Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

unowak

Młody jęczmień pomoże mi dotrzeć do celu?

Polecane posty

Hej, ostatnio bardzo na topie stał się młody jęczmień jako sprzymierzeniec skutecznej diety i odchudzania. Ktoś stosuje produkty, które go zawierają, np. Mojito Slim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mlody jeczmien jet podobno skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam o nim, stoi na polce ,musze zaczac go pic ( pilam 1 dzien )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piję codziennie od września młody jęczmień i nie zauważyłam jego powiązania z odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ponoc jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamowilam na allegro. lezu juz z tydzien w szafce i nie wiem co robic...bo \z kolei ja czytałam ze to sok z młodego jedzmienia jest taki zdrowy a to co jest dostepne na allegro za kilka złotych to sproszkowana trawa jeczmienna i nie wiem czy to to samo./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to to samo, to jest właśnie sok tyle że sproszkowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, jest zdrowy i dlatego go stosuję. ale jesli masz zamiar go stosować a do tego jeść słodycze, czipsy, fast foody, mięcho i masę przetworzonego jedzenia czyli "to co każdy" to daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość love
czyli co pijemy? ja schudłam juz 4 kg mż i wr jeszcze 6 i bedzie super:) nie piłam, gdyż miałam watpliwosci czy napewno to co zamówilam tez jest wartosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie co znalazłam jednak roznica jest.... Zielonego jęczmienia nie jada się w formie sałatek czy surówek. Jest on dostępny w formie sproszkowanego soku oraz rozdrobnionej trawy jęczmiennej. Te dwie formy różnią się sposobem otrzymywania, który wpływa na wartość odżywczą otrzymanego preparatu. Proszek z zielonego jęczmienia uzyskuje się przez wyciśnięcie soku, który następnie suszy się za pomocą odparowania wody pod ciśnieniem w niskiej temperaturze. Taki sposób produkcji pozwala zachować właściwości zielonego jęczmienia. Natomiast proszek z trawy otrzymuje się w wyniku suszenia w wyższej temperaturze i przez dłuższy czas, co prowadzi do utlenienia składników odżywczych i zmniejszenia walorów odżywczych. Składniki zawarte w proszku z soku są lepiej przyswajalne niemalże w 100% ze względu na brak zawartości błonnika, natomiast w preparacie z rozdrobnionej trawy jęczmiennej znajdziemy dużo błonnika, ale jego obecność zmniejsza przyswajalność składników odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ty piszesz o młodym jęczmieniu i trawie jęczmiennej a ja ci napisałam, że młody jęczmień i sok z jęczmienia to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja napisałam ze zamowniłam na allegro sproszkowaną trawe jeczmienną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to przepraszam , nie doczytałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaznacze jeszcze ze w aukcji było napisane mlody jęczmien 100% polski produkt itp. po czym jak przyszło na opakowaniu jest napisane malymi literkami sproszkowana trawa jeczmienna. Wiec uważajcie, bo wydaje mi sie ze sok z młodego jeczmienia jest ok ale ta trawa watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaku
mi nie chodzi o jakies tanie rzeczy z allegro (lody jeczmien samw sobie jest rogi)chodzi miokoktajl Mojito Slim. dobry jest? czytalam pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesha88
przy regularnych cwiczeniach i racjonalnej diecie jest jak najbardziej skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze oczyszcza organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak można zmierzyć oczyszczenie organizmu;) Przecież z tymi wynalazkami na oczyszczenie to straszna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to proste, jesli organizm jest oczyszczony to nasza skora wyglada lepiej, my czujemy sie lepiej, lzej, poprawia sie nam kondycja wlosow itp... na zasadzie detoksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Task samo oczyścimy organizm pijąc wodę i herbatki ziołowe, za 5 parę złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam sam młody jęczmień w proszku. Schudłam, chociaż nie zamierzałam, ale taki był efekt uboczny ;) Także to działa ;) Ważne tylko, żeby sam jęczmień i produkty go zawierające kupować w dobrych sklepach. Polecam np http://www.tobio.pl W marketach oczywiście trafiłam na jakąś chińszczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×