Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fire Extinguisher

MIX FIX

Polecane posty

Gość Fire Extinguisher

O p*****lach chcialam pogadac. Znudzilo mnie juz bzykanie I kumoterstwo. Moze o grach , filmach , przygodach , ciekawostkach z waszego zycia? Jak tam po urlopach , wypoczynkach ? Moze ktos jakies fajne miejsce poleci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znudzonym nastolatka I sfrustrowanym starca podziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ten dział, tu o seksie i to wyrafinowanym tylko się pisze dział dla przedszkolaków gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze,podjęlaś temat a ja muszę chłupę ogarnąć i obiad gotowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fire Extinguishers
Moze byc o sexie , nawet wyrafinowanym , tylko chodzi o to , ze wkolko tak samo , jakby te same osoby klepaly ten sam problem w taki sam sposob I to jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fire Extinguishers
Ja sie juz uwinelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta część mojej wypowiedzi bawiła mnie najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)) heh racja , ale taki juz ten swiat jest , ze co jakis czas zataczamy kolo. Zwlaszcza w modzie. A jesli chodzi o lozko , to predzej czy pozniech idziemy z ktoryms z bylych jeszcze raz na sex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj Lafiryndo uważaj z skakaniem po tematach, bo będziesz niemile widziana w pewnym wątku. Pamiętaj, że jesteś tu aby bawić jedną, konkretną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fire Extinguishers
Aqarium Czyli , ze jest w tym bylym cos co cie przyciaglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tood, przejrzałeś moje intencje. Jestem tu by bawić jedną osobę: siebie. I dziękuję za troskę, sama potrafię na siebie uważać :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fire Extinguishers
Na wczasach kiedy czlowiek odpoczywa I ma duzo wieksza ochote na sex przychodza rozne dziwne pomysly do glowy. Macie jakies szalone opowiesci ? Typu : sex w pociagu , lo .dzik za kierownica , przelecialem zone sasiada z namiotu obok ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tood A w du. pie to mam , mialam ochote I piszlam , a ze sie byly napatoczyl , a nie zly jest w te klocki , to sie zadzialo. Fire I to jest dobry wpis do twojego tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafi piszę tylko o tym co zaobserwowałem, czego doświadczyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie wiem,czy iść myć okna,czy pieprzyć okna i popisać głupoty i dobrze się bawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaśnico (mogę tak spolszczyć Twojego nicka?), moje urlopowe historie byłyby raczej banalne. Typu: kurort w kraju muzułmańskim, po zmroku, siedzimy z mężem na punkcie widokowym z panoramą portu, pełnego jachtów... tuż pod nami kopuła meczetu... akurat muezzin zaczyna swoje nawoływania, a ja w tym czasie dobieram się do swojego faceta... niestety, miałam pierwszy dzień okresu, więc tylko ustami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fire Extinguishers
Lafi ( mozesz nicka wypradowac) Ale on nie protestowal ?! Zrobilas dobry uczynek . Swoja droga -zaplanowalas urlop na dni miesiaczki ? Facet ci sie pozniej odwdzieczyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunny Okna nie uciekna , a ludzie z tematu tak. Doloz cegielke z opowiescia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uświadomiłyście mi,jaki miałam beznadziejny urlop.Zero meczetów,posucha z facetami:P Tylko suchość w ustach:O Idę myć te okna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protestować? spróbowałby tylko :classic_cool: Co ma znaczyć "odwdzięczył"? mamy zbyt długi staż w związku, żeby prowadzić detaliczne rozliczenia, kto komu kiedy i co, albo notować wszystkie orgazmy ;) Termin wycieczki mieliśmy narzucony, inaczej w ogóle byśmy nie mogli sobie pozwolić na wyjazd... a ja akurat jestem trochę poszkodowana jeśli chodzi o regulację cyklu... ale zapewniam, że i tak było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fire Extinguishers
Myslisz sunny , ze trzeba leciec na karaiby , zeby miec fajny sex I niezapomniana przygode ? Najlepsze numery sa nie zaplanowane I spntaniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fire Extinguishers
Lafi Wiem , ze logistycznie czasami sie nie da dopasowac wszystkiego. Ja tam pilnuje porzadku obrad , raz ja raz on , taka wersja z naciskiem na raz , bo on zawsze dochodzi , a ja potrzebuje wiecej uwagi , taki klimat moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale na wczasach za granicą jakby ludzie bardziej wyluzowani niż w Kołobrzegu :) no chyba, że na ruskich trafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaśnico, a ja właśnie z tych, co nie muszą liczyć. Mam faceta, który niekiedy umie mi zafundować 3 orgazmy zanim sam "dojdzie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×