Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćM

Mój chłopak w areszcie. Jak mu pomóc?

Polecane posty

Gość gośćM

Hej... może od razu na wstępie podziękuję za "porady" w stylu 'odpuść sobie kryminaliste' itp. mój narzeczony w gruncie rzeczy jest porządnym człowiekiem i nie miał wcześniej problemów z prawem... dopóki nie trafiło mu się przywłaszczyć mienia za co teraz odbywa karę w areszcie 4miesięcy pozbawienia wolności... może miałyście dziewczyny podobną sytuację? jak mogę mu pomóc? dla niego ten areszt jest katorgą... pojawila się okoliczność założenia tzw. opaski dozorującej, ale może okazać się, że tą opaskę otrzyma dopiero miesiąć przed końcem kary... doradźcie mi błagam jak mu pomóc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ratuj siebie dziewczyno i olej przestepce i złodzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do pracy to może twój luby przestanie kraść możesz kupić papierosy itd. można ponoć tym sobie kupić ochronę w pace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki nie trafiło mu się przywłaszczyć mienia za co teraz odbywa karę w areszcie 4miesięcy pozbawienia wolności. x :D beka, kocham Cię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener Krca
Wyślij mu rakietę na święta i dołącz do niej długi ciepły list :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że na nic prośby o darowanie sobie tych zbędnych komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener Krca
Hej, przecież napisałem normalnie co masz zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
On w ten sposób chciał zapłaty za wykonaną przez niego pracę i tyle. każdemu w zyciu powija się noga. jak nie w temacie prawnym to w innym. ja nie mogę go skreślać i zostawiac bo akurat to się stało. przy nim żyłam jak księżniczka- tak o mnie dbał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej poszukaj sobie chlopaka wolnego w twoim stylu i niech cie pare razy przerypie na maksa to ci przejdzie,a mozesz mu i obiagnac z polykiem to zapomnisz o zlodzieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nijak mu nie pomożesz jak ukradł, to odpowie przed sądem, potem odsiedzi swoje, czy zawiasy dostanie i będzie sobie chodził przez jakiś czas z piętnem/paragrafem złodzieja. Może się potem oduczy kradzieży, aj, sorki, przypadkowego przywłaszczanie mienia :D A może masz kupę szmalu, to zafunduj mu adwokata, to go wyciągnie z kicia. A to ci porządny złodziejaszek, no tak mu się nieszczęśliwie trafiło, nie chciał ukraść a tu bęc, samo się ukradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo się ukradło :classic_cool: nieszczęścia chodza po ludziach :classic_cool: muszę uważać, czy mi cudze pieniądze same nie wskakują do kieszeni :classic_cool: łobuzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z kaucją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
nie wiem czy jest jeszcze szansa na kaucję kiedy już trafił do aresztu i odbywa tą karę 4 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak możesz mu pomóc? złozcie podanie o widzenie prywatne i zrob mu loda. i odwiedzaj go ogolnie czesto jak mozesz, slij mu rakiety i listy i nie zostawiaj go jak bedzie mial doła w puszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto cie teraz bedzie posuwal jak on tyle bedzie siedzial, masz juz jakiegos ku/tasa na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrunet30
aa BROKEN KOCHAM CIĘ WYJDŹ ZA MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyli to coś poważniejszego, zazwyczaj w areszcie jest się krótko a jak dłużej, to coś już jest na rzeczy. Potem mu te 4 miesiące aresztu odliczą od tego, co zarobi w wyroku. Czyli jak np. dostanie rok odsiadki, to z tego odsiedzi 8 miesięcy, bo 4 już będzie miał zaliczone z aresztu. Jak się dostaje karę do 1 roku więzienia, to można się starać o dozór elektroniczny, jak więcej, to nie. I jeszcze mogę ci powiedzieć, że po połowie odsiadki może się starać o anulowanie reszty odsiadki, bo np. zachowywał się bez zarzutu w pierdlu i jego dalsza izolacja jest niewskazana, że np. ma małe dziecko... itp. jednym słowem istnieją jakieś okoliczności łagodzące, usprawiedliwiające jego zwolnienie z dalszego odbywania kary. Powiesz co ukradł przypadkiem ten twój chłoptaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
nie nie... dostał już wyrok 4 mcy i te 4 mce zaczął już odsiadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie jest w areszcie tylko w ciupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on siedzi w areszcie, czy w więzieniu? Bo coś mącisz. Co zajumał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój narzeczony w gruncie rzeczy jest porządnym człowiekiem i nie miał wcześniej problemów z prawem... dopóki nie trafiło mu się przywłaszczyć mienia buahahaaha, kraść umie, a 4 miechów nie wytrzyma. Toż to jakaś piz... a nie facet. Do bandyterki nie można mieć miękkiej fujarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic poza rakietą i napisaniem mu listu nie zrobisz,4 miechy to nie wyrok, szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyzwyczai się, a przy następnych wyrokach to już będzie wracał do więzienia jak do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w chwili obecnej przebywa w areszcie gdzie ma odbyc tą kare. w areszcie mozna przesiadywać max 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyno ,coś mi się wydaje,że to tobie było mało-księzniczka.Dla ciebie zajumał to i owo,no nie?Ty przy nim zostaniesz i to nie dla tego,że go coś tam coś tam-lubisz wygodne życie,a chłopak będzie ci dogadzał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to powiesz co ukradł czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobił to kilka lat przed tym zanim go poznałam. a co ukradł- nie istotne... wartość tego to 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje zakończyć temat, nie uzyskuję od Was oczekujących porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Areszt i kara pozbawienia wolności to dwie różne dolegliwości. Areszt do miesiąca orzeka się za wykroczenia, a pozbawienie wolności za przestępstwa. Jest jeszcze instytucja aresztu tymczasowego, która jest środkiem zapobiegającym ucieczce oskarżonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×