Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdezorientowana_Mamuśka

Mleko i kaszka

Polecane posty

Gość Zdezorientowana_Mamuśka

Witam. Mam pytanie odnośnie rozszerzania diety dziecka. Karmię piersią ale czasami moje dziecko dostaje mleko początkowe Hipp ProCombiotic. Pediatra powiedziała żeby rozszerzyć już jadłospis dziecka. Kupiłam kaszkę malinową Nestle i teraz się zastanawiam czy mogą być od 2 różnych producentów, bo mleko Hipp a kaszka Nestle. Jeszcze ani raz nie podałam dziecku kaszki bo się martwię że mogą być problemy... Może to głupie pytanie ale dziękuję za każdą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszladza,luzik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kaszka jest bezmleczna, to podawaj śmiało. Ja po prostu kupowałam kaszki mleczne i mleko jednego producenta, a kaszki bezmleczne już bez patrzenia na to bo mieszałam z tym mlekiem które pił. Jeśli kaszka mleczna, to może być faktycznie za dużo naraz, dwa nowe mleka i to dla dziecka na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co jest w składzie tej kasKi ? Cukier. Macie mamusie nie równo pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana_Mamuśka
Dziękuję za odpowiedzi, kupiliśmy na wszelki wypadek kleik ryżowy na początek żeby nie miała na początek zbyt dużego szoku, ale dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może jestem zboczona, ale mój syn ma 19 mcy nie jadł NIGDY gotowych kaszek. Do dziś daję kleik kukurydziany ze świeżymi owocami, kaszę manną i jaglaną. Jestem również zwolenniczką wprowadzania najpierw warzyw, potem owoców a dopiero później kaszek na śniadanie. Ale nie o tym temat, więc odpowiadam - nie ma znaczenia jaki to producent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdezorientowana_Mamuśka, oczywiście możesz przygotować kaszkę Nestlé na mleku innej firmy pod warunkiem, że będzie to kaszka bezmleczna. Kaszkę, tak jak każdy nowy pokarm, należy wprowadzać do diety dziecka zaczynając od małych porcji. Na początek 1 łyżeczkę kaszki bezmlecznej rozpuść w 100 ml mleka i podaj dziecku w butelce. Obserwuj przy tym reakcję Maluszka na nowy produkt. Z czasem możesz zwiększyć ilość dodawanej kaszki, aż do uzyskania pełnej porcji produktu podanej na opakowaniu, którą należy podawać łyżeczką. Ekspert.Nestlé Ekspert.Nestlé, udziela porad i odpowiada na pytania związane z produktami NESTLE, a także kwestiami dotyczącymi żywienia dzieci. Zachęcamy do kontaktu z Centrum Informacji dla Rodziców. Adres e-mail oraz numer kontaktowy dostępne są naszych oficjalnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×