Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enfamilka

Mleko Enfamil

Polecane posty

Gość enfamilka

Witam czy któraś mama karmi swoje dzieciątko mlekiem Enfamil? Czy rzeczywiście jest takie super? No bo cenę ma 2x taką, jak inne mleczka. Ja do tej pory karmiłam tylko piersią, ale dziecko ma pół roku i jeden posiłek chciałabym mu dawać inne mleko niż swoje ( nie licząc oczywiście posiłków bezmlecznych). Pediatra poleciła mi właśnie to mleko. Czekam na opinię innych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enfamilka
nikt nie zna tego mleka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest mleko głównie dla tych dzieci, które mają skłonności do ulewania. Jeżeli Twój szkrab nie ma takiehc dolegliwości proponuję inne, tańsze mleko. Ja osobiście dwójkę dzieciw ychowałam na Nan, ale decyzja należy do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USAAAAAA
Enfamil jest popularny w USA. Jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
podobno swoim skladem najbardziej przypomina mleko matki i pewnie stąd ta cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serser
ja karmilam swe dziecko tym mlekiem i szybko je odstawiałam dostal od niego mega kolki..a pił je od urodzenia przez 3 tyg i nigdy bym nie prxypuszczała że zmiana mleka moze czynic cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olis
Na enfamil trafiłam przypadowo. Kupiłam je w aptece, bo w niedziele ne było koło nas czynnego żadnego sklepu. Synek ma 11 miesięcy. Nie karmię piersią od miesiąca. Podawałam mu wcześniej NAN i zaczęłam bebilon. Od ponad miesiąca synek ma rzadkie kupki. Myślałam, że to od wody basenowej, zęby itp. Zrobiłam posiew i wszytsko ok... No i dzięki Enfamilowi od kilku nocy synek przesypi całe noce! nie budzi się! Dziś spał 12h! Nie ma kupki w pieluszce, dopiero po śniadanku zrobił. No i jest różnica w tej kupce! Rozwolnienie minęło.. Jestem naprawde zaskoczona. Ja polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajania
Moja ćrka ma prawie 1,5 roku.Od 2 miesiąca życia karmiona była mlekiem Enfamil.Mieszankę tę poleciła nam położna jako najlepszą z dostępnych na rynku.Chyba faktycznie tak jest o czym świadczyć może cena mleka,jego skład(różny od pozostałych mieszanek) oraz dostępność(tylko w aptekach).Mam jednak pytanie do rodziców którzy zmieniali mleko u rocznych Bobasów z Enfamilu na inne:czy Wasze dzieci dobrze zniosły przejście na inne mleko? U nas trzy kolejne próby zmiany mleka skończyły się biegunką.Wszystko mijało po powrocie do karmienia Enfamilem.Próbowałam różnych mieszanek:Bebilon,Hipp,Nestle Junior-skutek zawsze ten sam.Podobnie było u mojej koleżanki-znów Enfamil i taka sama sytuacja.Proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawalm swojemu synowi to mleko miedzy 3 a 6 miesiacem zycia . Jest ono bardzo tresciwe i dzieki niemu dziecko dluzej spi i przerwy miedzy karmieniami sa dluzsze - unas bylo tak ze jak dawalam nan to byl glodny co 2 h jak zmienilam na enfamil to jadl co 4 -5 h . Syn nie chorowal , dobrze sie rozwijal. Od 6miesiaca przeszlismy na bebilon i tez jest ok. Ale to juz nie ma porownania z enfamilem . Wlasciwie to wszystkie mleka typu bebiko, bebilon , nan itd maja podobny sklad i chyba dlateo podobna cene. Mleko enfamil polecam goraco. Jak bede miala jeszczejedo dziecko to tez bde je karmic tym mlekiem . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajania
Jagoda powiedz mi proszę jak dziecko zareagowało na zmianę Enfamilu na Bebilon bo u nas to była pierwsza próba zmiany mleka i kompletna katastrofa-Mała miała taką biegunkę,że nie pomagały żadne leki.Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy,że to od mleka bo Bebilon dawaliśmy już jakiś czas.Dopiero kiedy lekarz zasugerował,że to być może od zmiany mleka i ponownie podaliśmy Enfamil wszystko się unormowało już po drugiej porcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa mom
witam tutaj sa tylko dwa rodzaje mleka wiec Enfamil jest oczywiscie bardzo popularny :) drogi..za jedna puszke trzeba placic ok $17-19 ktos pisal,ze Enfamil dostaja dzieci za darmo od panstwa. wlasnie jest odwrotnie....to drugie mleko dostaje sie od panstwa, ale tylko wtedy jak dochody sa niskie. pisza i trabia,ze jest najlepsze, ze najblizsze skladem do mleka matki. moje dziecko pilo to drugie, ale kiedys mi zabraklo i kupilam Enfamil. Biedactwo dostalo zatwardzenia, co slyszalam zdarza sie dosyc czesto przy zmianie mleka. takze ja zaraz wrocilam do mleka, ktore caly czas uzywalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiadusia
napiszcie dziewczyny jaki jest koszt tego mleka choć mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajania
To bardzo prawdopodobne,że Enfamil może "zapychac" bo znam kilka osób,które karmią tym mlekiem i w każdym przypadku utrzymuje sie raczej tendencja do zaparć u dzieci.U nas akurat po tym mleku jest ok. bo Mała jak wcześniej pisałam ma tendencję do biegunek więc na zaparcia nie grożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy zwolenniczka
czyli jak zwykle jednemu "służy" innemu zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego syna nie bylo zadnych problemow z przejsciem na inne mleko , zadnych biegunek, kolek, zatwardzen ... U nas jak wczesniej pisalam w 6msc przeszlismy na bebilon bo enfamil jest bardzo drogie. Chociaz ja znalazlam apteke internetowa www.vena-vita.pl gdzie jest najtaniej i jak kupisz u nich za ponad 150zl to kurirer jest gratis i placisz przy odbiorze. Jeszcze niedawno 400g kosztowalo 23zl wlasnie w tej aptece. Ja jestem bvardzo zadowlona z tego mleka. Kiedys na tym forum napisalam o enfamilu ze dziecko sie mi dobrze rozwija to tak po mnie pojechaly ze szok, bo one wszystkie wychwalaly bebika i inne tego typu. Oczywiscie nie chce nikogo obrazic, zeby znowu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajania
Zgadzam się z tym,że jest to świetne mleko napewno nieporównywalne z innymi a sprawa kupek itd.to już kwestia pewnie indywidualna bo każde dziecko jest inne i ma inny organizm.Zastanawiał mnie tylko fakt,że moje dziecko nie toleruje innego mleka ale skoro to Jej służy niech pije na zdrowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmie tym mlekiem synka od kiedy skonczyl miesiac (niestety skonczyl mi sie pokarm) i wszystko jest ok, kupki takie jak trzeba , zadnych kolek. Od kiedy mały skoczyl 3 miesiace przesypia cale noce po 12 godz i tak jest do teraz (skonczyl 7 miesiecy). takze ja moge polecic ale nie wiem tez jakby bylo po innych mlekach moze tez ok. zaznacze jescze ze moj syn dostje mleka enfamil ar ze wzg na to ze ma refluks przelykowo - zoladkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak samo dobry jak Enfamil
jest Nutramingen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak samo dobry jak Enfamil
* Nutramigen, sorry. Ale to chyba nawet ten sam producent i ten sam towar, tylko nazwa inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie to samo
bo Nutramigen po prostu śmierdzi a Enfamil już mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
a wiesz dlaczego nutramigen smierdzi blondynko?? i mam nadzieje ze nie sadzisz ze nutra i enfamil to jedno i to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1986
Witam.Ja karmię moją córke tym mlekiem od początku miała tydzień jak jej podałam i musze powiedzieć że jest to świetne mleko przede wszystkim ze względu na jego skład i to że jest najbardziej zbliżone do mleka matki. Z tego co słyszałam to nie ma lepszego mleka.Cene ma różną ja kupywałam je w cenie 32-35 zł ale nie dawno odkryłam że w każdej aptece może kosztować inaczej i teraz kupuje po 24 zł .Duża róznica.Córka nie ma żadnych kolek ulewanie żadko sie zdarza ale to nie od mleka w większości dziecko ulewa no i żadnych zaparc nie miała ani razu.Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1986
a Nutramigen że nie jest mlekiem tylko mieszanką czy cos takiego tam pisze ale produkuje go ta sama firma co Einfamil. jest ono bardzo dobre i jest jednoczesnie lekiem przeznaczonym dla dzieci które normalne mleka uczulają albo dużo ulewają mają kolki czy wymiotują.Ze zmienianiem na takie mleka trzeba być ostrożnym bo lekarze bardzo szybko podejmują decyzje że dziecko ma alergie i przepisują te mleka a jest ono ochydne!!! Moja córka dostała wysypke i lekarka od razu zmieniła mleko dla alergików no i w domu był koszmar bo nie chciała go pić więc odstawiłam i podawałam normalne obserwujac czy wysypka nie jest wywołana czymś innym i tak też było wysypka zeszła a lenka je normalne mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadzixx23
Ja karmiłam syna Enfamilem,nie wiem czy to zasługa mleka ale mały nie miałkolek,idealnie przybierał na wadze,nie ulewał.Jak dla nas super,ja zamawiałammleko z apteki internetoewj,puszka kosztuje ok 5 zł taniej ,zawsze kupowałam na cały miesiąc 10 puszek i wtedy wysyłka gratis,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
Nie mleko za 5 zł ;p tylko 5 zł taniej !!! wiem bo sama zamawiałam przez internet mleczko dla synka w aptece płaciłam 31,50 za puszke a przez internet 22 albo 23 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
Owszem jest też enfamil dla dzieci z uczuleniem ale oznaczone jest jako Enfamil H.A. co się = hipoalergiczne i ono nie uczula dla dzieci ulewających jest mleczko enfamil A.R. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaa10
hej mam do sprzedania 5 puszek 850g mleka enfamil data do 2130 , jedna otworzona zrobiona z nij butelka mleka, piszcie ile dacie na maila sie dogadamy jesli któras chce kupić, kamilaa10@interia.pl moj syn pił je od poczatku jednak teraz nie chce juz wogóle pic mleka . puszki zakupione niedawno w aptece. za jedna puszke placilam ponad 50 zł, ale sprzedam taniej, takze piszeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×