Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moda xxl

Polecane posty

Gość gość

noszę rozmiar 48, i czesto mam problem ze znalezieniem fajnych ubrań. Będę wdzięczna jeśłi podzielicie się miejscami, w których same robicie zakupy w podobnym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie f-fashion znalazłam kiedyś fajne ubrania dla puszystych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz w Polsce? Ja kupuje w C&A, H&M, Bon Prix, Ulla Popken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, rzeczywiście ciężko znaleźć fajne ubrania dla puszystych, albo materiał jest źle zszyty albo wyglądamy jak starsze panie. W maju tego roku zamiast chodzić po sklepach i tracić czas na przebieranie się z sukienki w sukienkę zrobiłam zakupy przez Aliexpress. Towar pochodzi z chin, a na paczkę czekałam 3 tygodnie, sukienki okazały się super, zakupy robiłam już 4 razy i czekam na kolejną paczkę tym razem z prezentami dla rodziny. Myślę że możesz znaleźć coś dla siebie - aliexpress24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje tez w Kik i Takko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sieciówkach niewiele można znaleźć ciekawych ubrań w rozmiarze XXL wiem bo przejrzałam wszystkie możliwe sklepy. Znajoma dała mi namiar na sklep internetowy http://www.gaba-fashion.pl/ i tu mają spory wybór fajnych ciuchów dla większych pań. W koncu coś dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKinga
Z tanich a dobrych - dużo można znaleźć w Tesco, marka F&F (albo podobnie). Lubię śledzić bloga Ewokracja by Ewa - tam jest dużo pomysłów jak się ubrać i gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×