Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja CHCEEEEE

Mieć duże PIERSI!

Polecane posty

Gość ja CHCEEEEE

to moj cel! mam małe.nosze staniki typu push up i niby fajnie juz wyglądaja ale jak zdejme to czar pryska.czekam i czekam a piersi mi nie rosna wiec moze trzeba wiecej jesc?jestem gotowa przytyc ile trzeba byleby miec te piersi wieksze! i tu pytanie do Was czy wystarczy wiecej jesc?czy moze jakies specjalne potrawy?wiecej miesa?cos odlozyc i nie jesc?jak przytyc szybko i skutecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja CHCEEEEE
a ktos stosowal masaże one działaja?i dlaczego to takie dziwne ze chce miec wieksze piersi?to moj kompleks a kazdy wie jak dzialaja kompleksy na psychike zle sie z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgdgdfxz
ja mam sprawdzona metode zawsze nosilam miseczke c a teraz juz d jedz duzo zoltego sera i jogurty ogolnie duzo nabialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobbrarada
Między C a D jest raptem 2 cm różnicy w obwodzie w biuście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prooblemm
dziewczyny.. nawet nie wiecie jak bardzo chce mniejsze piersi.. nosze 60E .. między obwodem a biustem mam 20cm różnicy.. może to i mało sie wydaje ( różnica ).. ale mam ogrooomny problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja CHCEEEEE
hmm dziwne bo ja nabialu zawsze w nadmiarze jadlam bardzo duzo sera zoltego i przetworow mlecznym zupek mlecznych czy to platki z mlekiem czy to ryzowe platki nawet kasza manna i nic! ja wlasnie nie jestem skora do mies i myslalam ze moze potrzebuje tego tluszczu z mieska. dziekuje za rady! i prosze o wiecej do prooblem kochana ja wolalabym miec wieksze niz mniejsze (znaczy deska) marzy mi sie taki rozmiar jak C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batuśka
tez miałam ten problem małe piersi;/ ale jak zaczełam stosować krem z firmy Avon to krem do biustu koszuje ok. 30 zł. ale trzeba piersi smarować rano i wieczór aby były widoczne efekty. Mi pomógł mam duze i jedrne piersi. Mój chłopak i ja jesteśmy zadowoleni. Polecam i pozrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talniaczka
mam wielkie piersi nosze stanok xxl ale hce miec jeszczewienksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasneeee
po kremie z Avonu większe?? jachaa...nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietom to ciężko dogodzić. Szczególnie jeśli chodzi o rozmiar biustu :) te co mają małe chcą mieć duże, a te które są hojnie obdarzone przez naturę chciałby mieć małe piersi. Logiki za grosz ;) ale tak bardziej poważnie to jeśli nie jesteście zadowolone z rozmiaru swoich piersi, to czy myślałyście o tym, żeby je powiększyć, albo zmniejszyć ?? Jeśli myślałyście o powiększeniu piersi to jaką metodą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaaaaaaaaaaaaaam
Niech zgadnę jaką to metodą na m zaspamuje zaraz biała czekolada pod swoim albo innym nickiem.... czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania181819
Pomoge wam wyślijcie mi swoje zdjęcia na e-mail ania12312345@o2.pl to wam doradze co macie zrobić tak że będziecie miały te duże lub małe piersi mogę się nawet fotakmi wymieć jak by ktoś bardzo nalegał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....iiii
Witajcie, mam 29lat prawie i wciaz mam male. Mialam fajniejsze przed urodzeniem dziecka. teraz sa male, wiotkie, nie jedrne. Ogolnie jestem szczupla osoba i jem wszytsko; czekolady, chipsy, fast food itp. Myslalam, ze tym nagrobie, ale wciaz sa male. stosowalam kremy i NIC. Moze to taka natura, ale ja chce wieksze miec. Nie chce poddawac sie operacjom plastycznym. ryzykowne i kosztowne. Biore tabletki juz 2tyg czuje ze cos sie zmienienia, ale nie wiem czy osiagne rezultat chociaz o jeden rozmiar.Co robic? Co jesc by pomoglo!!!??? HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1822
kochane, miałam ten sam problem i koleżanka poleciła mi dużo czekolady, bananów i codziennie na wieczór szklanka oleju... wiem to obrzydliwe, ale skuteczne ja na początku zatykałam nos i pomagało w piciu a teraz ciesze sie z duzych piersi rozmiaru C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebolkiiii
ale nie jedzcie na siłę mięsa i słodyczy. Cała przytyjesz i to bardzo niezdrowo. Potem możesz mieć problemy z układem krążenia. Nie ma potraw, które otłuszczałyby konkretną część ciała. Kalorie to kalorie i organizm traktuje je jednakowo. Najwięcej tłuszczu u kobiet odkłada się cóż.. niestety w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebolkiiii
Zauważyłam, że pragnienie posiadania dużych piersi to coś jak anoreksja. Napatrzycie się na to co promują media i też chcecie tak wyglądać. Liczy się natura i wnętrze ;) ja też mam małe, ale już mniej się tym przejmuję. I tak podobam się chłopakom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert1111
ja od dłuższego czasu stosuję te same metody przede wszystkim jem dużo bananów, sera żółtego i tak trzy razy w tygodniu roztapiam pół kostki masła i je spożywam w wersji płynnej - mój rozmiar to 70 D powtarzajcie to przez 2 miesiące już wtedy zobaczycie efekty ;) a co do tego oleju to jak najbardziej ale w mniejszych ilościach raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu po pół szklanki ;) Pozdrawiam i życzę efektóe takich jak moje lub lepszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne napowiększenie piersi
z tym spamem to może idź lepiej na inne forum głupia krowo :P bo już się któraś nabierze , lepiej best bra posłuchajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia00
Jakiego oleju? Oliwy z oliwek czy tego normalnego do smażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele kobiet marzy o tym, żeby mieć większy biust, ja też chciałabym mieć trochę większy, nie za dużo może rozmiar, góra dwa, żeby też pasował i był proporcjonalny do mojej sylwetki, myślę, żeby się wybrać do Osucha na konsultacje i później zabieg, bo chyba nie ma żadnej innej bardziej skutecznej metody, żeby mieć większe piersi, niż zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkaaa23
Ja polecam mieszankę która jest szokująco dobra bo od razu pomaga! http://duzepiersi.bloog.pl/ to jest blog z opiniami ale można również zakupić u tej Pani mieszankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gereniaZ
ja stosowałam zioła ojca Klimuszko oraz probiotycznie wcierałam maść końską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No operacja trochę kosztuje i po niej trzeba naprawdę na siebie uważać. Ja u Latkowskiego za samą operację zapłaciłam jakieś 8 tysięcy, ale jeśli piersi mają być Twoim kompleksem do końca życia to może warto te pieniądze wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaski
ja od dłuższego czasu stosuję te same metody przede wszystkim jem dużo bananów, sera żółtego i tak trzy razy w tygodniu roztapiam pół kostki masła i je spożywam w wersji płynnej - mój rozmiar to 70 D powtarzajcie to przez 2 miesiące już wtedy zobaczycie efekty a co do tego oleju to jak najbardziej ale w mniejszych ilościach raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu po pół szklanki TO DZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wogole niemam piersi mam 24 lat i 52 kg i 165 wzrostu i co teraz ? Co mam robić jak przytyć conajmiej 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze byłam szczupła dlatego na 20 urodziny zafundowałam sobie sylikony Duze odrazu , teraz staniku zaczynam wybierać od rozmiaru 75E i jest swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×