Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodystud

Młody mieszkanie poznań

Polecane posty

Gość mlodystud

Jestem młodym uległym 23 latkiem. Studiuje w poznaniu. Chciałbym wynająć pokój najlepiej u samotnej kobiety (wiek nie jest tak ważny) jednocześnie zgadzając sie na bycie niewolnikiem i usługiwanie jej. Zależy mi na dyskrecji i prywatnosci na codzień. To co w mieszkaniu to tylko nasz układ. Nie zależy mi na seksie nie o to mi chodzi. earl_grey69o2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za mieszkanie będziesz płacił? Czy liczysz że na to że będziesz mieszkał tylko za to że ci wpier..ole raz dziennie kijem od szczotki i w niedzielę sznurem od żelazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodystud
Płacić (oczywiscie mam nadzieje ze nie jakies wielkie pieniadze bo nie stac mnie na takie mieszkania) A co Pani robi to juz od Pani zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex tez ? Wnajme ci za 800 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodystud
Zalezy od Pani nie zależy mi na seksie . To Pani decyduje ja jestem kompletnie w tym układzie bez praw :D Niewolnik Niech Pani napisze na email earl_grey69@o2.pl Tamten jest błedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie za free ale przypalanie zelazkiem i zloty deszcz wchodzi w gre? Albo zabawa z moim psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypalanie żelazkiem? Ty marzysz o paleniu młodych studentów żelazkiem?? A masz w tym jakieś doświadczenie? Ilu już poparzyłaś żelazkiem? Ty im płacisz, czy oni tobie? Gdzie ich potem zakopujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodystud
przypalanie zelazkiem nie bardzo. Rozumiem kary cielesne ale ból fizyczny silny ból ... niekoniecznie no i oczywiscie nie akceptuje trwałych sladó na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge wynajac na takich zasadach ale kobiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×