Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darmowy zet

Minetka z obcym facetem

Polecane posty

Gość darmowy zet

Mam pytanie do kobiet. Czy jeżeli obcy facet zmusiłby kobiete do zrobienia jej minetki i robił to bardzo dobrze,w bardzo umiejętny sposób pobuddzając łechtaczkę to czy taka kobieta miałaby orgazm w sumie wbrew swej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia nimfomankaaa
ja bym nie miala i nikt by mnie do tego nie zmusil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalla---
nie, na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresogennyyy
miałaby i to wielokrotny z siłą wodospadu niagara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowy zet
No ale to byłoby prawie jak gwałt? Czyli okazuje się, że jak facet ma wprawne paluszki i języczek to kobieta może mieć orgazm i żadne uczucia nie sa tu potrzebne. Troche to rozbija stereotyp kobiety dla której seks zawsze łączy się z uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się mylę, ale wg mnie takie pieszczoty bez \"zgody\" kobiety są niemożliwe, a jesli się zgadza to znaczy że dobrze jej, że pragnie takiego dotyku ....i chce, a to już uczucie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian...
ja tam nie mialbym nic przeciwko zeby obca kobieta robila mi loda ;) dziwne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowy zet
No to wyobraź sytuację, że jestes sam na sam z facetem i on grozi ci, że albo rozłożysz nózki albo pozałujesz ewentualnie jeszcze grozi ci bronią. Co bys wtedy zrobiła? A przeciez to mógłby być całkiem przystojny facet i mogłoby się potem okazac że języczek i paluszki miałby bardzo wprawne i spore doświadczenie też. Czy w takiej sytuacji kobieta miałaby twoim zdaniem orgazm czy nie. Albo weźmy inna sytuację klient robi minetke prostytutce. Czy jesli robiłby to fachowo to czy ona miałaby orgazm czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge powiedzieć o sobie, gdybym tych pieszczot chciała, miałabym! taka sytuacja, mogłaby nawet spotęgowac wrażenia;) :D może najpierw bym się opierała, a potem nie potrafila oprzeć rozkoszy, nie wiem, z autopsji nie znam:P Jesli chodzi o ta panią, to nie wiem jaki ma stosunek do swojego ciała, ale myslę, że mogłaby mieć też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian...
Zhana to moze sie umowimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowy zet
Czyli technika to podstawa :p Jeśli facet ma sprawne paluszki i języczek i wie gdzie lezy łechtaczka to zawsze zrobi kobiecie dobrze nawet gdy ta absolutnie nic do niego nie czuje. Czy tak Zhano? Ale ze stosunkiem jest juz chyba trudniej. Kobiety chyba łatwiej osiągaja orgazm łechtaczkowy czy mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowy zet wg mnie tak;) tylko widzisz, ja to Uwielbiam, a nie wiem jak inne kobiety, trudno mi się za wszytkie wypowiadać. Marian w kotłowni?:D dziś pytanie, odpowiedź kiedyś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda inaczej reaguje Kobiety nie sa maszynkami do seksu i nie mozesz generalizowac Pamietaj ze fantazje kobiet sa tylko fantazjami Wiekszosc prostytutek to lezbijki i trudno zrobic facetowi jej orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowy zet
Większośc prostytutek to lesbijki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis tam facet oczywiście ze to zależy, ja generalnie mam szybciej i mocniej w ten sposób, a i tak bywa różnie, czasmi wystarczy kilka musnieć i wariuję, czasami potrzebuję dłuzszej stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowy zet
Zhana dzięki za odpowiedź a jak jest z tymi różnicami między orgazmem łechtaczkowym a pochowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ten pierwszy jest dłuższy, zdecydowanie intensywniejszy, sztywnieję, cała drżę.. drugi bardziej mnie rozczula, smieję się albo płaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomniał mi się mój
pomysł na podszyw pode mnie. Śpiewam piosenki w wannie. :classic_cool: Dla szerokiej publiczności w postaci okolicznych bakterii. :classic_cool: Kurrrwa!!!!!! jestem super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil debila debilem pogania.orgazm u kobiety zaczyna się w głowie a nie między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz to raczej zmusiłam młodego żeby mnie lizał potem jeszcze kilka razy to mi robił ja jemu w zamian ręką i ustami i 2 razy dałam mu włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwy jest orgazm jesli kobieta nie chce tej minety, jest zmuszona, boi sie (przykład z przystawieniem broni ) nawet jesli mineta byłaby perfekcyjna to kobieta absolutnie nie dojdzie !!! co innego gdy jest podniecona ale to oznacza ze chce tego w innym wypadku nie ma takiej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym obcemu facetowi nie zrobila loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba oczywiste że osoba zmuszana nie byłaby w stanie się podniecić, a co za tym idzie czerpać przyjemności z pieszczot. Ja kiedyś spotkała się na minetkę z obcym chłopakiem, w sumie nie był całkiem obcy bo pisaliśmy ze sobą kilka tygodni, ale mimo to jak przyszło do spotkania strasznie się stresowałam i ochota mi przeszła... na szczęście chłopak okazał się przesympatyczny, zauważył moje zestresowanie i zamiast minetki zabrał mnie na spacer :) a nasze plany zrealizowaliśmy podczas drugie spotkania i wtedy już w ogóle nie odczuwałam stresu i było bardzo przyjemnie, do dziś się zresztą przyjaźnimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×