Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mikrodermabrazja

Polecane posty

Gość gość

Hejka, przymierzam się od jakiegoś czasu do zrobienia mikrodermabrazji, nie wiem tylko jakiej i gdzie ją zrobić. Może ktoś zna dobry gabinet w opolu lub w okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu mozesz sobie zrobić,po co ci gabinet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz spróbować w Arkadia Spa, mają mikro w swojej ofercie i wiem że mają też często promocje na różne zabiegi może akurat trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chciałam profesjonalnie, robiłam pilingi różnymi kosmetykami do tego przeznaczonymi ale albo za bardzo wysuszały mi skórę i się łuszczyła albo była podrażniona i bardzo czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu zrobi sobie prawie za darmo i kiedy zechce i to jest to czego ona potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleandra21
musisz wziąć pod uwagę , że nie każda cera nadaje się do mikrodermabrazji. Jeśli masz problemy z trądzikiem albo leczysz się określonymi lekami to nie zawsze mozesz wykonać taki zabieg. Ale to w sumie powinni ci na wizycie powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co robię źle, poza tym że żaden kosmetyk nie jest odpowiedni. może jestem uczulona na jakiś składnik, nie wiem. W gabinecie licze na fachową poradę i to, że po mikrodermabrazji nie będę miała czerwonej ani łuszczącej się skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej wizycie,w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić mikrodermabrazję korundową. Sama mikrodermabrazja długo nie trwała, potem miałam wtłaczane serum i na koniec maseczkę łagodzącą. skóra nie była mocno podrażniona, jedynie lekko zaróżowiona. za to teraz jest super gładka i bez wyprysków. Byłam na zabiegu w Poznaniu w salonie Beauty Premium. Pełen profesjonalizm, a dodatkowo miałam zrobione komputerowe badanie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to juz jest rekalama,nie wolno tu reklamowac,bo zaraz Agnieszka-Admin Cie zbeszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mikrodermabrazje robiłam w arkadii i generalnie bardzo mi się podobało to, że przed zabiegiem jest konsultacja i dobierają zabieg. Bo ja czytałam o kilku zabiegach i nie wiedziałam co wybrać więc wolałam, żeby ktoś profesjonalnie mi doradził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można robić mikrodermabrazję o ile przez kilka dni będzie się używać krem z wysokim filtrem. Akurat wczoraj miałam robioną :) zresztą nie lubię się opalać. Urlop mam dopiero w sierpniu, a teraz praca prawie od rana do wieczora, więc słońce nie ma mnie kiedy dopaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, moja kosmetyczka przestrzega mnie przed mikro latem, a ja tak sie przyzwyczailam do tego zabiegu zimą i wczesna wiosna ze teraz juz nie moge wytrzymac :) tez sie nie opalam :) teraz ma byc chlodniejsza deszczowa pogoda to moze ją namowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapytaj tej swojej kosmetyczki dlaczego przestrzega. Mikrodermabrazje można robic nawet na opalonej skórze. Ważne, żeby potem chronić skórę do czasu aż zejdą podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz spróbować w Medeście u Lichaja - dobry lekarz i widać że zależy mu na pacjencie nie na kasie - z resztą przed każdym zabiegiem jest konsultacja i to on zdecyduje co tak na prawdę Ci pomoże i na pewno zasugeruje odpowiednie dla problemu rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już różne mikrodermabrazje, ale po korundowej moja cera była najładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kosmetyczka nie chce wykonywac tego zabiegu latem, bo mozna nabawic sie przebarwien, podraznien i osiagnac efekt odwrotny do zamierzonego. zreszta to samo mowila mi moja dermatolog. co prawda wiem ze sa profesjonalne salony, w ktorych na zyczenie klienta i po podpisaniu zgody wykonuje sie ten zabieg, ale nie zmusze mojej kosmetyczki zey robila mi mikro, a do innych salonow nie chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak twoja kosmetyczka trafia na same tępe klientki to nie ma co się dziwić, że boi się robić mikrodermabrazji. Przecież tych samych przebarwień klient może się nabawić w zimie, wystarczy że będzie wystawiał twarz bez filtra w słoneczny dzień. Albo pójdzie na basen i podrażni twarz chlorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze po prostu chce byc uczciwa i w pewnym stopniu bierze odpowiedzialnosc za to, jakie zabiegi wykonuje w swoim salonie. wg mnie slonce latem jest wieksze wysokie temperatury i czesciej wystawiamy sie na slonce podczas opalania niz zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megane123
Teraz jest najlepsza pora na zabiegi złuszczające w tym mikrodermabrazję... trzeba zregenerować skórę po lecie. Ja miałam robioną diamentową i przede wszystkim zalecam sprawdzania sprzętu. Ja robiłam w Szczecinie w Cosmedice. Mają tam sprzęt, w którym używa się jednorazowe nakładki diamentowe. Pełna ścieralność, higiena i sterylizacja. http://www.cosmedica.szczecin.pl/zabiegi-na-twarz/zluszczanie-naskorka/mikrodermabrazja-zluszczanie-naskorka-rozstepy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli były jednorazowe to na milion procent nie były diamentowe :) Więc jaka z tego mikrodermabrazja diamentowa? :) Ja wolę mikrodermabrazję korundową. Korundowa jest zalecana przez dermatologów. Mam sprawdzony gabinet i moją ulubioną panią kosmetolog. Najbardziej lubię maskę z naturalnym kolagenem, którą mam nakładaną po mikrodermabrazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×