoncepcyjne MIDIANA. PILNIE!! Prosze o kontakt gg43236275, 511462756, katbag1404@wp.pl. BIELSKO BIALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika0809@wp.pl
oferta już nie aktualna " weronika0809@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1111
Sprzedam 2 opakowania Midiany - nowe, nieotwierane. 30zł. 48l@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta56385093756tt
gdzie najtaniej we Wroclawiu kupić Midiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JokaKokoska
Odkupię Midianę w Opolu. Pilnie potrzebuję na jutro, a opakowanie zostawiłam w swoim mieście. panijoka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92Klaudia92
Witam :) Sprzedam jedno opakowanie leku Midiana, oczywiście nowe, kupione tydzień temu, ważne do kwietnia 2014 roku. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi - śródmieście lub wysyłka. Zainteresowanych proszę o kontakt : niunia_12345@wp.pl Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92Klaudia92
Ogłoszenia już nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×