Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joannusia

milvane-wazne!

Polecane posty

Gość Joannusia

Witam! Moze ktos pomoze mi rozwiazac problem...Od dwoch lat biore cilest, wlasnie koncze 7- niowa przerwę po ktorej powinnam zaczac nowe opakowanie, jednakze moja ginekolog zadecydowala o zmianie tabletek na milvane. Moje pytanie brzmi, czy jesli zaczne brac milvane po tej siedmiodniowej przerwie,to czy bedzie zachowana antykoncepcja, czy tez powinnam odczekac pewien czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym radzila sie zabezpieczac dodatkowo całe opakowanie, milvane są wielofazowe a cilest jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dladi D
milvana jest lepsza i działa juz po pierwdzej tabletce co do innych pigolek trzeba jakis okres kochac sie z dodatkowym zabezpieczeniem:) ulotka rzecz swieta hihih pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam jeden listek Milvane do odsprzedania. Cena 35zł + wysyłka (5zł przy wpłacie na konto lub 14zł pobraniowa płatne przy odbiorze). W razie zainteresowania proszę o kontakt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam na sprzedaż 2 listki Milvane. W razie zainteresowania proszę o kontakt olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata26f
kupie milvane beata26f@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania jedno opakowanie milvane. gg:552667, jestem z Łodzi więc istnieje możliwość doręczenia 'do ręki' email;dzastina@notowany.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i najwazniejsze; cena 30 zl + przesylka jezeli transakcja nie odbylaby się na terenie LOdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milvanka2012
sprzedam 3x milvane. nowe. anqua_1234@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohynia
Sprzedam 3 opakowania Milvane, nowe, ważność 04.2013. 28zł sztuka plus wysyłka 5zł. kontakt bohynia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 3 opakowania termin waznosci 05.2017. 20zl za sztuke. sprzedaje bo zmienilam na inne. posiadam potwierdzenie zakupu z apteki. mail : zaczek.86@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania milvane, nowe opakowanie. odbior w warszawie albo przesylka. kontakt rossemartini@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania tabletek Kontracept ważnych do 08.2016 (cena 20zł za opakowanie) oraz dwa blistry tabletek Cilest ważnych do 01.2015. (cena za blister 30zł) Odbiór osobisty w Otwocku. kontakt: 515164419. Tylko sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 3 opakowania milvane, termin ważności maj 2017, sprzedaję bo zmieniłam tabletki. Odstąpię za 35zł/opakowanie + 5zł przesyłka kontakt schnauzersfunalltime@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×