Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola33333

Mikrodermabrazja SZczecin - gdzie i jaki efekt????

Polecane posty

Gość Karola33333

Hej! Czy ktoś robił mikrodermabrazję - jakie efekty???? Zmagam sie z trąd\zikiem już długo i chciałabym sobie oczyścić twarz i zastanawiam się nad tym zabiegiem. Gdzie najlepiej w Szczecinie??? Dzięki za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z micro
Moja droga , niestety mogę zaprosić Cię do ...Krakowa. Polecam salon DORIS DORIN . A jeśli chodzi o zabieg - micro jest reelacyjna, pamiętaj tylko, że nie wykonuje jej się latem , kiedy operuje już słońce. W tym okresie sprawdza się microdermabrazja kwasami i to nie wszytkimi . W każdym razie jak będzie pochmurno- zrób sobie chociaż dwa zabiegi w odstępach tygodzniowych . Efekty sa super ! Miałam trądzik i nierówna powierzchnię skóry a teraz - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola33333
Dzięki, ale to za daleko dla mnie. ;) W pochmurne dzni mówisz, tak jak teraz - ciągle pada!!! szkoda, ze w lato nie można - zobacze może w złą pogodę albo zaczekam na jesień ;( A ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxco
wiem ze w wawie jest swietny dr Widerkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upup888
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaTANIEVouchery
16 ZABIEGÓW I DODATKÓW NA TWARZ I CIAŁO Luksusowy pakiet kosmetyczny w Studio Urody Beata Krajnik KUPON WARTOŚCI 573 ZŁ Ważne: * Bon ważny przez 6 miesięcy od 12.10.2010 * Pakiet kosmetyczny uprawnia do skorzystania z zabiegu pielęgnacyjnego na twarz, z dodatkowych masek, masażu twarzy, szyi, dekoltu, regulacji brwi, zabiegu na dłonie, peelingu ultradźwiękowego, wizyty w strefie SPA, wejścia na Vacu i Rollmasaż, masażu Hydrojet, konsultacji cery, badania skóry, doboru kosmetyków, godzinnej lekcji makijażu lub pielęgnacji dłoni do wyboru, otrzymania próbek kosmetyków * Konieczna wcześniejsza rezerwacja: 505 097 568 (Salon na os.Bukowym), 516 858 702 (Salon na os.Słonecznym) Studio Urody Beata Krajnik ul. Beżowa 2 70-781 Szczecin tel. 91/ 463 54 50, 505 097 568 pnpt: 9:00 - 21:00 sob: 9:00 - 15:00 ul. Jasna 103 B, os. Słoneczne Szczecin tel. 516 858 702 pon-pt: 8:00-21:00 sob: 9:00-17:00 http://www.ocean-urody.pl/ * Jeden z najlepszych salonów kosmetyczno-fryzjerskich w Szczecinie * Beata Krajnik otrzymała nagrodę w konkursie „Kosmetyczka Kobieta Sukcesu * 20% zniżki na wszystkie zabiegi w Studio Urody (ważne przez pół roku od pierwszej wizyty) oraz trwały french manicure o połowę taniej tylko 60zł zamiast 120zł * Możliwość wyboru salonu! 85 zł zamiast 573 zł na Luksusowy Pakiet Kosmetyczny w Studio Urody Beata Krajnik Trudno wymienić wszystko, co przygotowaliśmy w ramach pakietu kosmetycznego w Studio Urody Beata Krajnik. Rezerwujcie czas na kompleksową pielęgnację, bez względu na to, czy dbanie o siebie to dla Was codzienność, czy też ograniczacie się do pryszniców i użycia dezodorantu. Zapraszamy na kilkanaście zabiegów, w czasie których połechtana zostanie Wasza próżność. Relaks i odprężenie gwarantowane. Profesjonalistki zadbają o Wasz wygląd i nauczą (podczas fachowych lekcji i konsultacji), w jaki sposób zachować nieskazitelną cerę i równie atrakcyjne dłonie - na co dzień i od wielkiego dzwonu. A teraz rozsiądźcie się wygodnie i cieszcie oczy elementami składowymi oferty. 1. Zabieg pielęgnacyjny na twarz przebieraj w 10 zabiegach firmy BANDI lub Dermika; 2. Maska algowa lub kolagenowa krystaliczna sama zdecyduj; 3. Masaż twarzy, szyi i dekoltu; 4. Regenerująca maska na okolice oczu; 5. Regulacja brwi do wyboru woskiem lub pęsetą obowiązek każdej elegantki; 6. Zabieg na dłonie proponujemy cudowny zabieg Wellness & SPA: peeling na dłonie, masaż z użyciem serum odżywczego, maskę na dłonie, ciepłą parafinę i krem wieńczący odżywcze dzieło; 7. Peeling ultradźwiękowy pomoże bezboleśnie a mimo to głęboko oczyścić skórę, zapewni zregenerowaną, odświeżoną skórę o rozjaśnionym kolorycie; 8. Godzinna wizyta w Strefie SPA w skład wchodzi pobyt w saunie i jacuzzi oraz relaks na leżance masującej; 9. Masaż wodny całego ciała, ale na sucho na nowoczesnym i praktycznym Hydrojet Medical; 10. Godzinny rollmasaż super intensywne zwalczanie cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej; nowoczesne urządzenie do masażu całego ciała, szczególnie sprawdza się w przypadku masażu relaksacyjnego na spięte i obolałe mięśnie oraz dla pań, którym zależy na modelowaniu sylwetki i ujędrnianiu ciała, rolki dokładnie wymasują Twoje ciało, w czasie gdy Ty będziesz wykonywać kilka prostych ćwiczeń; 11. Wejście na Vacu na 30 minut skorzystaj z tego nowoczesnego urządzenia, by móc spalać tłuszcz w miejscach, gdzie najtrudniej się go pozbyć; spacer w podciśnieniu to nowoczesna metoda zwalczania tkanki tłuszczowej i cellulitu; 12. Konsultacja cery u profesjonalistki - kosmetyczka dokładnie pozna Twoją cerę , obejrzy ją oraz oceni jak Twoja skóra reaguje na czynniki zewnętrzne, wykona również wywiad kosmetyczny oraz założy kartę pielęgnacji urody; 13. Badanie skóry specjalnym aparatem do diagnozowania skóry; 14. Dobór kosmetyków - na podstawie badania cery i wyników otrzymanych z aparatu Multi Skin Test kosmetyczka dobierze odpowiednie kosmetyki dla Ciebie , otrzymasz także wydruk z polecanymi kosmetykami; 15. Godzinna lekcja dla spragnionych praktycznej wiedzy- możesz nauczyć się, w jaki sposób udoskonalić makijaż lub pielęgnować dłonie; lekcja obejmuje pokaz i ćwiczenia, wykonanie zabiegu dla klientki - klientka ma wykonany profesjonalny makijaż dzienny lub - w wypadku wyboru lekcji pielęgnacji dłoni ma wykonany zabieg SPA na dłonie; cena pakietu lekcyjnego standardowo wynosi 100 zł zastanów się więc, ile zyskujesz zamawiając pakiet, który przygotowaliśmy z myślą o rozpieszczaniu niedopieszczonych i słodzeniu życia już dopieszczonym; 16. Dodatkowo próbki kosmetyków dobrane przez profesjonalną kosmetyczkę oraz 20-procentowy bon rabatowy na wszystkie zabiegi w Studio Urody ważny przez pół roku od pierwszej wizyty oraz 50-procentowy bon rabatowy na trwały french manicure, który według cennika kosztuje 120 zł. GWARANTUJĘ UCZCIWOŚĆ!! Pytania? Napisz @, a odpowiem luczniczka@op.pl ZAPRASZAM TAKŻE NA INNE MOJE AUKCJE Z VOUCHERAMI NA ALLEGRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrodermabrazja SKIN JET
Mikrodermabrazja korundowa w Enklawa Day Spa .Sprzęt najwyższej jakości o parametrach medycznych. zabieg wykonują licencjonowane terapeutki P.Marta i P.Marcela. Zabieg łączony z zabiegiem Dermalogica USA od 80zł. Zapraszam serdecznie www.enklawaspa.com Al.Wojska Polskiego 40.2 Szczecin Marta Czerkawska Powargo terapeuta&linergistka SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jesli chodzi o zabieg mikrodermabrazji to znalazlam fajny salon nazywa sie Studio Nord i miesci sie na 5 lipca. W tamtym tyg wykonalam juz 3 zabieg mikrodermabrazji moja buzka jest super!! Mam blizny po tradziku i to mi wlasnie pomaga.Kosmetyczka duzo mi powiedziala na temat tego zabiegu zajela sie mna i potraktowala powaznie. Ten salon polecam z czystym sumieniem! Jesli bedziecie mialy jakies pytania to z checia odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikzb
Witajcie. Jak na innych forach pisałam to i tu polecę panią Teresę Kuchcińską z Salonu Urody SPA na ul. Wielkopolskiej. Mikrodermabrazja to zabieg bardzo dobrze wpływający na cerew zależności od praoblemu, jaki ma skóra. Efekty przekraczają nasze oczekiwania. Ponadto do wyboru mikrodermabrazja korundowa i mikrodermabrazja diamentowa. W połączeniu z kwasem glikolowym czy salicynowym przynosi bardzo dobre efekty. Więcej informacji uzyskacie na stronie spaszczecin.pl i telefonicznie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_34672
Jeśli chodzi o mikrodermabrazję z czystym sumieniem polecić mogę Gabinet Urody Bijou (http://www.gabineturody.szczecin.pl/). Naprawdę rzetelnie wykonany zabieg, przyjemna atmosfera, ceny jak na ten zabieg także atrakcyjne – mnie udało się skorzystać z aktualnej promocji. Podsumowując – porządnie, przyjemnie, tanio. Miejsce godne polecenia, jeśli chcesz się oddać w sprawdzone ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia8
Polecam zabieg w salonie Comedica,bardzo przyjemna atmosfera,pelen profesjonalizn, i przede wszystkim buzia odzyskala promienny wyglad, napewno tam wroce http://www.cosmedica.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie najlepiej w salonie Joanny Marczewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×