Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yszty

Mleczny śluz, czy to ciąża?

Polecane posty

Słuchajcie Kochane. Umieszczałam tu już jakiś czas temu post, mianowicie; ,,Sytuacja jest taka; bralam tabletki antykoncepcyjne, skonczył mi się blister (w tym placebo) i miałam zażyć w piątek kolejną tabletkę. Ale niestety nie mogłam zwolnić się z pracy, jestem na stażu. I nie miałam recepty.. Z soboty na niedzielę ok 1 w nocy doszło do stosunku, niestety z zakończeniem we mnie. W poniedziałek dopiero przyjął mnie ginekolog, przepisała mi Pani escapelle, wzięłam ok 16 tabletkę. Od tamtego czasu jestem również bez anty. Problem się chyba pojawia tu, ponieważ minął miesiąc, powinnam jakoś 5-6 dni temu dostać już okres, a jego nie ma. Od kilku dni mam bóle w podbrzuszu, takie jak przed miesiączką, niestety miesiączki brak. Ciąża..? Nie robiłam jeszcze testu, nie mam odwagi..." Zrobiłam ten test. Jeszcze tego samego dnia. Wyszedł negatywny. No, ale miesiączki w dalszym ciągu nie ma.. Czy to moze byc spowodowane escapelle? Az tak dlugo? Mam mleczny śluz jakiś.. Od czasu do czasu bóle w podbrzuszu. Mimo negatywnego testu, wskazuje to na ciąże..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia hormonalne po ecapelle. A co do mlecznego sluzu, to przed okresem tez taki wystepuje. Raczej na 100% nie jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie mleczny wodnisty śluz był jednym z pierwszych objawów ciąży-jeszcze zanim zrobiłam test w terminie miesiączki-myślałam że to infekcja i zaczęłam stosować Lactovaginal/zawsze tak robię jak podejrzewam infekcję/. Ale myślę że negatywny test jest większym dowodem na to że nie jesteś w ciąży niż mleczny śluz że w niej jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to nadal efekt rozchwiania hormonów po escapelle. Oczywiście powinnaś powtórzyc test za kilka dni ale nie sądze by wyszedł pozytywny. Receptę na tabletki moze wypisac rodzinny tylko chyba musi miec informacje od Twojego ginekologa co zażywasz ale warto mieć takie wyjscie awaryjne. A przy antykoncepcji dobrze jest stosowac osłone np Harmonelle, by po latach nie okazało sie, że dopadła nas zakrzepica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tabletkach za wczasu nie pamiętasz ale o du/pczeniu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×