Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość coy128

Mieszkanie socjalne a osoba trzecia (w tym ojciec dziecka)

Polecane posty

Gość coy128

Witam, Napiszę krótko i na temat. Dostaję mieszkanie z urzędu gminy, Ja i kilkoro dzieci, w tym dorosłe córki. Na starym mieszkaniu mieszka potajemnie chłopak jednej córki i ojciec najmłodszego dziecka. Mieszkają oni od dłuższego czasu ze mną. Stare mieszkanie mam już 12lat. I teraz niebawem sie przeprowadzamy na Nowe mieszkanie które wedle umowy nalezy się mi i dzieciom. Ja i obecny partner nie mamy jeszcze ślubu ale zamierzamy się pobrać niebawem. Córka z chłopakiem jeszcze nie planują. I czy partner mój może przebywać na nowym mieszkaniu (będzie sie opiekować dzieckiem naszym) - czy muszę go gdzieś zgłaszać? Czy nie będzie problemów z urzędem gminy w razie nalotów (i czy w ogóle takie naloty są? ) Co z tym chłopakiem mojej córki ? Czy on może dalej tak "potajemnie" z nami mieszkać ? Jakie jest zagrożenie i jak jego uniknąć. Czy lokatorzy z nowego mieszkania mogą zaszkodzić mi (nie znam ich i nie wiem co się można spodziewać po takich osobach) ?? Umowa najmu mieszkania socjalnego będzie na czas określony, początkowo na 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×