Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanki miast i wsi czy to prawda ze tam nie mozna kupic antykoncepcji

Polecane posty

Gość gość

Media mowia ze na wsi i w malych miejscowosciach apteki w ogole nie sprowadzaja i nie sprzedaja srodkow anty gdyz jest tak potworny terror nacisk i grozby ze strony tzw autorytetów i lokalnej grupy trzymajacej wladze ze aptekarze panicznie sie boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
media pisza ze jesli w malej miejscowosci jest jeden szpital czy jedna przychodnia to zaden ginekolog nie przepisze srodkow anty ani nie wlozy spirali gdyz boi sie ze tzw autorytety i lokalna grupa trzymajaca wladze go zniszczą i moze stracic prace a nawet zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na wsi . U nas w każdym sklepie kupisz gumki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumki to mozna i w kiosku ale czy inna antykoncepcja jest? przeciez aptekarze i ginekolodzy sa potwornie terroryzowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno w malych miejscowosciach jest potworny terror wywierany na aptekarzy i ginekologow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u moich rodziców
na wsi można kupić bez problemu, a wiem, bo raz byłam z dłuższą wizytą i mi się pigułki skonczyły to poszłam do lekarza i bez problemu dostalam receptę kupilam w aptece na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta od autorytetów i grupy trzymającej władzę, masz jakiś fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wsi nie sprzedaja psychotropow,w zwiazku z czym autorka co kilka dni raczy nas takimi durnymi tematami.Poswiec pare groszy na bilet pks i pojedz do miasta po tabletki,ktore pomoga ci uwolnic sie od tej podstepnej choroby,ktora cie zaatakowala.Wyswiadcz nam prosze ta przysluge...no chyba,ze autorytety nie pozwalaja na branie tego typu lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pochodzę ze wsi. Od 16 roku życia kupowałam tabsy w aptece w mojej wsi. Receptę wypisywał lekarz ginekolog w wiejskiej przychodni. Nie wiem skąd ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha znowu ta od terroru !!U nas w aptekach są tabletki anty . Biore antypoślizgi już 12 lat i są wszystkie tabsy ,plastry i inne bo co jakiś czas lekarz zmienia mi tabletki i zawsze są !!Tabletki 72 po też są bo koleżanka wczoraj po nie była i powiem więcej chciała je kupić w dużym mieście i tam w kilku aptekach nie było a u nas w aptekach były! A i jeszcze jedno u nas jest kilka aptek w jednej miejscowości i 4 ginekologów na NFZ i prywatnych chyba 6.Jak na tak małą miejscowość nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy k***a świnie jesteście. Wy co tak wyzywacie innych ludzi od królików itd. Nie ma to jak leczyć własne kompleksy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,a ja znam wiele takich rodzin jak opisujesz,tylko,ze sa to rodziny z miasta a nie ze wsi:-) i jak to sie ma do tego co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ty jesteś wieś i dno przy okazji gościu z 9:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy chodzialm do szkoly to okolo polowa ucznioww klasie byla ze wsi - oni mieli najmniej 5 rodzenstwo a paru mialo kilkanasciioro rodzenstwa-to wcale nie byly zamierzchle czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na wsi to nawet telewizora nie ma, ani internetu, ani elektryczności. I nie wiemy jak asfalt wygląda. Żeby to zobaczyć musimy jechać do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wielu wiochach to jest 1 czy 2 autobusy na dzien - wies jest zacofana ze hohoh -ludzie furmankami jezdza i cuchna gnojem i zwierzetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ja tak śmierdzę, furmanką i gnojem, no bo jak jestem ze wsi, to wiadomo, że nie wiem co to są woda, mydło i perfumy. O, przepraszam całą miejską inteligencję: perfuma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest super komedia kogel mogel-tam dopiero byly ohydne wiejskie baby - chustki na glowie i wyglad jak tucznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a największym tucznikiem była paniusia z miasta - hahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesnaicy sa bezzebni juz w mlodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wiochach nie ma aptek :D W malych miescinach sa jakies punkty apteczne i lekarzyny w osrodkach zdrowia ale to strach tam pojsc. W ogole mieszkanie na zadupiach to dla ciemniakow jedynie :O Brrr!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mentalnie obyczajowo i higienicznie wies od sredniowiecza sie nie zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wies to kompletne dno -wszedzie zapach gnoju piwa potu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jest prawda-jest ciemnota sredniowieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom mniej niz zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , jeśli na wsi lub w małym miasteczku nie ma apteki to logiczne że nie kupisz pigułek :P Ja tam mieszkam w małym mieście - ok 15 tys. Jeden szpital , mnóstwo przychodni i aptek jak grzybów po deszczu :D A antykoncepcja od koloru do wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w aptekach w malych miasteczkach zwykle nie ma antykoncepcji bo aptekarze sa zastraszani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terror grupy trzymajacej wladze od zawsze uniemozliwia sprzedaz antykoncepcji w malych miasteczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo taka jest ideologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×