Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darwindsa

Miejsca na organizację konferencji

Polecane posty

Gość Darwindsa

Witajcie, poszukuję fajnego miejsca na organizację niewielkiej konferencji - wyjazdy firmowego. Dobrze byłoby, gdyby miejsce było na uboczu, z dala od zgiełku, nie więcej niż 200 km od Warszawy. Fajnie jakby w okolicy były jakieś atrakcje (np. konie, quady, paintball, lub podobne) jeśli coś przychodzi Wam do głowy, dajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narcy
Dołączam się do pytania. My szukamy czegoś w tej samej lokalizacji ale na wyjazd integracyjny z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweratio
To zobaczcie sobie może na niedawno odremontowany dwór Droblin. Inwestor, który się nim zajął, przywrócił do świetności popadający w ruinę dawny dworek szlachecki. Miejsce jest jakieś dwie godziny drogi od Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narcy
Oooo na prawdę ładny. Wielkim plusem jest to, że jest na uboczu. Z tego co widzę mają bardzo fajne zaplecze pokonferencyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenntka
Hej .Polecam Tobie ośrodek Sadyba w Boszkowie, mają konie, dobrą kuchnie, pokoje o wysokim standardzie, blisko do czystego jeziora. Wiele atrakcji. Jeśli jesteście zainteresowani zostawcie namiary, przedstawię szczególową ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narcy
My zdecydowaliśmy na droblin :). Pasuje nam lokalizacja i rozrywki :). Jak wrócimy to napiszemy jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweratio
Cieszę się, że mogłem się na coś przydać :). Na pewno będziecie się tam dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furgotek
A nas szef niestety znów weźmie w to samo miejsce w Zakopanem na wyjazd integracyjny:/. Spróbuję go następny raz przekonać do wyjazdu na lubelszczyznę, by poczuć atmosferę takiego dworku, tym bardziej, że jak tak patrzę na mapę to prawie ta sama odległość co do Zakopanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micku
Eeee...Zakopane jest przereklamowane. Ile razy można jeżdzić do tego samego miejsca :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humus
lubelszczyzna ... zasze ! Dworek w Droblinie doskonaly zeby zapomniec o biurowcach i warszawskich korchach, takze umyslowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
szukam osoby na wyjazd IV-V ciekawe egzotyczne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa
My też zawsze jeździmy w to samo miejsce. Niby fajnie się wyrwać, zawsze to coś innego niż biuro, ale może faktycznie w tym roku zaproponuję zmianę. Ta Lubelszczyzna to nie jest zły pomysł, z Warszawy nie mamy tak daleko. P.S. my zawsze jeździliśmy na mazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antik
Ja wolę takie spokojne miejsca. Wielkie biurowce widzę na co dzień. Nie ma jak możliwość późniejszego relaksu na łonie natury. My mieliśmy kiedyś 2-dniową konferencję i w 1 dniu konkursy sprawnościowe. Świetny pomysł bardzo scala zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggeerrhhaarrdd
Mi osobiście podobało się w Pałacu Pawłowice w woj. Opolskim Ceny bardzo atrakcyjne, a położenie idealnie nadaje się na wyjazd integracyjny. Mają też ładny kompleks plenerowy. www.palacpawlowice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worysia
Poza Warszawą polecam Hotel Sielanka przytulne miejsce a w Warszawie zdecydowanie Hawełka na Wiejskiej - organizowałam tam konferencje i muszę przyznać że wszystko było super na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiora232
Bardzo fajnym miejscem na organizację konferencji jest Hotel Pałac w Jasionce obok Rzeszowa. Mieliśmy tam już dwa spotkania i wszystko wypadło naprawdę nieźle, a wieczorem bawiliśmy się przy ognisku, więc też w trochę innym stylu, niż zazwyczaj robią to wielkomiastowe firmy. Było bardzo fajnie i pewnie w przyszłości znowu skorzystamy z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia K.
Warty uwagi jest również MCC Mazurkas, który znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, dzięki A2 i S8 dojazd jest super. Sale konferencyjne pod kątem wielkości, komfortu i wyposażenia spełniają najwyższe standardy. Dodatkowy plus za elastyczność i jakość obsługi pracowników. Zawsze miło i rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika R.
Myślę, że warto też wspomnieć o Hotelu "Jaś Wędrowniczek" z Rymanowa na Podkarpaciu. Fajne miejsce na organizację konferencji, mają do dyspozycji przestronne sale, dobrze wyposażone w sprzęt multimedialny. Fajne jest to, że można zakupić cały pakiet konferencyjny w którym jest wliczony wynajem sali, wyposażenie sali, internet, bufet i obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pl22
Nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy, ale może luknij na http://www.e-konferencje.pl/ Ja tam już parę razy znalazłam atrakcyjne miejsce na konferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość republiczek1
Ja mogę polecić centrum konferencyjno rekreacyjne Promenadę: http://www.promenadacountry.pl/gs Znajduje się zaledwie 30 km od Warszawy nad Jeziorem Zegrzyńskim. Dojazd bezproblemowy. Samo miejsce komfortowe - noclegi bardzo wygodne, jedzenie smaczne, Sale konferencyjne klimatyzowane, duże. Na miejscu można również zorganizować imprezę integracyjną ze scenariuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 km od Wa-wy? Eee to spory wybór :) Ja znam hotel z salą konferencyjną położony 15 km pod Warszawą, mowa o Via Appia w Sękocinie :) Sala z tego co wiem pomieści ok 80 osób, więc tak akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekkon123
wiele ciekawych miejsc na organizację konferencji spotkań firmowych znajduje się na stronie http://www.konferencyjne.pl/ gorąco polecam - wiele naprawdę ciekawych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelia
Kiedyś byłam na konferencji w centrum MT Polska na ul. Marsa. Ogromny obiekt, sporo przestrzeni do wykorzystania nie tylko na konferencję ale również jakiś pokaz mody, targi czy imprezy firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollett4
Zerknij może na ofertę tej firmy http://www.trip.pl mają naprawdę fajny hotel pod Warszawą, jeśli tylko terminy będą wolne to możesz się tam załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ciekawe propozycje może mieć firma Funhunters, zajmująca się wszelkiego rodzaju wyjazdami i imprezami integracyjnymi.Uczestniczyłem w zorganizowanym przez nich szkoleniu, ale z tego co wiem, to wyjazdy też organizują. http://www.funhunters.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Myślę, że do urządzenia sali konferencyjnej stoły składane będą praktyczniejsze. Gdy urządzaliśmy salę konferencyjna również wybraliśmy stoły składanie i się puki co sprawdzają bardzo dobrze. Sprawdźcie ofertę stołów składanych na http://krzeslabankietowe.info/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilbakon
Bardzo dobre miejsce, sprawdzone 2 tygodnie temu - http://www.resthotel.pl/?s=hotel&l=sale-konferencyjne-w-warszawie Korzystaliśmy z sali na 200 osób, standard wysoki, wyposażenie nie zawiodło, o wszystko łatwo było się dogadać. Rest ma niższe ceny niż stolica i po prostu na tle stolicy wypada pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Willa Zagórze jest tez fajnym miejscem na takie imprezy. dwie sale do wyboru i atrakcyjne oferty konferencyjne. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×