Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj chlopak na imprezie podszedl do obcej laski i powiedzial jej ze jest sliczna

Polecane posty

Gość gość

Moj chlopak byl z kumplami na imprezie. Upil sie, podszedl do znajomej z czasow szkolnych i powiedzial jej ze jest sliczna. Ona go zbyla. Jestem teraz obrazona i zastanawiam sie czy nie zakonczyc tego zwiazku skoro on mnie nie szanuje i podrywa inne laski w klubie? Dodam ze chlopak sam mi o tym powiedział i twierdzi ze to nie byl podryw tylko tak chcial do niej zagadac. Debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem jestesmy 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co chciał do niej zagadać? :D weź go olej bo mu i tak nie wystarczasz kiedyś jak znajdzie bardziej mu odpowiadającą dziewuchę to cię zostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej debil ten twoj chlopak:/ ila masz lat?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma 21 a ja mam 22 lata. No twierdzi ze tak podszedl bo sie krzywo na niego patrzyła i chcial wyjasnic czy czasem nie ma do niego jakichs ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I d i o t a , a nie chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niezle popił hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes w tym wieku ze mam dla Ciebe jedna rade: badz egoistka, inwestuj w siebie, ucz sie i nie zakochuj sie w tym wieku, nie poswiecaj dla jakiegos dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to samo mu powiedzialam a on nie rozumie o co sie gniewam. Chyba zakoncze ten zwiazek bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że co? może faktycznie za dużo wypił z drugiej strony by ci o tym nie powiedział weź go lepiej w obroty i przetłumacz że za dużo to niezdrowo i jak będzie tak pił to wątroba mu padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie mowil ze wypili kilka piw przed impreza i pozniej pili w klubie. Do domu nawet nie pamieta o ktorej wrocil. Pijany byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wlasnie on nie pije to nie o alkohol chodzi tylko o takie glupie zachowanie. Co to ma byc ze sobie idzie do jakiejs laski i jej mowi ze jest sliczna skoro ma dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzywo się patrzyła a on do niej podszedł i jej powiedział,że jest śliczna :D? strasznie naciągane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest. Wiąże się z bad boyami co chleją, flirtują z innymi i chooy wie co jeszcze, spokojnych niepijących facetów olewa, a potem narzeka, że wszyscy faceci to świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tez wlasnie sie dziwilam po co do niej podchodził. Dodam ze kiedys ja na fb ogladal i mi pokazywał ze to byla niezla laska w szkole i taka tapeciara sztuczna a tu nagle kilka piw i do niej poszedl ze jest sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujace...chciał się przypodobać kolegom? jaki to jest ogier mimo, ze w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chciał przed kumplami zaszpanować,że do niej podejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wybaczyła, bo sama po pijaku mówię i robię głupie rzeczy, których nie mam na myśli :P czasem wygląda to trochę jakbym się przystawiała ale stanowczo tak nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A że był pijany to nie wytłumaczenie - co, jak mu taka śliczna kleknie to pewnie tez nie będzie prostestowal "bo pijany"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok. Skoro by chcial zaszpanowac przed kumplami to mogl podejsc i cos zagadac normalnie a nie od razu jej prawic komplementy ze jest sliczna. Przeciez to smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie. Poza tym skoro pamieta sytuację tz ze az tak pijany nie byl zeby nie panowac nad swoim jezykiem. Juz sam fakt ze sobie pomyslal o innej lasce ze jest sliczna go przekresla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie widzę problemu, pomijając że faceci na kafe twierdzą że jak facet w klubie rozmawia z dziewczyną, to po to żeby jej zdjąć majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och chyba liczył na jednorazowy numerek a kobieta go olała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Juz sam fakt ze sobie pomyslal o innej lasce ze jest sliczna go przekresla" Z tym to już nie przesadzaj :D Ludzie w związkach mają prawo myśleć o osobach spoza związku jako o urodziwych, to przecież cecha danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie tak. Olala go wiec mu bajera nie wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, niech sobie pomysli ale po co od razu jej to mowil? Szczerze to calkowicie przestalam mu ufac bo uwazam ze to byl tekst na podryw tyle ze dziewczyna go olala wiec zeby wyjsc z twarza to ubral to w zart ze niby podszedl bo sie krzywo patrzyla i tak tylko powiedział dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet dla szpanu podrywa laskę (raczej usiłuje :P ) - OK. Czyli jego koledzy, bycie gierojem itp jest wazniejsze niż partnerka. A przynajmniej tak to pokazuje x I sam Ci to powiedział? Ja tam nie mam zaufania jak ktoś się po alko nie kontroluje. Sama tez robię się jakby klejąca (wylewna i milutka wobec obłu płci) więc po prostu mniej piję. A nie upijam się i zwalam na alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż musze przyznać, ze odkąd jestem w związku to nawet jak więcej wypiję nie zdarzyło mi się chyba zachowywać tak samo jak gdy imprezowałam przed. Ale tak czy owak - z ostrożności nie upijam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam mi powiedzial bo pewnie byl sie zeby to nie wyszlo jakos w rozmowie z jego kumplami. Tak przypuszczam. Koncze zwiazek. Nie bede marnowala mlodosci na jakiegos szczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie. Nigdy nic nie robił. Myslalam ze moge mu zaufac i do dzis bylam pewna ze by mnie nie zdradzil. Jednak kazdy facet jest taki sam. Nie ma co sie ludzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×