Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel lubelskie

młodszy facet+starsza kobieta?

Polecane posty

Gość singiel lubelskie

witam, czy są tutaj jakies panie chętne na spotkanie z młodszym .... mam 25 lat jestem z lubelskiego interesują mnie dojrzałe kobiety w wieku od 30 do 55 może wiecej lat. ....jesli jakaś się znajdzie to zapraszam na gg 9584267.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia z Starowek dolnych
a 72 lata moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel lubelskie
przedział wiekowy jest napisany....a jaja prosze sobierobic gdzie indziej napisałem poważnie i na poważne posty i odpowiedzi oczekuje .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie pięć lat od
ciebie starsza to już taka dojrzła jak jak pierdole normalnie :D Śmieszny jesteś ćwok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młodszego faceta
jeśli jesteś obleśnym grubasem, który nie miał do tej pory okazji na utratę swojego prawictwa, to na starsze panie nie licz, bo one wolą przyrząd na baterię, niż brzydkiego, wyrośniętego dzieciaka. Z takim, jak ty, to naprawdę wstyd i żenada. Gadaj sobie na tym gg z kolesiami, jak długo każdy z was potrafi trzepać w łazience przy zdjęciach ściąganych z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel lubelskie
a jesli nie jestem ani oblesny ani gruby ani tez niedoświadczony... to czy sa zainteresowane.....czy wogóle młodsi nieinteresują starszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfcbvwr
singiel lubelskie Rozumiem jak 25 latek 30 latkę,ale zeby 25 latek powyżej 30 lat kobietę,a juz obrzydlistwo 55 latke posuwac w wieku 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia z Starowek dolnych
wnuczek ... ....nie gniewaj sie ale sam napisales "do 55 lat a moze wiece"j wiec pomyslalam sobie ze tez mam szanse na takiego mlodego byczka bo u nas na wsi to tylko stare grzmoty a ja marze o francuskim seksie bo od 20 lat nikt tam na dole u mnie juz nie byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel lubelskie
reklamy, i żarty a miał byc powazny temat....a odnośnie zdziwienia jak to można uprawiac sex z dojrzałą kobieta... nie jedna dojrzała kobieta ok 40 czy 50 lat jest w lepszej formie i ma lepsze ciało niż niejedna nastolatka wiec odpowiedź jest oczywista....można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde, ja mam 33 lata, ale
jak dla Ciebie nie ma roznicy 30 czy 55 to ja nie mam pytan :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel lubelskie
róznica jest .... ale napisałem przecież że niejedna kobieta po 40 czy ok 50 wygląda na 28-30 wiec to też robi wrażenie i przyciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel lubelskie
i jeszcze jedno o czym zapomniałem ja nie proponuje związku tylko przygode bez zobowiązan i dyskretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potka...
Zgadzam sie z autorem.Jestem kobieta w wieku 48 lat ale bardzo dobreymi genami.Mam 168 cm waze 54 kg ladne piersi i zadbane cialo bez faud tluszczu i celulitu.Nikt z obcych i ze znajomych nie daje mi moich lat.Zawsze mialam mlodszych partnerow bo sama mlodo wygladalam jednak nie lubie panow mlodszych ode o wiecej niz 10 lat.MOj maz jest mlodszy ode mnie o 8 lat i jestesmy zgodnymi partnerami od 10lat w dzien i w nocy.Uwazam ze wszystko zalezy od genow ale tez od dbania o siebie a niestety wiekszosc mlodych dziewczon ma nadwage, nie dba o siebie nakladajac jakies tandetne kosmetyki lub nie uztwajac ich w ogole nie mowie juz o jedzeniu i braku ruchu.Wiec nie uogolniajcie.Nie mam problemu z mezczyznami w kazdym wieku.Ladna sukienka, szpilki, dlugie rozpuszcone wlosy, ladna buzia, szczupla figura i nie wiem gdzie jest problem z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potka...
Zgadzam sie z autorem.Jestem kobieta w wieku 48 lat ale bardzo dobrymi genami.Mam 168 cm waze 54 kg ladne piersi i zadbane cialo bez faud tluszczu i celulitu.Nikt z obcych i ze znajomych nie daje mi moich lat.Zawsze mialam mlodszych partnerow bo sama mlodo wygladalam jednak nie lubie panow mlodszych ode o wiecej niz 10 lat.MOj maz jest mlodszy ode mnie o 8 lat i jestesmy zgodnymi partnerami od 10lat w dzien i w nocy.Uwazam ze wszystko zalezy od genow ale tez od dbania o siebie a niestety wiekszosc mlodych dziewczon ma nadwage, nie dba o siebie nakladajac jakies tandetne kosmetyki lub nie uztwajac ich w ogole nie mowie juz o jedzeniu i braku ruchu.Wiec nie uogolniajcie.Nie mam problemu z mezczyznami w kazdym wieku.Ladna sukienka, szpilki, dlugie rozpuszcone wlosy, ladna buzia, szczupla figura i nie wiem gdzie jest problem z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel lubelskie
potka dzieki za wsparcie.... to jest wlasnie to co mam na mysli za taka kobietą oglądaja sie faceci i pociąga ona facetów w kazdym wieku co zadaje klam dla mówiacych o tym ze to dziwne straszne albo obleśne ;p to jest poprostu normalne i naturalne ....9584267 zapraszam na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potka...
wiekszosc kobiet mieszkajacych w Polsce wlasnie tak wyglada jak wlasne matki i na podstawie wlasnego wygladu ocieniaja inne.Nawet im sie w glowie nie miesci ze mozna wygladac bardzo dobrze i bardzo sexownie w kazdym wieku.Moja mama ma 69 lat ale jak sie usmiechnie to nie ma pana nawet 50letniego ktory niebylby pod jej urokiem.Trzeba byc kobieca i zadbana a nie tylko narzekac.Siedziec tu i pisac o dietach (co mnie smieszy) zamiast wyjsc na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etg4efe4
potka... :-) teraz kazda mówi,ze ma dobre genby :-) Zobaczymy jak przestaniesz w siebie kasę wkałdac,to wtedy te geny na nic ci sie przydadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etg4efe4
potka... nie powinno sie wyzywac,ale nazwe cie zidiociałą kretynką ,do tego starą już. Głupolu,jak kasy tobie i twojej matce zabraknie,to bedziecie wygladały gorzej niz te co nie dbają o sibie. Głupolu,.zrozum ,ze nie kazda stac aby o siebie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petra693
Ja mam 34 lata,wbijam w siebie silikon,robie plastyke,ostatnio botox...potrafie prawdzie spojrzec w oczy,starosc nie radosc,mlodosc nie wiecznosc,geny owszem,zgodze sie ze jedne kobiety dluzej pozozstaja swieze,inne starzeja sie szybciej,niemniej jednak kochane panie,nie wmawiajcie sobie ze w wieku 50 lat wygladacie na 30....owszem wygladacie niezle,nawet rewelacyjnie w swoim wieku,ale nie ma szans zebyscie porownywaly swoje ciala do kobiet 20lat mlodszych......swoja droga znam 20latki zalane tluszczem ,rozstepami i ogolnie paskudne,z ktorymi w zyciu nie zamienilabym sie na ,,zycie,,tylko ze wzgledu na metryke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz no
do tej wyżej < a ja mam 33 lata i nie robię niczego o czym piszesz. Z prostego powodu - nie potrzebuję tego jeszcze. Szczerze mówiąc to jestem zdziwiona, że jesteś tylko rok ode mnie starsza, a już taka z ciebie ruina. Silikon, botoks ? Jezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potka...
hahahahah ja sie nie porownuje z dwudziestolatka ale przyznam szczerze ze jak patrze na niektore to sie ciesze na swoj widok.Mam duzy dystans do siebie i do swiata.Nie mam zamiaru konkurowac z malolatami i nie mowie ze mam 30 lat.Dobrze czuje sie w swojej skorze i dobrze w niej wygladam i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potka...
etg4efe4 przeciez mnie nie znasz wiec skad takie spekulacje na moj temat.A poza tym jakie przewidywania i wyrocznie no no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody i ciekawy...
jestem mlodym facetetem 28 lat i mysle nad zwiazkiem z 47 letnia kobieta. Mam pytanie, czy panie w tym wieku sa tak samo aktywne i energiczne jak mlode laski. Czytalem tu i owdzie, ze w lozku potrafia byc calkiem OK, ale czy potrafia kochac sie codziennie przez kilka lat, czy maja sily na wychodzenie co sobote na impreze i imprezowanie do rana, czy potrafia zyc jak mlodzi ludzie. Mam kolege i byl z 45 latka i powiedzial, ze zakonczyl to bo po 2 latach ona nie dawala rady i chciala tylko siedziec w domu, kladla sie spac 0 21.00 a na imprezach nie wytrzymywala dluzej niz do 12.00 w nocy i musieli wraca do domu. Znudzilo mu sie bo on chcial sie wyszalec a nie zyc jak jego rodzice. zastanawiam sie co zrobic, dac sobie spokoj i poszukac sobie laski w moim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaaałaaałaaa
dać sobie spokoj i poszukac laski w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody i ciekawy...
tak chyba zrobie bo nie chce isc spac o 21.00 a w soboty i piatki lezec na wersalce i ogladac telewizje poza tym nie che byc konkurencja dla jej dzieci bo one czesto maja wlasne dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel lubelskie
no i temat umarł....jedni robili jaja inni nie ale temat padł , czy naprawde nie ma tu ani jednej chętnej na przygode pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixowanie
Jesteś tu jeszcze singielku z lubelskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę nic złego w adorowaniu kobiety dojrzałej ( +30 ). Każdy ma własne poglądy i potrzeby i raczej wie co może być dla niego dobre. Zastanawiam się właśnie dlaczego niektórzy tak to bardzo krytykują, są o wiele gorsze perwersje niż to żeby adorować starszą kobiete! Ja mam 22 lata i zawsze mnie przyciągały dojrzałe kobiety, i nie zamierzam tego zmieniać jak na razie. Również szukam takiej kobiety, i nadal wierze, że może mi się udać ;) Zycze powodzenia AUTOROWI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjacielski
Wole tez wiele starsze kobiety bo nie gola cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo ciekawy temat został poruszony a więc jestem 50 latką i tak jak moja poprzedniczka mam cudowne geny młodości. Wyglądam na 30 parę lat jestem bez diet i botoksu jedyne na co zainwestowałam to śliczny permamentny makijaż oczu i kontur ust tak ze mój makijaż jest delikatny. Poza tym jestem obdażona niesamowitą energią potrafię bawić się całą noc nie czując zmęczenia. Nie mam celulitu, jestem zgrabną blondynka z długimi włosami. Mieszkam w Angli więc często zwracam uwagę mężczyzn. Teraz jestem w nie zobowiązującym związku z 20 lat młodszym mężczyzną jest cudownie. Nie zamierzam starzeć się godnie jak to mówią Polki jeśli przyjdzie czas na botoks i inne ulepszacze to czemu nie, na razie tego nie potrzebuję pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×