Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia200

mój chłopak mówi, że jestem beznadziejna

Polecane posty

jestesmy razem dosc krotko, od dosc dlugiego czasu mowi mi, caly czas, ze jestem glupia, beznadziejna, niczego nie osiągnę itp. w sumie cały czas słyszę, że jestem głupia, kiedy wyrażę swoje zdanie na jakiś temat to on mowi " w d***e bylas gow*o widziałaś " " glupia jestes " itd. poza tym,zawsze WIE, ŻE MA RACJE no i w sumie nie interesuję go fakt, ze napisalam książkę o nim... i mówi, że nic nie robię, i spytal ostatnio jakie ja mam hobby co chwile jakos to pokazuje, zbieram bezdomne zwierzaki z ulicy, sprzatam smieci na osiedlu, ucze dzieci, zeby nie zrywaly kwiatkow, karmie ptaki w zime, kupuje herbatę i bułke bezdomnym, czytam ksiazki, pisze ksiazke, czytam o sztuce, o muzyce... ale on uwaza, ze nic nie robie. dziewczyny, czy Wy tez spotkalyscie sie z czyms takim kiedys? dodam, ze mi tez czasem powie sie cos niemilego do niego, ale to w nerwach, czasami a potem i tak mi za to glupio, poza tym wspieram go w tym co robi.. chodzę z nim na proby zespolu jego, marznę tam, pytam go o jego piosenki, zeby dal przeczytac itp ostatnio poczulam sie gorzej psychicznie, a on lezal przy mnie, ja plakalam a on sie ode mnie odsunal, dopero potem mnie przytulil, ale przy okazji przegladal fb na telefonie, dodatkowo pojechal sobie do domu i gral w gre, uznal, ze wpadnie po swietach, a wczoraj mowil, ze bedzie przy mnie... plakalam przy nim, mowilam, mu, ze zle sie czuje a on tylko " glupia jestes" itp i pojechal, ot tak, kiedy najbardziej go potrzebowalam. mialyscie kiedys podobne sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego na litość boską jest nadal twoim chłopakiem?? Nie umiesz go w cztery litery kopnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz byc glupia skoro jeszcze sie z takim typem spotykasz. Kopnelabym w Tylek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty nazywasz te zero swoim chlopakiem ??? rzeczywiscie jestes glupia i beznadziejna :( kopnoj go porzadnie w jaja i niech spada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćromantyczny
dlaczego nadal go kochasz? bo ja nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego trzeba być dupkiem i poniewierać kobietą by być w związku z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też boję się być miłym i dobrym dla mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja też boję się być miłym i dobrym dla mojej x Ja byłem dobry to pierwsza mnie zdradziła a druga nazwała niemęskim jak po miesiącu jej nie zwyzywałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Ja byłem dobry to pierwsza mnie zdradziła a druga nazwała niemęskim jak po miesiącu jej nie zwyzywałem xxxx To chyba dobrze, chciałbyś do dzisiaj być z takimi ? Szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny taka rodzina! a matki to sa c**y najdorsze co doijaja ludzi i gina ich marzenia te s*******nskie k***y matki to niech zap*****la! 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×