Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deniss

Milosc od pierwszego spojrzenia. Mozliwe ?

Polecane posty

Gość Deniss

Czy to tylko zauroczenie, fascynacja ? Wlasnie wrocilem z pogrzebu dziadka. Zobaczylem ja w kosciele i caly swiat przestal dla mnie istniec. Wiem, to chyba najmniej orygnalne miejsce, zeby sie poznac. Na stypie podszedlem do niej a ona nie ukrywala, ze nie jestem jej obojetny. Wczoraj spedzilismy praktycznie caly dzien razem. Zostalbym dluzej ale ojciec musial dzis do pracy. Za 3 min. zadzwonie do niej na pobudke. Oszalalem, czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kontynuować. To faceci są zdolni do takiego zakochania, bo kobiety się zdobywa i muszą powoli się zakochać aby tak mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszalałeś ,to normalne. Miłość nie wybiera czasu ani miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deniss
Jak to jest, dlugo, dlugo, dlugo nic. A teraz jak grom z jasnego nieba. Wczoraj nie raz zadawalismy sobie pytanie "Sadzisz/myslisz tak na prawde ?" Nie moglismy uwierzyc, ze tak samo myslimy, postrzegamy ten caly padol, sluchamy tej samej muzyki, przeczytalismy te same ksiazki itd. Mozna by bylo mnozyc. Szukam czegos, zeby oprzytomniec. Rodzina ? Ojciec jej babci i mama mojego dziadka (ktory zmarl) byli rodzenstwem. Czyli dziadek i jej babcia byli juz kuzynami, wiec my juz praktycznie nie jestesmy pokrewienstwem. Pozostaje jeszcze odleglosc, ale dzisiaj w nocy machnelismy to w 8 godz. Pryszcz. Nie pomyslalbym nigdy, ze mnie tak porabie. Boze, co to za uczucie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak doszedłeś do tych tropów że jej babcia i Twój dziadek?powiedz może to ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deniss
Przeciez rozmawialismy na stypie o tym. Nie pamietasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×