Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionoon

Mój chłopak zginął w wypadku a ja jestem w ciąży. Jestem załamana.

Polecane posty

Gość imionoon

To wydarzyło się miesiąc temu. Odprowadził mnie wieczorem do domu i wracając potrącił go samochód. Zginął na miejscu. Miał 19 lat. Ja mam 17. Bardzo przeżyłam to co się wydarzyło. Teraz zostałam sama. Nie chce mi sie żyć. Nikomu nie mówiłam że jestem w ciąży. Wiedział tylko on i ja. Wspierał mnie a teraz sama sobie nie poradzę. Boję sie. Chcę ze sobą skończyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chociaż poczekaj aż urodzisz dziecko i dopiero sie zabij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionoon
Nie mogę urodzić bo gdy sie dowiedziałam nie umiałam sobie z tym poradzić i piłam. Dalej pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 151 KODEKS KARNY - Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bardzo mądre. Jak masz takie rady wypisywać to trzymaj ryj króciutko imbecylu/ko . Samobójstwo to nie jest rozwiązanie. Masz dziecko pod sercem i dla dziecka żyj. Ból po stracie chłopaka teraz ogromny z czasem bedzie gasł. Ja wiem że trudno Ci teraz uwierzyć ale po urodzeniu dziecka bedzie Ci dużo lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na Twoja ciążę mówią rodzice Twoi i Jego?! a może warto iść do psychologa pomoże zrozumieć całą tą sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję .Powiedz rodzicom ,na pewno zrozumieją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj jaka masz grupe krwi? Jeszcze by sie uklad HLA przydal. Bo wiesz co mam osobe ktora czeka na pluca. To numer mojego gg 27588979. Jakbys dalej byla chetna do tego co napisalas to moglibysmy sie dogadac. Pozdrawiam serdecznie Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionoon
Poza tym jako nastolatka to ja nie mam szans na utrzymanie, wychowanie dziecka. Z nim bym sobie poradziła bo był idealny, zawsze mnie wspierał, kochał. Nie przeraził się ciążą tylko od razu zaczął oszczędzać. Jak mam miec dziecko bez niego to nie chce go wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debile tu wchodzą . Dziewczyna ma traume a oni takie bzdety wypisują chu...jozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionoon
Nie mówiłam o tym nikomu tylko jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umieraj Na depresje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało, że będziesz samotną matką to jeszcze dziecko może urodzić się upośledzone. Chociaż przestań pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionoon
Wszyscy znajomi mi współczują, tu na forum tez współczujecie. To jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionoon
Alkohol koi mi nerwy. Na chwile przestaje myśleć o tym co mu sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo widzę duży potencjał 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalas żeby usunąć? sa takie tabletki w necie kupisz je spokojnie . poszperaj na stronie OGLASZAMY 24czy cos takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionoon
Dobra nieważne. Nie wiem po co o tym napisałam. Może dlatego że nie chce sie otworzyć przez osobami twarzą w twarz widząc ich współczucie w oczach i bezradność. Otwarcie się w internecie mimo anomimowosci nie poprawia mojej sytuacji. Kiedyś on powiedział ze kocha mnie tak bardzo ze zabiłby sie dla mnie. Teraz wiem co miał na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, masz przerąbane. Nikt nie zrobi aborcji w polszy a pewnie twoich rodziców nie stać żeby wyskrobać za granicą. Do cc też pewnie nie masz praw więc będziesz rodzić w bólu i cię będą zszywać. Później zamiast cieszyć się młodością i życiem będziesz wychowywać coś czego nawet nie chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm ;d masz podjarke ze taki kawal fleta z ciebie nie? czujesz sie oryginalnie i w ogole ;d jak przytrafi ci sie nieszczescie w zalozonej rodzinie kiedy to tez bedziesz sie czul tak oryginalnie ;d ja wierze w karme, cale zycie zdazy sie wydarzyc za kazde gowniane chamstwo ;d pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na jakies wzniesienie rozpedz sie i jebnij brzuchem w jakis mur albo samochod. Wieczorem moze troche pokrwawic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynic ale z ciebie chamidło ,spadaj . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionoon
Nie wiecie co to znaczy znaleźć tego jedynego i nagle w najgorzej chwili w życiu go stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko za 5 lat znalazłby inną a ciebie kopnał w d**e nie masz czego żałować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACHTUNG! Pierwsze turnusy gimgówna wróciły z obozów/kolonii do domu! Zwiększona ilość prowokacji na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje prowo o pozbyciu się psa miało 5 stron ciekawe ile tutaj będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko obys zginela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cycnic to albo ćpun albo psychiczny, Nikt normalny takich bzdetów nie wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×