Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

miłość czarno biała

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od jakiegoś czasu spotykam się z czarnoskórym mężczyzną, nie wiem czy brnąć w to dalej, czy też nie. Co uważacie na temat takich związków? On bardzo mi się spodobał, jest inteligentny, studiuje, traktuje mnie bardzo dobrze. Jeszcze nigdy żaden Polak mnie tak nie traktował. Obawiam się jednak różnic kulturowych oraz reakcji ludzi na nasz związek. Wiem, że nie ma to znaczenia ale nie chciałabym za każdym razem wychodząc z nim na ulicę słyszeć wyzwisk czy też być przez wszystkich obserwowana. Co uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. mówię do Niego po imieniu, to raczej logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nIE PRZEJMUJ SIĘ LUDZMI. Zresztą Polacy z roku na rok robią się coraz bardziej tolerancyjni :) Sama jestem mulatką, ale do tej pory spotykałam się tylko z białymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że jak to czarnoskóry, ma on wielkiego penisa! Nigdy nie byłam z hościem, który ma większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie radziłabym ci się sugerowac wpisami na kafe tym bardziej o tej godzinie kiedy przeważnie siedzą teraz na niej osoby ...hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa miłość nie zna kolorów. Rozmawia się szczerze o swoich oczekiwaniach i wspólnych celach. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarni często zdradzają, maja to w naturze, zebys nie byla rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pitol. Biali tacy "lepsi", phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma dziecko z czarnoskórym Przyznam że sama czasem mam ochotę na jej faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak sie rozejdziecie i zostanie ci czarne dziecko kto cie wtedy zechce? Posmiewisko na cala wies bedzie ale korzystaj jest 50 % szans ze ma zaganiacza przynajmniej 30cm poczujesz sie jak w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarne dzieci są piękne, gdybym była młodsza to też bym chciała.. szkoda że u nas jest tak mało imigrantów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepski kraj sobie wybrałaś na taki związek ;). No ale jeśli to naprawdę miłość to chyba powinnaś być ponad głupimi spojrzeniami i komentarzami. Ja i tak uważam, że tak jak ktoś wyżej pisał, 'czarni' mają w swojej naturze niektóre zachowania zakodowane. Tylko żebyście nie wpadli i żeby Ci nie czmychnął gdzieś za granicę ;). Znam 2-3 takie przypadki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wg mnie to dobrze że robią dzieci białym kobietom może kiedyś z tego dziecka wyrośnie czarny hojnie obdarzony facet a jak wiadomo im więcej czarnych tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech sobie siedzą w swojej małoplandii, a nie mi tu ciapate będzie łazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani co tez by chciala czarnego, wystarczy pojechac do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam już przygodę w anglii, nie myślałam że fecet może mieć tak dużego.. ;) Skoro młode białe dziewczyny wolą czarnych to czemu mają się wyprowadzać, żeby imigrantami gdzie indziej być? już lepiej jak u nas zostaną a czarnych będzie coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie komentarze. Chciałabym powiedzieć, że On wydaje się być odpowiedzialnym człowiekiem, opiekuję się mną, czasami czuję się wręcz jak dziecko przy Nim. Rozmawialiśmy już o seksie i nawet o dzieciach, gdyż przyznał mi się, że jest obrzezany, żebym nie była zdziwiona. Zapytał w jaki sposób chciałabym się zabezpieczać, czy biorę tabletki itp bo jak sam powiedział, jestem za młoda na dziecko (on jest starszy ode mnie o 6 lat). Najbardziej się jednak obawiam tego, że się zaangażuję, a codziennie będziemy musieli stykać się z przykrościami dotyczącymi nietolerancyjnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy piszecie o penisach. Wydawało mi się, że to tylko stereotyp. Nie wierzę w to, tak samo, jak każda blondynka jest pusta. To jest prawda, że są tak chojnie obdarzeni? Dla mnie to nie ma znaczenia, bo szczerze powiedziawszy jestem dziewicą, a teraz zaczynam się bać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia wiem że są ogromne, ale ból który sprawiają jest najlepszym uczuciem jakie kiedykolwiek mnie spotkało :) piszesz o nietolerancji a nie widzisz rasizmu w zabezpieczaniu się podczas seksu z czarnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura27
Niestety wyjazd z tej zacofanej polski to jedyne rozwiązanie. Też mam czarnoskórego faceta i wiem na co jesteś narażona. Planuję przeprowadzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabezpieczanie się podczas seksu moim zdaniem do rasizmu nie należy, to ma chronić przed chorobami oraz niechcianą ciążą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natura27 wiele razy spotkało Cię coś nieprzyjemnego dot. Twojego faceta? jak sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiać seks z czarnym i nie chcieć z nim dziecka to właśnie rasizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura27
Obecnie mieszkam w białymstoku , tu aż roi się od rsistów, skinów itp. ale mój facet potrafi się bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś natura27 wiele razy spotkało Cię coś nieprzyjemnego dot. Twojego faceta? jak sobie z tym radzisz? Radzę sobie ale to męczące, największy ból sprawia mi najbliższa rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura27
Zapomniałam się podpisać , to nadal ja a nie podszyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiedziałam, że w ogóle nie chce mieć z Nim dzieci. po prostu na początku musimy się poznać, oby dwoje skończyć studia i jeżeli stwierdzę, że to miłość mojego życia to zapewne będziemy planować dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na razie wspomniałam mojej rodzinie o moim chłopaku, ale z ich strony na szczęście nie będę miała takich przykrości. Przykro mi, że Twoja rodzina tak reaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czarnymi nie ma co czekac na dzieci jeśli naprawdę go kochasz powinnaś mu już teraz ofiarowac swoje ciało w stu procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×