Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muska123

Miesiączka, ciąża pomóżcie uzyskać informacje

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Moja kolezanka ma 22 lata i się mnie pytała czy nie jest w ciąży po opowiedzeniu mi pewnych faktów. Wiem że miesiączki dostawala przeważnie tydzien przed koncem miesiaca. A w sierpniu dostala 2 dni przed koncem i przeszło jej na wrzesnia. Czyli pierwszy dzien miesiaczkowania miala 30 sierpnia. A ostatni 5 wrzesnia. od 5 września do dnia dzisiejszego nie miała jeszcze miesiączki i jej pytanie na które nie znam odpowiedzi brzmiało czy jest możliwość że jest w ciąży ( wiadomo z czego dzieci się biorą, więc pytania w stylu czy odbyła stosunek będą raczej zbędne )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często stres powoduje,że masz częściej miesiączkę lub większym okresie czasowym to samo przemeczenie.Zawsze podczas badań u ginekologa nawet pochwy powinien być maż.Często naskakują ginekolodzy na samą pacjentke i chca nie zawsze uzasadnione usówanie jajników z macicą.Są one czesto zbędne lecz polki sięwstydza męża i dlatego tak marnie kończa na własne życzenie!Mówi sie czesto,ze ginekolodzy wykonują tylko te operacje które są dobrze płatne przez szpital!!!!Podczas porodu powinien być mąż i przy każdym badaniu nawet pochwy może to uratowac od zbędnej operacji wiem po sobie.Chciano usówac prze mięśniaka jajniki i macice okazało się,ze maż spytał czy można poczekac spijżał na męża gin odpowiedział,że tak i okazalo się ,że chyba sie wystraszył bo nie ma traz takiej potrzeby.Powiedział,że to była pochopna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba oczywiste że.może być w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×