Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mocno pragnę sromotnej klęski PiSu w najbliższych wyborach

Polecane posty

Gość singielka1983
Ja tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczególnie tego małego sepleniącego dziadzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cha cha cha .Niedoczekanie wasze .Coraz więcej inteligentnych ludzi zauważyło ze mafia obzerajaca sie i pijaca za publiczne pieniadze (czyli za wasze ) to mafia bez zasad moralnych i okradajaca obywateli.Kaczyzm nadchodzi.Nareszcie :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentni ludzie już dawno przekonali się co to PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co napisać dlatego też nic nie napisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ucieszylem się ze Tusk ja namascil na premierzyce .Zobaczcie , miesiąc z kilkoma dniami i już trzecia kompromitacja :-) To ile jeszcze będzie przez rok ? :-) Tak jak mówiłem wszystkim znajomym ten trans wybije gwóźdź do trumny PO .I nareszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Kaczyzm nadchodzi.Nareszcie<<< Czy zarażeni Kaczyzmem to ci, którzy ORŁA MAJĄ W D_PIE I KACZCE SALUTUJĄ :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wlasnie Kaczysci cenia bialego orła w koronie bardziej od gwiazdek na niebieskim tle lub od dwu glowego orła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Was, ze chcecie się o takie rzeczy kłócić :(. Jedni są drugich warci :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A co, autorze, boisz siè PiSu???<<< A znasz takich, co go doświadczyli :(, i się go nie boją :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka,ze Pis Jak i Po wyj***c w kosmos po zlodzieje ,debile ,r*******i polske pis smiech na sali tylko smolensk im w glowie aborcja beee,antykoncepcja beee rydzyk cacy jedna partia gorsza od drugiej prawda jest taka,ze na co nie zaglosujecie i tak bedzie bieda drozyzna i jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi .Tylko PiS jest w stanie odebrać władzę PO .A to jest teraz najważniejsze .Po siedmiu latach PO jest tak zepsute ze aż obrzydza .Normalne że w demokracji następuje zmiana .Teraz opozycja niech się wykaże .Niektóre pomysły PiSu są bardzo ciekawe i mądre .Niech pokażą że są lepsi skoro tak twierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Niektóre pomysły PiSu są bardzo ciekawe i mądre <<< Dobrze użyłaś słowa "NIEKTÓRE" :D :D :D. Ja raczej bałbym się tych pozostałych. Do wojny z Rosją również nie jest mi spieszno :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gadanie że PiS to tylko Smoleńsk i takie tam to jak by czytać Wyborczą .Jak można przez lata czytać jedno i to samo ? Niech Wyborcza wymysli sobie coś nowego bo przynudza strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym PiS ma walczyć z Rosją jak Tusk wojsko też zlikwidowal ? Macierewicz z Kaczyńskim pojadą na ruska granicę kamieniami rzucać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jak można przez lata czytać jedno i to samo ? Niech Wyborcza wymysli sobie coś nowego bo przynudza strasznie<<< Ja tam Wyborczej nie czytuję, ale na jaki portal informacyjny nie wejdę, to zaraz widzę debila z brodą, który nowe debilizmy w temacie Smoleńska wymyśla :D. Rzygać mi się tym chce :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Macierewicz z Kaczyńskim pojadą na ruska granicę kamieniami rzucać ?<<< Ciebie, by to zdziwiło :D ? Bo mnie wcale :(. Jeżeli jakiś idiota, zmusza pilota, do naruszenia przestrzeni powietrznej kraju, będącego w stanie wojny, aby do wroga tego kraju dolecieć, to ja nie mam już więcej pytań :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie kaczor wypowiada to zawsze zaczyna tak moj swietej pamieci bart to i to osiagna :D:D dzis jest miesiecznica katastrofy smolenskiej :D:D moj brat zgina za polske :D:D:D wina tuska :D:D:d wina po :D:D:d za miesiac powastanie nowy pomnik sietej pamieci brata :D:D:d smolensk :D:D:d mam kota :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na jakie portale ty wchodzisz ? :-):-):-) ):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sklam,ze tak nie jest za kazdym razem gdy sie wypowiada zawsze porusza jeden z tych nudnch tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal Niezależna .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zajrzycie oczy wam się otworzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wawcia nie umiesz czytać to nie błaznuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×