Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Minetka

Polecane posty

Gość gość

Jak mam przekonać swojego partnera do robienia minetki ? Jakieś triki albo porady? Pomocy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu peep show ;) tzn. usiądź na łóżku z rozłożonymi udami i sama się zabawiaj cipką, powolutku, żeby widział jak się robi wilgotna i soczysta. Powinno go to podniecić (o ile nie jest gejem). Wtedy poproś - albo każ mu, zależy co bardziej pasuje w waszych relacjach - żeby "pomógł" Ci językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usiądź mu mokrą cipką na twarzy i nie będzie miał wyjścia :) a jak to nie poskutkuje, to zmień faceta, bo jakaś dupa ci się trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba będę do tego zmuszona bo już nie wiem jak mam do niego dotrzeć. po wspólnym prysznicu tez nie może się przełamać. Czas podjąć radykalne środki .! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tej pory tego nie robił, to szczerze mówiąc raczej musisz przywyknąć do braku minetki, bo mało prawdopodobne aby to polubił. Z tym trzeba się urodzić, lubić kobiety i zabawę ich całym ciałem... ja jestem wręcz uzależniony od minetki, ale ja wiedziałem że to polubię jeszcze zanim przestałem być prawiczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie próbował, to raczej ta część kobiecego ciała w ogóle go nie interesuje za bardzo, gdyby cipka go fascynowała, to na 100% miałby ochotę zanurzyć w niej swój język ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od 3 lat
wlasnie, moze malo doswiadczony jest, nie wie co i jak i obawia sie blamażu ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Twój ból,też tak mam niestety. Mój się zgadza zazwyczaj jak mu 'zagrożę' że i z mojej strony nie będzie orala albo jak pobroi ;-) No i oczywiście,można się domyślić że jakichś 'cudów' nie otrzymuję ;-) Ten typ tak ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1970
to p**duś jest i tyle w temacie. Nie ma to jak dobrze dobrać się do soczystej brzoskwinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 lat a mój partner 23 . Kiedyś wspominał ze nie miał styczności z minetkami bo swojej ex nie robił, ponieważ miał z tym tez problem . Na niego nawet groźby nie działają już. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od 3 lat
a ja myslalam, ze u was mlodych seks oralny to standard. A jak on tlumaczy te niechec? Ze nie lubi? Bo jakos dalej tego nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam robic swoje zonie minetke kreci mnie jak ona jest podniecona zwija sie z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co wy w ogóle chodzicie ze sobą do łóżka? Seks bez możliwości wylizania soczystej c**eczki, to nie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się coś zmienić ale nie musi. mój nie chciał przez parę lat, tuż przed zaręczynami mu przeszło i zaczął to robić, nawet inicjować sam z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od 3 lat - jednak seks oralny to nie standard u wszystkich . Tłumaczy sie tym ze nie jest gotowy i jest mu trudno to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie lubi tego, cipka i soczki go pewnie brzydzą i dlatego raczej się nie przełamie. Trzeba się z tym pogodzić lub poszukać sobie kogoś bardziej dopasowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam ,bo zwsze dobrze sie oboje myjemy i zaczęłam do robienia loda w pozycji 69 i sam sie domyslił,że powinnien ssac i lizać cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstanie w gre nie wchodzi . procz tej minetki to seks jest wspanialy i nie mam na co narzekac . :D tylko minusem jest ta jego blokada. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozxe twoja cip ka jedzie makrelą ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest szansa ze mu przejdzie; moj facet przez 5 lat nic a od kilku miesiecy robimy 69 za kazdym razem i jest super w tym . wydaje mi sie ze niektorzy faceci moga miec psychiczna blockade- jesli tak naprawde nie kochaja kobiety to nie bede tego robic ale jesli wiedza ze juz beda z ta kobieta to moze sie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×