Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataszka natalka

miesiączka jak stosować leki

Polecane posty

Gość nataszka natalka

Ja nie wiem czy mogę stosować teraz leki nagle zaczeło mocniej boleć i wziełam ibum i trochę mi ulżyło ale po dwóch diach zaczeło znowu tak mocno boleć i nie wiem czy teraz prać środki przeciw bólowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak można stosowac leki przeciwbólowe, nawet to masz w ulotce. Oczywiście nie przekraczając max dawki na dzień, ale zamiast przeciwbólowych mozesz tez brać no-spe" lub "Deespe", czy nawet pić rumianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam bolesne miesiączki jeszcze w wieku 35 lat. Wciąz mam w pamięci mnie na dywanie zwijającą sie z bólu lub lądującą na kozetce u szkolnej pielęgniarki... Gdy urodziłam drugie dziecko stwierdzialm ze nie chce wracac do bolesnych wspomnien i wciaz sie meczyc dlatego zdecydowalam sie na wkładkę hormonalną levosert która jest tez zreszta srodkiem antykoncepcyjnym. Okres mi sie uregulowal, jest bolesny jak u wszystkich kobiet, a ja normalnie pracuję, zajmuje sie dziecmi i zwyczajnie ŻYJĘ. Jeśli to stanie się dla Ciebie uciążliwe to może tez pomyśl o takim rozwiązaniu... naprawde nie ma sensu się meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×